AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 12:40:20

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Produkty firiem
| | |-+  Mivardi
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Mivardi  (Prečítané 2426 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 22. November 2010, 19:21:35 »

Mivardi feeder produkty
« Posledná zmena: 22. November 2010, 19:25:52 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
yan77
Newbie
*
Príspevkov: 36

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 27. Január 2011, 17:41:01 »

S týmito krmivami som odchytal celú minulú sezónu.Bol som veľmi prekvapený a hlavne spokojný.Ako pri bežnej rybačke tak aj na pretekoch.
http://www.mivardi.sk/rybarske_potreby/krmivo/0/
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 28. August 2017, 13:26:43 »

Nejaké recenzie na túto sieťku??
http://www.mivardi.sk/rybarske_potreby/sietky/sietky/Keepnet_Match_ProSquare
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 29. August 2017, 20:40:38 »

Veľmi dobrá sieťka používa ju dosť pretekárov mal som možnosť vidieť ju omakať ju na pretekoch a všetci čo ju vlastnili boli veľmi spokojný
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 30. August 2017, 08:33:40 »

Uvidíme..Ja to potrebujem na prechovávanie nástrahových rybiek..Teda dlhodobejšie-rádovo 3-5 dní.Lebo už som nešťastný..Všetko čo mám nie je vyhovujúce a rybky sa dosť poškodia a vo viacerých prípadoch sú nepoužitelné Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.Kamarát mal už 2 x pri sebe tiež podobnú sieť,akurát značky Robinson a ked som videl rybky po 3.dnoch-skoro som odpadol... Šok Šok Šok.Ako  by ich tam vložil len nedávno... Šok Šok
Ja idem teraz na 10 dní a každá ulovená rybka má cenu zlata  Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!. Tak preto by som bol rád aby boli rybky jak vo vatičke... Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
lajči
Full Member
Príspevkov: 132

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 30. August 2017, 08:35:36 »

Dobrá bola jej predchádzajúca verzia. Táto je z redšieho materiálu a nie je to ono. Ryby s tvrdšími plutvovými lúčmi ( kapor, karas, mrena) sa do nej zachytávajú a je problematické ich z nej dostať bez poškodenia ryby, alebo natrhnutia sieťky. Ak by si natrafil na hustú sieťku ( je doslova nepriehľadná), tak tá je v pohode, ale to asi bude problém. Ja som si ju objednal, ale nevedeli mi ju dodať ani po štyroch mesiacoch, tak som si vzal inú.

Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk