AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

08.12.2019 04:49:49

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Návrhy na stanovy Klubu kaprárov SR
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Návrhy na stanovy Klubu kaprárov SR  (Prečítané 6163 krát)
Chuck
Hero Member
Príspevkov: 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 18. Február 2011, 20:03:41 »

Ares ak si si nevšimol tak tu sa hľadajú možnosti ako dosiahnúť zmenu a nie ako ju nedosiahnúť.
Dalšia vec je že toto je téma návrhy na stanovy klubu kaprarov SR. To znamená že nie zmena zákona ale návrhy stanov podLa ktorých by fungoval klub kaprárov. Teda klub vzniknúť má ale prv potrebuje nejaké stanovy podľa ktorých bude fungovať a až potom može riešiť veci o zákone alebo klubovej vody.
Zaznamenané
Braňo R-team
Full Member
Príspevkov: 148

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 18. Február 2011, 23:24:56 »

OK ja to chapem lenze klub nepohne zo zilinou.Som rad ze niekto dostal napad KLUB KAPRAROV ale zakony nezmenime len tak mavnutim carovneho prutiku.Mam vela napadov ake stanovi , zlepsenia a neviem co este by sa dalo pre klub spravit ale to je na na priami rozhovor a nie pisanie si odkazov.Chcelo by to jednu velku schôdzu nas vsetkych a tam sa dohodnut predlozit navrhy.
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 19. Február 2011, 08:56:44 »

ARES preco by nepohol?? Ked sa clenovia budu prezentovat vhodnu chvilu na vhodnych miestach a poukazovat na chyby v zakone a nejak to zverejnovat (ved dnesne bulvarne a pod noviny,tv len na toto cakaju) Zilina bude musiet zacat diskutovat Najma ak zakladna bude aspon 10-15 tisicova.
Zaznamenané
Braňo R-team
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 20. Február 2011, 14:41:48 »

No neviem osobne si myslim ze ked sa malo nieco zmenit tak sa mali zmeniť ludia co su tam hore v Ziline a nie ze tam zostali zase ty isty. Ale dobre teda sak zoberme sa vsetci pred SRZ v Ziline poberme vlajky zvonceky rapkace trubky a pome demonstrovať. Media budu mať clanky a reportaze a niektory sa nanas mozno dobre pobavia.  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Snaha sa ceni ale no neviem neviem ci to nieco pomôze.
Zaznamenané
Oto
Sr. Member
Príspevkov: 472

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 20. Február 2011, 15:21:55 »

Ares neber to prosím osobne ale ak som správne pochopil, si nespokojný so stavom v akom je SRZ aj stavom v  akom sú zväzové vody. no tvoje príspevky mi vravia úplný opak.. kludne ma oprav ak sa mýlim.
neviem, či si skeptik, pesimista, alebo len máš potrebu kritizovať. uviedol si tu x dôvodov  prečo sú vyššie uvedene príspevky-myšlienky zlé, zbytočné, nikam nevedúce atď. no neuviedol si žiadny nápad ako tento stav SRZ riešit. nechcem ta uraziť ale z toho čo tu píšeš mi prídeš ako človek ktorý nehladá riešenie, ale dôvod prečo je riešenie zlé.
 nepoužívaj slov.spoj. "nejde to, nedá sa" ale skus radšej povedat "nechcem, neviem"..
Zaznamenané

Hovoriť pravdu má neobyčajné výhody. Človek si nemusí pamätať, čo kedy povedal.
(Maurice Chevalier)
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 20. Február 2011, 18:22:20 »

Ak na tych "sracov" v ZA nebudeme tlacit tak tam budu az kym nevymru a tym padom sa ani nic nezmeni.Ares keby vsetci mali taky postoj ako ty ze ved sa aj tak nic s tym neda urobit, a este sa na nas budu smiat,tak tu nieze mame socializmus ale feudalizmus.Je mi uplne jedno kto sa bude na mne smiat hlavne nech sa pohnu veci spravnym smerom.To ti nevadi ze si za nase prachy na zarybnenie niekto postavi chatu?A to musi byt inak vysmiaty!Prikladam jedno foto akymi zdochlinami zarybnili v ZH organizacii a nikomu sa nic nestalo a to nebolo po prvy krat.

Zaznamenané

Sam
Braňo R-team
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 21. Február 2011, 12:37:39 »

Sampus ja som za to aby sa to tu zmenilo konecne lebo to ide cim dalej dolu vodou. To ze si pani z vrchu stavaju vilky a pekne sa na nasich prachoch obohacuju to uz davno viem. To ze sa na nas bude niekto smiat je mi tiez uprdele len hovorim ze by sme mali uz zacat stym. Preto moj navrh je taky aby sme sa zisli a spravili nejaku schôdzu clenov fora a kaprarov a dohodli sa na nejakom postupe uz konecne. Samozrejme ze to sa nam to nepodari hned zmenit ako mavnutim carovneho prutiku ale rozculovat sa tu a pisat nieco nic nezmeni. Tak co pani kaprari skusme sa vsetci stretnuť a zacať to riesiť.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 21. Február 2011, 13:05:44 »

Všetko to je bla, bla,bla!! Prečo? Stále to chodí dookola ako pokazený gramafón -  treba sa stretnúť. Čo???
V poriadku, ale prečo potom na stretnutie rybárov, ktoré sa koná 1.apríla na Striebornici a naviac je to aj o dobrej rybačke prihlásilo pár ľudí, ale ani jeden z tých čo po stretnutí "prahnú". Takto to je a zopakujem bla,bla,bla.!!
 Pozor!! Nebrať môj príspevok ako reklamu, alebo nedaj Bože agitáciu na stretnutie, oznámenie a všetko okolo stretka je už hodne dlho na príslušných topicoch. Hnev Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 21. Február 2011, 13:16:00 »

Erno mas uplnu pravdu.
Na Striebornicu nejdem z inych dovodov...ale ak nahodou by tam bolo nejake taketo sprisahanie  Úšklabok  tak dojdem s autom plnych ludi, ktory su ochotny prispiet na zmenu. Za toto by som obetoval svoj cas a to co mam v plane by som prelozil.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 21. Február 2011, 13:18:47 »

Oki, vôbec som nemyslel na Teba a sprísahanie? desať ľudí?  Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Braňo R-team
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 21. Február 2011, 13:21:23 »

Tak teda preco tam vsetci neprideme a nezacneme to riesiť?myslim si ze jeden den si kazdy najde cas a moze sa dostaviť
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 21. Február 2011, 13:23:28 »

Erno a ODKIAL zozeniem take velke auto? Ale ak rozvirim informacnu centralu svoju tak 5 minimum (plny pocet v mojom aute)...ak to pojde dobre tak aj cely autobus Smiech Tu v dedine ludia cakaju na zmenu ako na zlate mince z neba.
Zaznamenané
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 21. Február 2011, 20:41:42 »

Bohuzial v termine ked je Striebornica som na rybach v Hungarii mame to dohodnute uz min roku,a mozno je nas takych viac.
Zaznamenané

Sam
kalap
Jr. Member
**
Príspevkov: 60

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 08. Október 2011, 19:51:01 »

Aj ked stara tema prispejem svojim napadom .Vsetci strajkuju okrem rybarov . Lekari dali vypovede, kamionisti zablokovali cesty , ucitelia prestali ucit a cigani robia bordel. Trebalo by vymysliet nieco kreativne a mozno by sa veci pohli aj tam hore .
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 08. Október 2011, 20:09:26 »

Cigani robia bordel aj keď sa neštrajkuje  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Smiech Smiech
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk