AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:29:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Návrhy na stanovy Klubu kaprárov SR
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Návrhy na stanovy Klubu kaprárov SR  (Prečítané 5962 krát)
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« kedy: 21. November 2010, 20:13:59 »

Tu piste vase navrhy na stanovy Klubu kaprarov SR
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:35:09 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 21. November 2010, 20:25:10 »

Čeko ja by som to nechal nech to spraví Slovakboy, a potom k tejto pracovnej verzii sa môžu tu na internete podávať nejaké návrhy a pripomienky. Stále mi to nedá, keď som čítal tú históriu Českého spolku ako zorganizovali carpshow, u nás sa show už zorganizovala a ďalej? Ako to už niekto napísal: "KDE JSTE RÁDCOVÉ MOJI?!!!"
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:35:41 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 21. November 2010, 20:29:41 »

Čeko ja by som to nechal nech to spraví Slovakboy, a potom k tejto pracovnej verzii sa môžu tu na internete podávať nejaké návrhy a pripomienky. Stále mi to nedá, keď som čítal tú históriu Českého spolku ako zorganizovali carpshow, u nás sa show už zorganizovala a ďalej? Ako to už niekto napísal: "KDE JSTE RÁDCOVÉ MOJI?!!!"
prave som dovolal so slovakboyom urobi anketu a tu mate pisat zatial iba svoje navrhy co by bolo dobre dat do stanov my sa nebudeme po niekom opicit
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:36:15 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 21. November 2010, 20:32:37 »

Tomu opičeniu som celkom neporozumel ako to myslíš? Úšklabok
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:36:45 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 21. November 2010, 20:34:29 »

Tomu opičeniu som celkom neporozumel ako to myslíš? Úšklabok
to opiceenie znamena ze si spravime vlastne stanovy
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:37:08 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 21. November 2010, 20:35:45 »

Myslel som poučiť sa, nie odpísať. Prevziať to dobré čo mi vyhovuje a podobne...
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:37:33 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
p.dobrik
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 21. November 2010, 20:35:58 »

ceko, stanovy maju zakonom predpisane nalezitosti takze tu sa snaha o originalitu neskonale končí Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:37:56 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
feki
Hero Member
Príspevkov: 792

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 21. November 2010, 20:36:49 »

Moj navrh je tak trochu procesneho charakteru. Najprv by bolo vhodne urobit osnovu stanov. Ake body (bez dalsej konkretizacie tam budu). Odklepne sa to a ideme dalej. Nastupuje prvy bod osnov a bude sa rozoberat tento bod (paragraf). odklepneme a ideme dalej.
Jeden bod by sa napr. rozoberal tyzden tu na fore (do nedele noci).

Smerujem k tomu aby sme sa vyhli chaosu a pri predkladani jednotlivych navrhov.

Kazdopadne sa priklanam aj k myslienke ze ak niekto pripravi znenie stanov ako celok a nasledne sa daju iba pozmenujuce navrhy
« Posledná zmena: 21. November 2010, 20:38:18 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Richard
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 21. November 2010, 20:42:53 »

Feki to druhé sa mi páči s tým, že potom je dobrá aj oponentúra čo zákon umožňuje a čo nie. Ale nevidím dôvod aby sa tu nezverejnila tzv. pracovná verzia stanov.
Zaznamenané
Slovakboy
Sr. Member
Príspevkov: 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 21. November 2010, 20:43:17 »

ceko, stanovy maju zakonom predpisane nalezitosti takze tu sa snaha o originalitu neskonale končí Úšklabok Úšklabok
  to opiceenie znamena ze si spravime vlastne stanovy

Myslím, že Čeko mal na mysli to že v cieľoch ČM Kapr. spolku nie je nikde zmienka o zmene ktorú by sme mi ako OZ mali do svojich cieľov zakonponovať.
Zaznamenané
Braňo R-team
Full Member
Príspevkov: 148

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 17. Február 2011, 02:42:52 »

Ako tak citam vsetci tu pisete otom ake spravit stanovi a návrhy. Co takto skusiť urobiť aj nejaku klubovu vodu. Je vela jazier na SVK co nikomu nepatreia tzv. zabudnute vody.Ked uz klub kaprarov tak nech sa kazdorocne platí clenské a z toho by sa dalo kupiť nejake to jazero za cenu (orna pôda cca 4eura za meter) a potom sa mozu riesiť aj veci týkajúce sa stanov klubu.Vsetci dobre viete ze na SVK priehradach je to na zaplakanie co sa tyka stavu vsetkeho ako osadky tak aj nasich prisediacich kolegov ( kormoranov) co tieto vody drancuju.Preto navrhujem Klubove jazero z vlastným rybárskym poriadkom a vsetkym co k tomu patri, a nikto nebude môcť nic povedať.
Zaznamenané
angler
Sr. Member
Príspevkov: 290

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 17. Február 2011, 08:24:09 »

Ako tak citam vsetci tu pisete otom ake spravit stanovi a návrhy. Co takto skusiť urobiť aj nejaku klubovu vodu. Je vela jazier na SVK co nikomu nepatreia tzv. zabudnute vody.Ked uz klub kaprarov tak nech sa kazdorocne platí clenské a z toho by sa dalo kupiť nejake to jazero za cenu (orna pôda cca 4eura za meter) a potom sa mozu riesiť aj veci týkajúce sa stanov klubu.Vsetci dobre viete ze na SVK priehradach je to na zaplakanie co sa tyka stavu vsetkeho ako osadky tak aj nasich prisediacich kolegov ( kormoranov) co tieto vody drancuju.Preto navrhujem Klubove jazero z vlastným rybárskym poriadkom a vsetkym co k tomu patri, a nikto nebude môcť nic povedať.

Kupit jazero, to nie je zly napad, ale asi to nebude take jednoduche ako si predstavujes. To asi neni len tak, ze si vyberem zabudnutu vodu a poviem ja to chcem kupit, predajte mi to. Podla mojho nazoru to ma vela prekazok, ale urcite nie su neprekonatelne.
Zaznamenané

angler
Braňo R-team
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 17. Február 2011, 17:16:44 »

A otom to  je treba sa oto zacat zaujimat co vsetko treba vybaviť koho treba osloviť a je to v suchu.Ked chcete aby to tu bolo ako v GB tak to treba spraviť ako to maju oni teda ked klub tak aj klubova voda
Zaznamenané
Chuck
Hero Member
Príspevkov: 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 17. Február 2011, 18:31:56 »

Citácia
A otom to  je treba sa oto zacat zaujimat co vsetko treba vybaviť koho treba osloviť a je to v suchu.Ked chcete aby to tu bolo ako v GB tak to treba spraviť ako to maju oni teda ked klub tak aj klubova voda

Nuž trošku ti odchádza podstata. Klubová voda to je všetko pekné ale riešiť to ako prioritnú alebo prvotnú vec je hlúposť. Veď klub kaprárov má vzniknúť práve preto aby tu bola skupina rybárov ktorý chcu na slovenských revíroch konečne niečo zmeniť a nie preto aby mali svoju vodu a na ostatne kašľali alebo riešili ak bude čas.Prvorade treba zmeniť zákony alebo sa aspoň o to pokúsiť.Ďalšia vec je že ak má vzniknúť nejaký klub tak musí mať nejake svoje stanovy a to je hádam aj podmienkou veď na základe tých stanov by ten klub mal aj fungovať takže nechápem prečo chceš riešiť prv klubovú vodu .
Zaznamenané
Braňo R-team
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 18. Február 2011, 07:25:33 »

Chuck : Pocuvaj vzivote sa ti nepodari zmeniť nieco co sa zmeniť neda pretoze to co chcete zmeniť obhajuju ty pani dokonali tam v ziline co si vysedavaju na stolickach a ryžuju na každej organizácii a na každom na kom može.Bohuzial je to tak a ked uz tak je moznosť len jedna odtrhnuť sa Ziliny a spraviť si svoje vody zo svojimi pravidlami tu uz sa neda co zachraniť lebo ty nenazrany kaprozruti tu budu stale a tym neroby problem nic takze snimi nepohnes nijako. Lebo tu ide hlavne oto aby sa zmenili ludia a ich pristup k revirom, prirode a k rybam v neposlednom rade.Chceme 24h lov chceme 3 pruty a neviem co vsetko ale spamätaj sa tieto veci budu mať moznosť pouzivať aj oni das im len väcsiu moznosť viacej drancovať reviry. Som znechuteny z toho ako to tu na SVK funguje hambim sa za nasu skvelu a jedinecnu radu v Ziline.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk