AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.08.2019 20:20:12

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Revíry
| | |-+  RIEKY
| | | |-+  Rieka Hron
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Rieka Hron  (Prečítané 15351 krát)
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 15. August 2011, 09:58:43 »

Mal som výťah - citáciu od MoSRZ, že je tam výnimka, tak som sa na to spoľahol. Dúfam teda, že som nič neporušil, inak by som si to samozrejme nedovolil....
OK, lebo raz som tam chcel ist s kamaratom-vlackar a vraj sa nemoze, tak ma to prekvapkalo (Tvoj prispevok).
Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 15. August 2011, 13:54:07 »

Bol som na Hrone 7.8 na lipňovom úseku pri Brezne. Situácia nebola najlepšia, voda vysoká a prudká, na brodenie bolo treba zabudnúť. Chytal som len z brehu (prívlač), tri pekné mierové potočáky. Bola to len krátka prechádzka, takže vzhľadom na podmienky som nebol nespokojný ( o to viac, že v poslednej dobe som tam väčšinnou zavesil iba dúhaky, takže už som mal pocit, že tam žiadne nie sú). S lipňami je to - aj podľa domácich - veľká bieda, ale ak má niekto inú skúsenosť, nech dá vedieť. Ešte sa chystám tak 2x hore, na pstruhový úsek a - ak to vyjde, tak aj na stretnutie muškárov  Úsmev

to si ma moc nepotesil...ake stretnutie muskarov?
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 15. August 2011, 14:25:01 »

Pozri v sekcii Muškárenie - stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA, tam bola (je) o tom diskusia. Hlavný organizátor je redaktor Andy, zatiaľ nie je nič konkrétne ale verím, že sa niečo uskutoční. Ono aj to počasie zatiaľ nehralo veľmi do karát  Smiech
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
kunna
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 20. Marec 2012, 21:07:16 »

Bystričania vyčlenili tohto roku na Hrone nový revír chyť a pusť (Hron č.9a) - úsek v centre BB dlhý cez 3km.

Zaznamenané
Stewie
Newbie
*
Príspevkov: 20

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 02. Apríl 2012, 16:49:59 »

ale sak to bolo aj minuly rok ci?
Zaznamenané

MK Potočník
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 02. Apríl 2012, 18:26:17 »

...Hron č.9a od mostu pri zimnom štadione po cestny most Radvaň,smer ZV Mrknutie
Revir je Chyť a Pusť Mrknutie

« Posledná zmena: 02. Apríl 2012, 18:34:09 od Čeko » Zaznamenané
Hroch
Newbie
*
Príspevkov: 21

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 23. Apríl 2012, 14:46:19 »

Viem že to tu začalo muškárením, a hlavne horným Hronom, ale predsa mi to nedá. Keď jazdím okolo Hrona v úseku od Zvolena nižšie cca po Žarnovicu, je tam krásna voda, a predpokladám, že tam budú rôzne ryby, čo sa tam dostanú aj z VN Môťová. Je mi jasné, že sú tam pstruhy, aj hlavátky sa nájdu, ale dajú sa nižšie chytať úspešne aj kapre, resp. iné druhy rýb? Feeder, boilies ... je tam teraz postavená tá nová MVE pri Hronskej Dúbrave, tá zastaví asi dosť rýb.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 02. November 2012, 11:03:28 »

... Lipňoví úsek revíru Hron č.9a v režime CH a P priniesol prvé ovocie  Úsmev dostatok rýb,Lipeň,P.Dúhový,Hlavátka ,čo mám info tak sa chytil Lipeň 46 cm  Vyvalujem oči! Super! a aj pekné duháky sa pochytali 4O+ cm,muškári si tento úsek nevedia vynachváliť  Mrknutie
Zaznamenané
Marián Zauška
Sr. Member
Príspevkov: 436

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 02. November 2012, 21:37:22 »

Viem že to tu začalo muškárením, a hlavne horným Hronom, ale predsa mi to nedá. Keď jazdím okolo Hrona v úseku od Zvolena nižšie cca po Žarnovicu, je tam krásna voda, a predpokladám, že tam budú rôzne ryby, čo sa tam dostanú aj z VN Môťová. Je mi jasné, že sú tam pstruhy, aj hlavátky sa nájdu, ale dajú sa nižšie chytať úspešne aj kapre, resp. iné druhy rýb? Feeder, boilies ... je tam teraz postavená tá nová MVE pri Hronskej Dúbrave, tá zastaví asi dosť rýb.
Určite áno. Aj keď napr. na kapre si tam väčšinou musíš počkať a tých miest tam zas nieje až tak veľa. Nachytať sa tam dá takmer všetko. Elektráreň tomu určite pomôže, ale s tým sa už nedá urobiť nič. Bohužiaľ.
Zaznamenané

Ži a nechaj žiť.
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 11. August 2015, 15:50:18 »

zdar paani...trosku oprasim tuto temu..na konci prazdnin sa chystam na par dni k svokrovcom a pod barakom im tecie hron c4..dalo by sa tam niekde zabrodit a muskarit Čo??? Čo??? alebo sa radsej vykaslat na muskarku a skusat z brehu vlacit..budem vdacny za kazdu radu kedze tuto rieku poznam iba zo splavov z ktorych si moc nepamataaam Mrknutie
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 11. August 2015, 18:10:33 »

Ahoj! Nič za to nedáš, keď vyskúšaš Vyvalujem oči! Super! ... ale zas ak ideš po dlhšom čase na neznáme miesta javí sa mi privlačka vhodnejšia a efektivnejšia

Na Štyrku nechodím vobec, ale Hron č. 3 v okolí Kalnej, ten mam pochodení s muškárkou. Jalec sa dosť vytratil, ale aj tak sa dá najskor nájsť a lapiť (posledná muškárina v TMR2015 to mam jalce tonak z Hronu) ...

. S ostatnou "bielou rybou"to až tak neviem . Skušal som na podustvy, mreny či na bolene sa zamerať ....aj keď dačo som pochytal tak ma vysledky nepresvedčili.
Takže najviac toho jalca tlačím a sem tam , keď ma vyprovokujú aktivitou, tak skúsam aj tie ostatnie. 

Aktuálne ma taktok provokujú tie moje Marieny Smiech .... na malé gumky na UL idú celkom spoľahlivo, ale ako im muchu ponúknuť aby som ich presvedčil na to ešte  len musuim prisť.
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 23. August 2015, 22:30:34 »

vdaka za infooo Úsmev dnes som bol vyskusat s ULkom..za hodinku na neznamej vode jeden ostriez 20cm  a jeden asi jalec mi padol bo si to namieril s voblerom do traav a ked sa zachytil tak sa striasol dole :/ a este asi dva zabery nepremenenee..som spokojnyyy Úsmev a nasiel som aj miesta na svihanie tak ak bude zjt cas skusim vybehnut s muskarkou poskuuusat Mrknutie pak dam info..
Zaznamenané
tomasG
Sr. Member
Príspevkov: 439

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 14. Apríl 2017, 23:29:14 »

Troška oživím tému. Toť zajtra ráno, ako skončím nočnú razím cestu s kamošom smer Brezno...ideme zahájiť na Hron č. 12. Bude tam niekto toť z fóra, že by sa aj nejaké to slovko dve prehodilo?
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 22. August 2017, 21:25:55 »

Ako vyzera hron-brezno a vyssie? Idem si tam s muchou predlzit vikend
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk