AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

07.04.2020 00:25:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 161 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  MIX
| | | |-+  Spoľahlivé e-shopy zamerané na lov kapra
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 71 72 [73] 74 Tlačiť
Autor Téma: Spoľahlivé e-shopy zamerané na lov kapra  (Prečítané 151494 krát)
EdoPaR
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #1080 kedy: 06. December 2016, 13:56:18 »

Dnes doručená zásielka z RYBARIK-a po zhruba 3 týždňoch a následné sklamanie.  Smútok Po tom ako ma informovali, že čakajú pár dní na boiliesy od Mika a nevedia mi dodať voblery od Salma som to bral špotrovo. Ale po dnešnom prevzatí balíka som zistil, že mi nedodali ani nástrahy od Savage Gear, Rapaly, ani od Starbaits.  Hnev O týchto veciach som nebol nijak informovaný a preto u mňa nastalo po rozbalení balíka určité "rozčarovanie" z prístupu tohto obchodu.  Som v rozpakoch No čo už, aspoň viem, ktorým smerom sa mám orientovať nabudúce.
Zaznamenané
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 360

Zobraziť profil
« Odpoveď #1081 kedy: 06. December 2016, 14:47:27 »

Pri nákupe cez internet je možnosť vrátenia tovaru a žiadania vrátenia peňazí do 14 dní od prevzatia.
Ja by som toto určite urobil !
Nie si ale prvý, ktorý si chcel objednať jedinú vec od nich a kvôli nej urobil širšiu objednávku... a nakoniec prišlo takmer všetko, len nie tá vec, pre ktorú si objednávku urobil... a bez akéhokoľvek upozornenia na danú situáciu ! Alebo u nich dáš do košíka 20 vecí a oni ti pošlú bez problému len 15 položiek a nič sa nedeje... Tento e-shop sa už akosi vyfauloval sám dosť dávno  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 137

Zobraziť profil
« Odpoveď #1082 kedy: 06. December 2016, 21:11:46 »

Sklady sa vyprázdnili hlavne top tovar a nový budú objednávat na jar.
Treba sa informovat pred kúpou.
Niekorí sú seriozní a zavolajú.
Zaznamenané

Chyť & pusť
dudoh
Jr. Member
**
Príspevkov: 84

Zobraziť profil
« Odpoveď #1083 kedy: 07. December 2016, 06:51:29 »

Pri nákupe cez internet je možnosť vrátenia tovaru a žiadania vrátenia peňazí do 14 dní od prevzatia.
Ja by som toto určite urobil !
Nie si ale prvý, ktorý si chcel objednať jedinú vec od nich a kvôli nej urobil širšiu objednávku... a nakoniec prišlo takmer všetko, len nie tá vec, pre ktorú si objednávku urobil... a bez akéhokoľvek upozornenia na danú situáciu ! Alebo u nich dáš do košíka 20 vecí a oni ti pošlú bez problému len 15 položiek a nič sa nedeje... Tento e-shop sa už akosi vyfauloval sám dosť dávno  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

100%  súhlas ....
Zaznamenané

Ak chceš byť šťastný jeden deň opi sa, ak chceš byť šťastný jeden rok ožeň sa, ak chceš byť šťastný celý život - staň sa rybárom (CHaP).
Viliam Balogh
Hosť
« Odpoveď #1084 kedy: 07. December 2016, 07:52:43 »

Dnes doručená zásielka z RYBARIK-a po zhruba 3 týždňoch a následné sklamanie.  Smútok Po tom ako ma informovali, že čakajú pár dní na boiliesy od Mika a nevedia mi dodať voblery od Salma som to bral špotrovo. Ale po dnešnom prevzatí balíka som zistil, že mi nedodali ani nástrahy od Savage Gear, Rapaly, ani od Starbaits.  Hnev O týchto veciach som nebol nijak informovaný a preto u mňa nastalo po rozbalení balíka určité "rozčarovanie" z prístupu tohto obchodu.  Som v rozpakoch No čo už, aspoň viem, ktorým smerom sa mám orientovať nabudúce.

No Andy by si to mohol troska postrazit.Mne sosbne sa viac krat stalo ze neprislo nic,alebo miesto clnu ti pride takato krabica plna bordelu.
Manzelka mi objednavala nohavice od foxu a prisli o tri mesiace  Úšklabok Úšklabok
Tuto fotku som uz sem daval,ale stoji za to Smiech

Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #1085 kedy: 07. December 2016, 07:58:25 »

No Andy by si to mohol troska postrazit.Mne sosbne sa viac krat stalo ze neprislo nic,alebo miesto clnu ti pride takato krabica plna bordelu.
Manzelka mi objednavala nohavice od foxu a prisli o tri mesiace  Úšklabok Úšklabok
Tuto fotku som uz sem daval,ale stoji za to Smiech

Ak to bolo myslene na mna, tak nechapem co si mam strazit??!! S Rybarikom nemam spolocne nic, takisto viac-menej s nasim e-shopom. Mozno ste si niektori vsimli, ze pracujem ako redaktor, nie ako pracovnik v e-shope (akomkolvek)...
Zaznamenané
Peter94
Sr. Member
Príspevkov: 301

Zobraziť profil
« Odpoveď #1086 kedy: 17. December 2016, 05:33:22 »

Ja som stade tiez objednaval,ked mali 21% akciu.to co mali skladom, poslali hned a aj zavolali ,ze to ten den odoslali.dalsie veci mi poslali asi o dva tyzdne,bez akeho kolvek upozornenia,iba co mi volal kurier ze mi doniesol balik a dalsie veci ani neviem ci pridu,ci nepridu,clovek nevie na com je a ci ma cakat,alebo to objednat inde.
Zaznamenané
Peter94
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1087 kedy: 17. December 2016, 05:47:42 »

Teraz pozeram a toto je tiez nehorazny ojeb.bez akcie stoja cca 31,5e a tu po 15% zlave stoja 32,26e.cenu navysia o 20%  a potom akoze z tej nehoraznej ceny daju dole 15% a stale je to drahsie, ako bez zlavy.a toto je len jeden priklad a na stranke to maju zo vsetkym tovarom ,takto spravene.na toto by sa mali pozriet ludia co je to ich zamestnanie a napalit im peknu pokutu,nenazrancom.

http://www.rybarovsvet.sk/produkt/boilie-starbaits-hot-demon-priemer-20mm-25-kg/hotove
Zaznamenané
joe
Hero Member
Príspevkov: 557

Zobraziť profil
« Odpoveď #1088 kedy: 17. December 2016, 12:46:37 »

Teraz pozeram a toto je tiez nehorazny ojeb.bez akcie stoja cca 31,5e a tu po 15% zlave stoja 32,26e.cenu navysia o 20%  a potom akoze z tej nehoraznej ceny daju dole 15% a stale je to drahsie, ako bez zlavy.a toto je len jeden priklad a na stranke to maju zo vsetkym tovarom ,takto spravene.na toto by sa mali pozriet ludia co je to ich zamestnanie a napalit im peknu pokutu,nenazrancom.

http://www.rybarovsvet.sk/produkt/boilie-starbaits-hot-demon-priemer-20mm-25-kg/hotove

Môj názor,že kúpi si to len hlupák,lebo každý kto aspoň trošku "čekuje" vec(veci) čo chce kúpiť tak vie po koľko idú také veci.
Zaznamenané
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #1089 kedy: 17. December 2016, 14:02:51 »

Takych ojebov je plnne Tesco,Kaufland Lidl atd. a ludia kupuju jak besny.
Zaznamenané

Sam
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #1090 kedy: 17. December 2016, 19:41:35 »

A Slovenský rybár a jeho e-shopi sa pridajú  Smútok
Zaznamenané
Peter94
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1091 kedy: 18. December 2016, 04:35:33 »

Mali tam napisat,vsetok sortiment drahsi o 5%  Úsmev
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 137

Zobraziť profil
« Odpoveď #1092 kedy: 18. December 2016, 22:11:28 »

Bežne to stojí 31,50€
http://www.rybarskycamp.eu/www-rybarskycamp-sk/eshop/1-1-Navnady-a-nastrahy/32-4-Starbaits/5/1408-Hot-Demon-2-5kg
po prihlásení zlava 10%
http://www.hobbymalacky.sk/boilies-hotovky/starbaits-hot-demon-boilie-potapave-20mm2.5kg/
« Posledná zmena: 18. December 2016, 22:14:31 od carper » Zaznamenané

Chyť & pusť
Peter94
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1093 kedy: 19. December 2016, 05:38:10 »

Prave dnes idem stade objednavat.
Zaznamenané
Peter94
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1094 kedy: 22. December 2016, 06:43:36 »

Ja som si nakupil v rybarikovy,ked mali 21% zlavu.som sa zasobil do buducej sezony,aby som to pocas sezony nekupoval o 25-30% drahsie.v utorok mi prisiel posledny balik.v hobby malackach som spravil objednavku iba vdaka tomu,ze tam mal IF 1 14mm kilo za 9e a aj ine boilis v akcii,inak by ma taka zlava nezaujimala,lebo taku mam vsade.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 71 72 [73] 74 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk