AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 23:10:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  MIX
| | | |-+  Spoľahlivé e-shopy zamerané na lov kapra
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 71 72 [73] 74 75 Tlačiť
Autor Téma: Spoľahlivé e-shopy zamerané na lov kapra  (Prečítané 146768 krát)
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #1080 kedy: 31. Január 2016, 19:56:07 »

Len pre zaujímavosť okrem iných kvalitných produktov fy R H mňa osobne veľmi zaujali v zahraničí  a hlavne v Anglicku veľmi obľúbené : http://www.lktackle.cz/cabrio-cookhouse.html
http://www.lktackle.cz/cabrio-cookhouse-deluxe.html.

Ktoré som zatiaľ nepostrehol u žiadnej inej firmy
len tie vaše ceny  Nepoviem nič http://www.climaxtackle.com/specimen/cabrio_cookhouse.htm
Zaznamenané
Romes
Hero Member
Príspevkov: 2 438

Zobraziť profil
« Odpoveď #1081 kedy: 01. Február 2016, 08:36:39 »

No Lagun cena ktorú si sem dal je samozrejme šokujúca a to nielen pre mňa a už som dal aj podnet na preverenie. My sa ale držíme cien doporučených priamo firmou R H a http://www.rodhutchinson.co.uk/prodotto.php?id=1470 dohoda bola +5% doprava co je 269,90 +5% = 283,40 čo je dokonca viac ako máme my. Nuž ak chceme seriozne spolupracovať aj s obchodníkmi aj mať produkty skladom vybavovať seriozne aj prípadné reklamácie a nie po každej objednávke čakať na dodávateľa aby nám rýchlo poslal každý kus do každej objednávky, zaplatiť ľudí vo výrobe a mať aj serióznu výrobu a hlavne vývoj tak musíme mať aj ceny nastavené tak aby sme nepodliezali ceny nastavené výrobcom. Nie sme firma s notebookom bez skladu a zamestnancov.  Mrknutie
Zaznamenané
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #1082 kedy: 01. Február 2016, 09:53:42 »

Len pre zaujímavosť okrem iných kvalitných produktov fy R H mňa osobne veľmi zaujali v zahraničí  a hlavne v Anglicku veľmi obľúbené : http://www.lktackle.cz/cabrio-cookhouse.html
http://www.lktackle.cz/cabrio-cookhouse-deluxe.html.

Ktoré som zatiaľ nepostrehol u žiadnej inej firmy
len tie vaše ceny  Nepoviem nič http://www.climaxtackle.com/specimen/cabrio_cookhouse.htm
Cena aj s dopravou pri dnešnom kurze = 217,11 €.  Len neviem či je to ten istý materiál, tu píšu 5000mm.
« Posledná zmena: 01. Február 2016, 09:55:52 od ivanmi5 » Zaznamenané
Robroj
Hero Member
Príspevkov: 599

Zrodený pre rybačku ... Born to fishing ...

Zobraziť profil
« Odpoveď #1083 kedy: 01. Február 2016, 10:11:52 »

Dá sa aj takto. Poštovné na SK od 26€ do 33€.  Nakupujem mnoho vecí z UK, DE eshopov (výhradne zahraničných a nečudujem sa prečo  Mrknutie ). Netreba sa toho báť. Prípadné reklamácie sa dajú poriešiť u lepších obchodov vždy k spokojnosti oboch strán.
https://www.angelzentrale-herrieden.de/_carp-shop/bivvies/rod-hutchinson-cabrio-cook-house.html

Podobné prístrešky robí už aj fa Fox a Trakker.
« Posledná zmena: 01. Február 2016, 10:23:48 od Robroj » Zaznamenané

... spájajú Nás výzvy ...
R@sto
Sr. Member
Príspevkov: 439

V tomto svete sú dva svety.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1084 kedy: 01. Február 2016, 11:06:10 »

Podívaj sa v shopoch na ceny a čo asi chceš,na výstave ošaháš a kúpiš tam kde je to lacnejšie.
netrvam zasa dne na trojdielnych ale bolo by to plus. Mohlo by byt: http://www.yachtshop.sk/yachtshop-sk/eshop/11-1-Rybarske-prislusenstvo/194-3-SPORTEX/5/22613-SPORTEX-Competition-Carp-365cm-3-lbs alebohttp://www.rybarovraj.sk/obchod/pruty/kaprarske/trojdielne/187-144311.html
Zaznamenané

Errando discitur, Errāre hūmānum est.
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #1085 kedy: 01. Február 2016, 18:43:18 »

No Lagun cena ktorú si sem dal je samozrejme šokujúca a to nielen pre mňa a už som dal aj podnet na preverenie. My sa ale držíme cien doporučených priamo firmou R H a http://www.rodhutchinson.co.uk/prodotto.php?id=1470 dohoda bola +5% doprava co je 269,90 +5% = 283,40 čo je dokonca viac ako máme my. Nuž ak chceme seriozne spolupracovať aj s obchodníkmi aj mať produkty skladom vybavovať seriozne aj prípadné reklamácie a nie po každej objednávke čakať na dodávateľa aby nám rýchlo poslal každý kus do každej objednávky, zaplatiť ľudí vo výrobe a mať aj serióznu výrobu a hlavne vývoj tak musíme mať aj ceny nastavené tak aby sme nepodliezali ceny nastavené výrobcom. Nie sme firma s notebookom bez skladu a zamestnancov.  Mrknutie
neber to zase ako atak, iba zamyslenie nad týmto divným svetom, je mi jedno začo predávate alebo nie, ja som sa nakupovať už naučil ... len som vychádzal z vašej info citujem " Je to jen pár dní, kdy se Rod Hutchinson domluvil na vzájemné spolupráci s Lukášem Krásou a firmou LK Baits."  prečo ste potom pre chudobu v ČR a na SK nevyjednali ceny rovnaké alebo nižšie, ako pre UK alebo DE trh? Inak predpokladám, že sklady a zamestnancov majú aj tam ...
Zaznamenané
Romes
Hero Member
Príspevkov: 2 438

Zobraziť profil
« Odpoveď #1086 kedy: 01. Február 2016, 19:42:18 »

Lagun neberiem to ako atak a som rád ak sa rozvinie debata aj o takýcho veciach. Ja som napríklad okamžite volal s LK a ten zase písal postreh do centrály R H ale s RH ešte len začíname a nikto ti len tak pre pekné oči nedá okamžite totálne najnižšie ceny. To si môžeš vyjednávať ak dokážeš zabezpečiť veľké odbery a pre nás to je predsa len okrajová záležitosť. Na druhej strane tak ako Ivo M správne poznamenal môže to byť aj trochu iný materiál čo sa nakoniec aj potvrdilo. Treba si všimnúť že na oboch lacných e-shopoch je deklarovaný materiál Nylon s vodným stĺpcom 5000mm a R H a aj my máme na stránkach a aj v skutočnosti materiál Polyester s vodným stĺpcom 20 000mm čo je teda riadny rozdiel. Lukáš zisťuje ešte ako to s tými materiálmi je ale chceme predávať tie najlepšie veci a kvalita je pre LK Baits prvoradá. Mimochodom momentálne už od októbra jednám s jednou zaujímavou firmou čo sa týka kvalitného oblečenia pre rybárov a až teraz sa mi otvorili oči. Práve v materiáloch a v šití je najväčší rozdiel v kvalite oblečenia a zistil som že čo sa týka paropriepustnosti a vodeodolnosti žiadna firma vyrábajúca rybárske oblečenie nepoužíva značkové a funkčné materiály. Napríklad som sa dozvedel že pre skutočné outdoorové aktivity majú vo väčšine prípadov zmysel hodnoty nad 15 000mm vodného stĺpca. Pri Outdoorových aktivitách je totiž voda vtláčaná do odevu napríklad pri chôdi trávou pri jazde na bicykli odporom vzduchu a podobne. V otdoorových firmách sa už dávno vie že napríklad pri sede keď je materiál napnutý na kolenách pôsobí na materiál ekvivalent 5 000mm. pri kľaku 15 000mm a napríklad popruhy batohu môžu pôsobiť až 18 000mm. Takže zhrnuté a podtrhnuté pre skutočne kvalitné a univerzálne outdoorové oblečenie na ktoré sa dá spoľahnúť aj v tých najväčších dažďoch by malo mať hodnoty vodeodolnosti 20 000mmH2O a viac a to si myslím že by malo u bivaku byť samozrejmosťou ak chce byť skutočne v suchu. Inak ak sa vo štvrtok dohodneme, bude na svete skutočne kvalitné rybárske oblečenie za prijateľnú cenu s parametrami ktoré nemajú v rybárskom svete obdobu. Nejde len o vodeodolnosť kde je deklarovaných 20 000mm ale hlavne paropriepustnosť kde sa uvádza minimálna hodnota 25 000g/m2/24hod čo ocenia hlavne aktívny rybári. Oblečenie ale nebude pod značkou LK Baits aj keď to bude LK predávať, je to hlavne moja záležitosť a prvá kolekcia bude zatiaľ iba na ukážku predstavená v TN samozrejme ak sa dohodneme.
« Posledná zmena: 01. Február 2016, 19:44:47 od Romes » Zaznamenané
Peter94
Sr. Member
Príspevkov: 301

Zobraziť profil
« Odpoveď #1087 kedy: 07. Február 2016, 15:32:14 »

Viete mi prosim Vas poradit.Chcem objednat v CR a neviem ,ako sa to plati cez ucet.Cena bude napr.1000kc ,tak ako to mam zaplatit v ceskych korunach ,alebo v eurach?Mam slovensku sporitelnu.Mam tam zadat platba SEPA ,alebo zahranicna platba?Zo SLSP mi prisiel mail ,ze poplatok je 10e a to mi pride celkom dost,lebo mam dojem ,ze sa tento poplatok ,da aj obist ,ale neviem ako.
Dakujem
Zaznamenané
feki
Hero Member
Príspevkov: 792

Zobraziť profil
« Odpoveď #1088 kedy: 07. Február 2016, 16:02:13 »

Viete mi prosim Vas poradit.Chcem objednat v CR a neviem ,ako sa to plati cez ucet.Cena bude napr.1000kc ,tak ako to mam zaplatit v ceskych korunach ,alebo v eurach?Mam slovensku sporitelnu.Mam tam zadat platba SEPA ,alebo zahranicna platba?Zo SLSP mi prisiel mail ,ze poplatok je 10e a to mi pride celkom dost,lebo mam dojem ,ze sa tento poplatok ,da aj obist ,ale neviem ako.
Dakujem

Do Ceska je to klasicka platba sepa. V ramci platobneho prikazu si vies vybrat aj menu v akej to chces zaplatit a prepocita sa to aktualnym kurzom v danej banke. Poplatok 10 eur? Hmm. To nechapem, lebo povedal by som ze by tam taky vysoky poplatok nemal byt.
Zaznamenané

Peter94
Sr. Member
Príspevkov: 301

Zobraziť profil
« Odpoveď #1089 kedy: 07. Február 2016, 16:29:15 »

Dakujem

Do Ceska je to klasicka platba sepa. V ramci platobneho prikazu si vies vybrat aj menu v akej to chces zaplatit a prepocita sa to aktualnym kurzom v danej banke. Poplatok 10 eur? Hmm. To nechapem, lebo povedal by som ze by tam taky vysoky poplatok nemal byt.
V tom e-mail ma navadzali to zaplatit cez zahranicnu platbu a cez tuto to mozno stoji tych 10e ,samozrejme inu variantu mi nepovedali ,lebo na tom by asi nezarobili ,pripadne o 95% menej.Tak potom to skusim zaplatit cez SEPA a uvidim.Takze tam mam do policka suma zadat normalne 1000kc?
Zaznamenané
feki
Hero Member
Príspevkov: 792

Zobraziť profil
« Odpoveď #1090 kedy: 07. Február 2016, 17:44:58 »

Dakujem

V tom e-mail ma navadzali to zaplatit cez zahranicnu platbu a cez tuto to mozno stoji tych 10e ,samozrejme inu variantu mi nepovedali ,lebo na tom by asi nezarobili ,pripadne o 95% menej.Tak potom to skusim zaplatit cez SEPA a uvidim.Takze tam mam do policka suma zadat normalne 1000kc?

pri policku suma si zvolis menu. A teda posles 1000 Kc a nie 1000 eur Úsmev
Zaznamenané

Milky_06
Sr. Member
Príspevkov: 280

Zobraziť profil
« Odpoveď #1091 kedy: 23. Apríl 2016, 07:48:35 »

Podarilo sa Vám niekomu vytočiť na rybarovsvet.sk väčšiu zľavu ako 5% alebo 7% . Neverím že nemôže padnúť iná, točili sme snáď 70-krát a vždy max 7%.
Zaznamenané
xerno
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #1092 kedy: 10. Máj 2016, 13:00:11 »

Neviete niekto poradiť kde v okolí BA zohnať konope za slušnú cenu? Tak 50kg...
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #1093 kedy: 10. Máj 2016, 17:25:07 »

Neviete niekto poradiť kde v okolí BA zohnať konope za slušnú cenu? Tak 50kg...
Modra nieje daleko:
http://www.dobrybazar.sk/detail/konopne-semeno-krmne
Zaznamenané

Chyť & pusť
Picasso 1119
Full Member
Príspevkov: 234

Zobraziť profil
« Odpoveď #1094 kedy: 12. Máj 2016, 13:51:52 »

V pondelok som si objednal tovar z Rybarika eu.za 195 € a dnes mne bol doručený kurierom priamo na jazero do poslednej bodky...Som velmi spokojný...doporučujem...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 71 72 [73] 74 75 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk