AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:32:10

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Najobtiažnejšie uloviteľný dravec na prívlač
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Ktorú rybu je podľa vás chytiť najtažšie? (prívlač)  (Hlasovanie ukončené: 14. November 2010, 18:22:58 )
Ostriež - 0 (0%)
Zubáč - 10 (34.5%)
Šťuka - 0 (0%)
Sumec - 6 (20.7%)
Jalec - 0 (0%)
Boleň - 8 (27.6%)
Pstruh - 1 (3.4%)
iné - 4 (13.8%)
Celkovo hlasov: 14

Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť
Autor Téma: Najobtiažnejšie uloviteľný dravec na prívlač  (Prečítané 9282 krát)
designed
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 08. November 2010, 12:24:15 »

A mozes jazdit aj opily jak tank 240 po dedine Smiech
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 08. November 2010, 12:31:45 »

Oki, daj mi mail - poslem Ti nieco zaujimave Smiech
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 08. November 2010, 12:37:08 »

Posli cez skype...
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 08. November 2010, 12:38:46 »

Ale ja som na telefone Smiech Potom este ICQ..
« Posledná zmena: 08. November 2010, 12:42:54 od designed » Zaznamenané
twisterr
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 08. November 2010, 15:56:30 »

Mne sa podaril v lete 2 roky dozadu amur 14kg na privlac - cierna plandavka vlastnej vyroby http://www.petrovzdar.sk/foto-534/rucna-praca  ... A nebol podseknuty, regulerne do papule chyteny... Proste som videl na hladine klasicke "Véčko" od velkej ryby, hodim kus pred nu a bum... 10minut som bol v tom, ze zdolavam sumca  Úšklabok Úšklabok...  Ale kebyze mam vybrat z tych druhov co su v ankete, tak asi vyhra bolen (ono najvychcanejsia ryba je podla mna stary potocak zo zvazovej vody, ale o cielenom love takychto ryb sa bohuzial hovorit moc neda  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný...)
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 08. November 2010, 20:39:33 »

U mna jednoznacne zubac, este aj sumec ale zasa my tu na nich ani nemame nejak vody aby sa dali chytat cielene na vlacku... ostane ryby sa daju pekne chytat...
Zaznamenané
kolac
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 08. November 2010, 21:41:53 »

podla mna pstruh... (nemyslim glupe nasadaky ale stare pstruhy)
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 08. November 2010, 21:56:58 »

Alebo hlavatka???
Lebo su chalani, ktory vlackou cielene lovia velke sumce, alebo aj zubacov (samozrejme tam kde je ich vacsie mnozstvo). Ale s hocijakym agentom sa rozpravam, o pstruhovy starom rozpravaju ako o absolutne tazko ulovitelnej ryby. Bolen tiez sa tazko ulovi(ze vraj) ale potom preco chytavam 10-15 kusov za den a to aj nad 70cm???Takisto designed.

ALE bolen v stojatej vode..to je iny masaker. Na toho sa treba pripravit ale poriadne.

Kolac nasadove ryby sa nerataju...to su ako osipane. Zeru vsetko.
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 08. November 2010, 22:00:57 »

Ja neviem, podla mna bolen sa da uplne lahko chytit, sak ten zozerie vsetko, len nech to ide rychlo Smiech
Ved to je presne ta ryba, ktora si nevybera z nastrah, ale hlta vsetko, co pride "pod ruku". Akurat fakt treba vymaknut ten flek, kde ten bolen je, lebo neni vsade [ale toto tiez neni nic tazkeho].
Na stojatej to je ine - to ich chytam vacsinou len nahodou...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 08. November 2010, 22:05:57 »

No nie vzdy to funguje tak ale zoberme ze 80percent hej. Niekedy najst ten flek trva dni..ci tyzdne, no potom uz je to len trpezlivost. Ked prides na trik miesta si IN. jedneho za druhym Smiech Kym sa nepresunu.
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 08. November 2010, 22:16:10 »

No nie vzdy to funguje tak ale zoberme ze 80percent hej. Niekedy najst ten flek trva dni..ci tyzdne, no potom uz je to len trpezlivost. Ked prides na trik miesta si IN. jedneho za druhym Smiech Kym sa nepresunu.
Ale ved bolene prezradza uz len ten ich rachot a bordel co robia po veceroch na vode. To sa neda nenajst. Ked niekedy pocujem na kilometer stado byvolov/teda bolenov robit rodeo... Mrknutie
To je jeden sposob. A druhy sposob ist instinktivne na fleky, kde je velmi velka sanca, ze ten bolen tam bude kempit - vid vodopady v seliciach...

Ale s tymi zubacmi si ma namotal neska Smiech Jak zacne leto a dlhsi lov, tak ich budem trenovat urcite...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 09. November 2010, 10:25:53 »

Ja na bolenov ide uz tak, ze cca viem kde budu. A ich tam cakam...a ked zacne rachot v momente hadzem Smiech

Napriklad dole u nas ked zacnes lovit priliz skoro ani nezacnu rodeo. Alebo budu nizsie...alebo sa posunu o 30metrov dalej etc. A teraz v zime sa stiahnu do troska vacsich hlbok...akurat som si kupil fluorcarbon kvoli tomu Smiech

No ak je to tak ako si pisal, tak tam to musi byt eldorado na zubandy.
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 09. November 2010, 10:35:34 »

Lokali vravia, ze aj je.. Vyskusame to na leto, pockaj Smiech
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 09. November 2010, 10:36:33 »

No potom asi sa tam parkrat otocim aj ja Úsmev
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 09. November 2010, 10:39:21 »

Vidime sa. Dufam, ze bude rok, ako dve sezony dozadu a budem tam zase cele leto nonstop Smiech
Uprava: spravili sme si sukromny chat z verejnej diskusie ? Neslusnost Smiech
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk