AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 20:19:47

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Najobtiažnejšie uloviteľný dravec na prívlač
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Ktorú rybu je podľa vás chytiť najtažšie? (prívlač)  (Hlasovanie ukončené: 14. November 2010, 18:22:58 )
Ostriež - 0 (0%)
Zubáč - 10 (34.5%)
Šťuka - 0 (0%)
Sumec - 6 (20.7%)
Jalec - 0 (0%)
Boleň - 8 (27.6%)
Pstruh - 1 (3.4%)
iné - 4 (13.8%)
Celkovo hlasov: 14

Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Najobtiažnejšie uloviteľný dravec na prívlač  (Prečítané 9283 krát)
designed
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 07. November 2010, 21:46:47 »

Ja na bolene tuto plandavku za 5 korun Smiech
Lepsie som na bolene nemal a ani uz nebudem mat Smútok [neide to nikde zohnat...]

Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 08. November 2010, 08:10:57 »

Designed ale ver ze budes mat...len treba vediet co hladas  Mrknutie Skus poprezerat Abu Toby plandavky. Mozno nie 5korun ale 100.
http://www.harrissportsmail.com/Models.aspx?ModelID=14172

Ta 28gramova moze byt parada tam v Seliciach.
Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #17 kedy: 08. November 2010, 08:14:15 »

Ja na bolene tuto plandavku za 5 korun Smiech
Lepsie som na bolene nemal a ani uz nebudem mat Smútok [neide to nikde zohnat...]

Designed, pamatas kde si ma minule nechal? Úsmev .. tak tam ich je vela, skusal som ich spocitat. Vystupil som trosku na vrsok a pozeral do zatoky .. popri brehu boli 5ti a v jednom momente zalovili 2ja, takze naisto viem, ze ich tam bolo 7 naraz, ale myslim, ze ich bude este viac, podla toho ako lovili Smiech .. skus to tam, podla mna to musi byt super rybacka.
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
designed
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 08. November 2010, 10:00:17 »

Hirmi: v tej zatoke su vacsinou jalce a mensie bolene. Popri brehu zvyknu byt zase male stuky a obcas sa natrafi aj na zubaca. Tam kde vteka potok (teda odvodnovaci kanal), tam sa zvyknu casto zdrzovat uhory a tiez aj tie mensie bolene. Okrem toho tam je strasne plytka voda a ked je nizsie hladina, tak su vonku cele ostrovy strku. Hlbsia voda je okolo zakotvenych pontonov a okolo nich zvyknu rabovat acsie jedince, pravdepodobne aj par sumcov. Tu zatoku poznam dost dobre, no neni to ziadna vyhra. Skor na sportovu rybacku - vela ryb, ale malych. Je to zimovisko a na jar sa tam da dobre santit s kaprami - za hodonu ich chytis aj 30, ale vsetko 30cm a podobne Mrknutie Nemam moc velke ryby z tej zatoky, ani neviem ze by tam dakto daco pochytal. To je len taka rekreacna rybacka a ked uz nikde nic neide, tak si tam ide clovek zachytat male ryby, alebo nasadovych malych kaprov vyhladovnych na kost Smiech Lepsie je to tam, kde parkoval pepo. Tam kde konci zatoka a zacina tok. Tam sa pochytali vacsie kapre a v tom okolo az v hlavnom toku pod turbinami aj hovadske dravce. Ta zatoka je podla mna strata casu, ak chce clovek chytit nieco vacsie, no tam trochu nizsie sa oplati skusat hlavne z clnu. Osobne tu zatoku moc neoblubujem - chodime tam vacsinou len tak na jar posediet, opalovat sa a grilovat pri feederkach. Mrknutie Kamos tam ale chodi na neskoru jesen na uhory - rovno pod potok a da sa povedat, ze dost uspesne. Velky hacik, velka guca cervikov a rovno do "delty" potoka. Tak ak Ta nieco z tohoto zaujima, nabuduce to mozes skusit Mrknutie
Oki: ver mi ze nie. Mam este jednu tu istu plandavku, len ine sfarbenie a nesla mi tak dobre Mrknutie Ja bych potreboval presne to iste, ale to je uz daka komuniaticka plandavka. Nehovorim, ze to na tvojom linku neni dobre. Ale vies ako to je, ked mas jednu oblubenu vec, tak vacsinou "tlacis" tu a necchces moc menit Mrknutie Ale nevadi, lebo poliaci vymysleli salmo thrill, takze sme na bolene zahojeny, che...
« Posledná zmena: 08. November 2010, 10:07:53 od designed » Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 08. November 2010, 10:31:16 »

Jaj Thrill fungoval takisto dobre??? No prave kvoli forme hovorim ze Abu Toby je brutal (kedysi som s tym hadzal, no casom presiel na Thrill), vyzera uplne ako belicka. Vsak potom cez leto raz vyrazim do Selic a povyskusame vsetok moj bordel Smiech
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 08. November 2010, 11:18:58 »

Thrill je pohoda.. Je to tazke, vyzera dobre. Mozes s tym hadzat daleko a tahat rychlo po prude. Nad piesocnate duny paradicka. Pravda sice, ze som vela toho nenachytal, na jesen som to zacal hadzat - ale na prvy dojem sa s nim "robi" skvele - a davam tomu velku nadej na dalsiu sezonu. Joj a Selice - ak nebude takyto biedny a blatovy rok; a ak nebudem mat tolko roboty, ako naposledy, tak ma tam najdes na dennom poriadku - aj na kaproch cez prazdninove obdobie. Potom to tam pojdeme prevejarovat Vyplazujem jazyk Aspon vymenime skusenosti, heh.. (co si myslim, ze sa budem mat co ucit, heh)
Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #21 kedy: 08. November 2010, 11:22:08 »

Designed: v tej zatoke som ale videl bolene nad 60+ a to je uz podla mna na UL vlacke pekna sportova rybacka. Uhory velmi nechytam, ale mozno niekedy zacnem. Ja som si to tam cele potom obisiel a vyzeralo to velmi pekne miesto. Chytili tam 50 cm kaprikov kym som chodil okolo.. jedine co by mi vadilo, je neskutocne mnozstvo rybarov.. (z toho sme vlacili tam dvaja) a ten jeden to vzdal potom Mrknutie
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 08. November 2010, 11:26:54 »

Designed nooo aj tento rok som si kuknul Selice, ale cca 100metrov pod tym som sa zastavil, lebo neviem ci mozem ist blizsie do tych vodopadov s clnom. Ak hej buduci rok sa tam mozeme stretnut...z vyjazdu my to trva cca 25minut kym tam dorazim na TITANICU Smiech
Hirmi fakt je aj to, ze niekedy mozes skusat co chces funguje len UL aj na vacsie ryby. Co pocuvam znameho coraz viac zacinam rozmyslat o tom ze si zozeniem udicku. A potom na 18ku silon zdolavat 60+ku bolenov to bude parada Smiech Mam jeden taky ML, a na to som ulovil 70+stucku..bola to sranda.
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 08. November 2010, 11:38:45 »

Oki, pod vodopady uplne v pohode, tam je po pas voda a da sa pesi chodit pod vodopadmi Úsmev Ono to len tak nebezpecne vyzera, pritom je to plytcina z kamenov. V lete si das sandale a vyslapes si az do tej zakruty vodopadov pesi a mozes tam kludne vlacit. Ked je malo vody, tak vodopady vobec netecu a kamene pod nimi su uplne suche. Ked budem na kompe, nahodim fotky selic bez vody (skoro kazde letne rano) - 7:30 pustaju vodu, v noci odstavuju - vlastne toto robi Kralova, Selice sa prisposobia. Ale uz trepem mimo temu.
Trochu horsie je to pod hatovymi branami, ked frcia obe na plne obratky (vlny jak hovado a viri ti tocia cln), ale da sa. Vedla nich sa da aj fajne kupat, je tam vyplaveny "volejbalovy" piesocek, hned vedla betonovej steny. Ono tie Selice vyzeraju hrozostrasne, kym clovek nepozna spodok. Ked si to clovek osvoji, v lete sa veselo spustas vodopadmi na nafukovacke Smiech Cudzinci si trhali vlasy, ked sme behali po prepadovom mure nad vodopadmi, alebo sme sa kupali dole vo vodopade. Pre Selicanov bezna vec - akurat udenaci sa boja vody, hehe...
A este nieco pre Teba - popri vnutornej strane vodopadov su zezevraj aj pekne kusky sumcov. Myslim tu stranu prepadu, ktora Ti je naproti, ked kukas z brehu...
« Posledná zmena: 08. November 2010, 11:42:25 od designed » Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 08. November 2010, 11:49:29 »

No raz sa tam pozreme Úsmev Ja som myslel ze z vodneho diela dojdu a pekne ma poslu do kktov. Alebo policajti budu nadavat. Ved od vodnych diel 100metrovy odstup.

Ale podla tychto informacii v lete tam aj spavat budem v clne, alebo na jesen Smiech
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 08. November 2010, 11:49:55 »

Hirmi, nepotesim Ta moc Smiech
Tie velke bolene sa tam chodia opalovat, ohrievat - prave kvoli plytcine. Obcas zalovia ako keby len z hry - ponahanaju hufy rybiek. Ale nechytis ho - sere Ti na plandavku, mozes mu to hadzat rovno do hlavy Mrknutie
Casto sme tam vlacili, bolene a jalce tam robili rodeo jak v ringu, ale za nastrahou neskoci, ani keby ho za to platia.. Taka je moja skusenost, mno.
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 08. November 2010, 11:54:15 »

Oki Smiech
Zamestnanec, co tam sedi - je rad, ked s nim pokecas, alebo mu zakyvas hore. Ja mu bezne bliskacujem pod oknom v komore Smiech
Su tam v pohode typci, niektory Ta sam dojde kuknut, pokecat - ako sa ti dari. Inak seru na vsetko, umyvaju si hore auto a je im fajn.
Na fizlov si skor treba dat pozor, lebo sa zacali rozdavat pokuty, ked si tam na aute - zevraj nemozes. Ale ze sa da volakde bezplatne vybavit povolenie na vstup autom, ako rybar...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 08. November 2010, 12:01:51 »

Mna to parkovanie akoze nezaujima, ved dojdem s clnom ak dojdem Vyplazujem jazyk

Designed a prave na tie bolene moze fungovat henta srandicka co som linknul.
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 08. November 2010, 12:11:24 »

No, ja tam musim parkovat aj ked som s clnom, aj ked bez clnu Smiech Nalepim si na auto "rybarska straz", alebo "vodohospodarske stavby" a dobre bude Smiech
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 08. November 2010, 12:12:43 »

Radsej si zozen ministersku znacku Smiech aj ked staru, nikto ta otravovat nebude.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk