AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 02:42:23

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Revíry
| | |-+  RIEKY
| | | |-+  Prívlač na Dunaji
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 5 6 [7] Tlačiť
Autor Téma: Prívlač na Dunaji  (Prečítané 28724 krát)
angler
Sr. Member
Príspevkov: 290

Zobraziť profil
« Odpoveď #90 kedy: 01. Apríl 2011, 08:37:05 »

Dunaj č. 3 2-0510-1-1 SRZ Rada Žilina
Staré koryto Dunaja od rkm 1810 pri obci Sap po Čunovskú hať v inundácii
(20 vypúšťacích polí), po vodnú elektráreň Čunovo, po stredovú hať, po plavebnú
komoru, po vyústenie areálu vodných športov v Čunove a po dolnú
hranicu ihlanového sklzu hate na obtoku. V úseku od dolnej hranice ihlanového
sklzu po hať na obtoku (tzv. bazén) je celoročný zákaz rybolovu -
CHRO. Staré koryto Dunaja od rkm 1810 po hraničný kameň - rkm 1850,5
je hraničná voda (ľavá strana).
Mošonský Dunaj od hranice s Maďarskom
po malú vodnú elektráreň v Čunove (revír nie je hraničná voda). Lov rýb povolený
celoročne pri dodržaní individuálnej doby ochrany.

Pokiaľ je iba časť revíru hraničná voda, viď hore, je možne chytať na prívlač, alebo nie.
Zaznamenané

angler
ANDREJ
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 01. Apríl 2011, 18:42:19 »

a co  dunaj  v centre bratislavy ....od sutoku z moravou  az cunovo...hmmm?
Zaznamenané
simba
Full Member
Príspevkov: 225

Zobraziť profil
« Odpoveď #92 kedy: 04. September 2011, 15:46:19 »

no co, chodieva niekto z vas na Dunaj vlacit? dari sa niekomu nieco?
unas (2-0610) su len same bolene, a zaciatkom sezony sli sumce ale kedze ich vsetcia brali (ci meirovych nemierovych) tak uz ani jedneho nevidno..
Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #93 kedy: 05. September 2011, 15:02:48 »

DZONY vsak tam chodis chytat, tak by si mal vediet... sutok s Moravou je privelmi prechytavany, to som za kratke posledne obdobie odsledoval, ze chytis tam rybu iba ked tam niekoho niet Úsmev .. a to je malokedy...
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #94 kedy: 05. September 2011, 16:20:59 »

sutok s Moravou je privelmi prechytavany, to som za kratke posledne obdobie odsledoval, ze chytis tam rybu iba ked tam niekoho niet Úsmev .. a to je malokedy...

Tak to teda, že je prechytaný  Smiech Smiech, je to tam dosť rušné.... Úsmev. V nedeľu ráno sa tam dvom kolegom ale celkom darilo na feeder.. Mrknutie
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Stickler
Jr. Member
**
Príspevkov: 92

UL prívlač , feeder a plavačka.

Zobraziť profil
« Odpoveď #95 kedy: 15. Január 2016, 15:28:00 »

Nazdarek hoši  Mrknutie . Ako vám to išlo poslednú sezónu na Dunaji ? Chytá niekto od prístavného mosta po hať Gabčíkovo ? Prip. Starý tok ?
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #96 kedy: 15. Január 2016, 16:13:47 »

Nazdarek hoši  Mrknutie . Ako vám to išlo poslednú sezónu na Dunaji ? Chytá niekto od prístavného mosta po hať Gabčíkovo ? Prip. Starý tok ?

stary tok som prvykrat navstevoval. lapol sa jeden zubac. inak na dunaji skor len mensie stuky.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #97 kedy: 15. Január 2016, 16:41:04 »

stary tok som prvykrat navstevoval. lapol sa jeden zubac. inak na dunaji skor len mensie stuky.
Stary tok láka aj mna...
Ak poslavím čln na papiere a spravím si papiere VMP tak tento tok sa na starom toku určite nie jedenkrát objavím Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Stickler
Jr. Member
**
Príspevkov: 92

UL prívlač , feeder a plavačka.

Zobraziť profil
« Odpoveď #98 kedy: 18. Január 2016, 11:53:47 »

Čln je super vec, ale osobne lovím výhradne z brehov. Nemám príves a zdržiavať sa nafukovacím člnom sa mi moc nechce. V okolí BA niesú ani moc fleky prispôsobené, aby sa dalo prísť autom až k vode. Všade samé zákazy a obmedzenia  Hnev . Ja lovím skoro výhradne UL a tak radšej vyhladávam rôzne vracáky a ramená, ale dá sa krásne zachytať aj na hlavnom toku. Veľa aj väčších rýb som dostal tesne pod brehom 1-2 m.
Zaznamenané
kemro
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #99 kedy: 28. November 2016, 10:30:03 »

Ahojte,

V poslednom case skusham lapit nejakho pekneho dravca na hradzkach na starom toku od cunovskej zdrze az po hradzky na urovni Bodikov(tu chodim na bajku). Zatial sa mi podarilo chytit par bolenov a stuk ale pravdu povediac niesom moc uspesny. Chytam vacsinou na rapalky fat rapy a shad rapy. Viete mi niekto prosim poradit ako na dravce v tomto useku dunaja? Ma to vobec zmysel chytat z hradzok alebo mam rozmyshlat nad inymi flekmi?

Dakujem
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk