AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

27.02.2020 15:12:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
231 989 príspevkov v 1 841 tém od 1 848 užívateľov
Najnovší užívateľ: rybárske nebo
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  ZAHRANIČNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Rio Ebro & Embalse de Mequinenza (Španielsko)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Rio Ebro & Embalse de Mequinenza (Španielsko)  (Prečítané 10569 krát)
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« kedy: 02. November 2010, 22:44:15 »

Ahojte,

zaujima ma tento revir. Info, kde sa daju zohnat povolenky, lovne miesta, poziciavanie vystroje, cena a naklady (vsetkeho) Úsmev a hlavne skusenosti s rybkami.
Kedze to neslo inde, tak mozte prihodit aj skusenosti so sumcami.
« Posledná zmena: 26. Marec 2015, 07:56:45 od Jaro-moderátor » Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
džony
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 03. Február 2011, 16:06:57 »

daj neco o privlaci   nastrahy a tak  ci pri dne ci pri hladine.dik
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 04. Február 2011, 00:19:39 »

tak dakujem za info sefe  takze si si uzil,myslim rybacku Smiech    aspon som si to predstavil ked ne zazil Mrknutie     zaujima ma spanielsko a sumcia privlac iba som chcel vedet viac,dik za čas.
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 04. Február 2011, 10:12:15 »

to ti verim  preto je dost malo informacii o vlaceni sumca na ebre,ale verim ze keby chytavaju vnoci na hladine tak nachytaju  len treba vedet ako  Mrknutie
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 04. Február 2011, 11:24:43 »

naradie na sumciu privlac mam to sa neboj Mrknutie    ze sa nemoze chytat celu noc tak to mi je novinka,ja viem ak si to zaplatis tak chces aj nachytat  tak preto ine sposoby lovu ale kolko krat je to tak ze privlac este viac prekvapi,co taka plandavka ajej pukanie na hladine,ale najprv sa to treba samozrejme tiez naucit,tie sposoby co si menoval ty su uz urcite overene na ebre.
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 04. Február 2011, 13:19:03 »

skus nemenit tolko nastrah najdi si 2  ktorym veris a skusaj tie ,nekto hovori ze to je malo ze raz ide na to raz na to,ale kedze ty len skusas urcite by com nevolil vela nastrah  vyber si relax kopyto 12 cm a uvidis ze za 4 hodiny chytis skor  jak nonstop  menit,pre mna to je chore,ja mam par nastrah a na tie chytam z uspechom kazdy rok,ale taky oki by ti to hned vysvetlil ze to je kokocina ze treba viacej nastrah  ale kazdy ma ini system Mrknutie
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 06. Február 2011, 15:31:03 »

DonPEPE prosím ťa písal si že si bol na Ebre už vela krat mohol by si mi poradit ako tam chodís? Nejakou dobrou cestovkou alebo na vlastnú päst. Je to môj sen íst si zachytat na Ebro a skôr ako ho zrealizujem zbieram info. Cestovku poznám zatial iba jednu " ORBIS".Poznaš lepšiu? A ešte mi povedz zhruba cenu za 7 dnový pobyt aj z cestou vlastným autom......Dakujem  Úsmev Úsmev
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 06. Február 2011, 16:56:03 »

Dzony ved aj JE to kokocina....ale zase nehovorim ze men kazdych 10 minut. Ked nemas 2 dni zaber na 12cm kopyto tak treba zmenu. Ja sa nedrzim fanaticky 2-3 nastrah, ale hladam zmenu vo vode. Napriklad pri istom stave beru radsej taky typ, pri inom stave hentaky typ. Vzdy to ma dovod. Samozrejme na kazdu rybu mam skatulu. Napriklad na bolena budem pouzivat nieco ine ako na zubaca ci sumca.

Pedro ved pohladaj v google "rybarske zajazdy Rio Ebro"...tych firiem je aspon 5.
Zaznamenané
miro-thor
Jr. Member
**
Príspevkov: 72

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 26. Február 2012, 10:49:26 »

ak by niekoho zaujimalo tak pozrite sem,je to v cestine www.ebrolov.cz
Zaznamenané
Martin Havlík
Hero Member
Príspevkov: 811

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 26. Február 2012, 14:01:27 »

Ked už tak .....
http://www.zlavomat.sk/zlava/2460-199-eur-za-7-dnovy-zajazd-do-najlepsej-rybarskej-lokality-v-spanielsku
Zaznamenané

Čas strávený na rybách sa do života nezapočítava !!!
ksanda
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 17. December 2013, 21:09:10 »

zajimava cena tydenniho pobytu v Rancho Rio Ebro na rok 2014 http://www.slevomat.cz/sleva/379717-tydenni-zajezd-do-rybarskeho-raje-rancho-rio-ebro?ref=pobyty-page Mrknutie
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 628

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 18. December 2013, 00:14:35 »

taka trochu mimo otazka kedze vobec netusim co ako.Priklad mate rezervovane miesto v kempe,vsetko okolo toho ako sa tam dostanete k priehrade z letiska a na letisko spet,ak nieste sofer a neprenajmete si auto ?
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 01. December 2015, 10:18:02 »

http://www.worldrecordcarp.com/2015/11/new-carp-record-for-spain-with-402-kg.html
Zaznamenané
Tomas, 1
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 01. Apríl 2016, 09:29:36 »

Zdravím chystáme sa na priehradu RIO EBRO, niekedy v septembri a hladame dvoch adeptov čo by sa pridali vsetko zabezpečíme. Viac info mailom hulinatomas@gmail.com.
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk