AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:35:59

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  MAX Carp
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 19 Tlačiť
Autor Téma: MAX Carp  (Prečítané 30902 krát)
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« kedy: 27. Október 2010, 16:46:08 »

Nazdar chcem sa spytat ake mate skusenosti s touto znackou konkretne A1-Roll a Red-rag. Ake boilies na ake rocne obdobie by ste odporucali a podobne, hadzte svoje skusenosti, postrehy foto atd. Dik za odpovede
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
pista PO
Hero Member
Príspevkov: 545

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 27. Október 2010, 18:34:33 »

to nie tá fy. s fotomontážami???
Zaznamenané
Martin Havlík
Hero Member
Príspevkov: 811

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 27. Október 2010, 19:07:20 »

Nejsom si istý ale zdá sa mi že kamoš chytá na max carp a čo viem tak ma hodne pochytané kapríky, hlavne v povodí moravy!
Ale aký druh či prícht fúúúú.... to neviem!
Noc s ním na ryby nechodím, ryby púštaju ale chlast a atd... no coment!
ale ryby chytit vie!
Zaznamenané

Čas strávený na rybách sa do života nezapočítava !!!
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 27. Október 2010, 19:17:45 »

to nie tá fy. s fotomontážami???
Pista i ked si tak pokazili meno tak co viem tak tie gulky nie su zle i ked zaujimave aromy maju niektore ...ale  nelovil som na to nikdy
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 27. Október 2010, 19:49:56 »

Nazdar chcem sa spytat ake mate skusenosti s touto znackou konkretne A1-Roll a Red-rag. Ake boilies na ake rocne obdobie by ste odporucali a podobne, hadzte svoje skusenosti, postrehy foto atd. Dik za odpovede
Opýtaj sa Goldyho rád Ti poradí  Mrknutie Má obrovské skúsenosti z MAX-CARP.
http://www.goldcarp.cz/
Zaznamenané
kermo20
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 27. Október 2010, 21:25:09 »

Ok skusim mu napisat......mozte mi objasnit cim si vlastne posramotili svoju reputaciu u kaprarov.....ako pocul som o tejto firme uz skor ale nezaoberal som sa nou kedze vacsinou som chytal na produkty od mikbaits.....ale teraz mi celkom sedeli tie ich zlozenia najme A1 roll atd na jednu miestnu vodu tak by som to skusil....za obajsnenie vam dakujem.
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
miro ličko
Full Member
Príspevkov: 145

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 27. Október 2010, 21:51:47 »

Ok skusim mu napisat......mozte mi objasnit cim si vlastne posramotili svoju reputaciu u kaprarov.....ako pocul som o tejto firme uz skor ale nezaoberal som sa nou kedze vacsinou som chytal na produkty od mikbaits.....ale teraz mi celkom sedeli tie ich zlozenia najme A1 roll atd na jednu miestnu vodu tak by som to skusil....za obajsnenie vam dakujem.

ak sa nemylim, tak obrovskym kaprom "chytenym" na Palave

« Posledná zmena: 27. Október 2010, 22:13:32 od miro ličko » Zaznamenané

C & R
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 28. Október 2010, 09:49:21 »

ten kapor je nejaký umelý !
Zaznamenané
kermo20
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 28. Október 2010, 10:34:36 »

No uz som si o tom precital na MRKu ..... hmm no tak to je uz ich interna zalezitost resp. je na kazdom zo zakaznikov ako to zpberie, ale boilies od nich sa mi zdaju celkom v poho co vy na to??
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
miro ličko
Full Member
Príspevkov: 145

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 28. Október 2010, 20:11:52 »

ten kapor je nejaký umelý !

Smiech umely Smiech
Zaznamenané

C & R
kermo20
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 31. Október 2010, 21:24:16 »

No pisal som Goldymu a ten mi odpisal ze uz rok nechyta na max carp ze mi s tym moc neporadi Smútok
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Tono
Sr. Member
Príspevkov: 469

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 13. December 2010, 17:45:33 »

tak toto ma maximalne dostalo  Úšklabok Úšklabok Úšklabok zdroj Mrk.cz  Úsmev
Zaznamenané

Nezvyčajné postupy prinášajú nezvyčajné ryby....
GarantBaits team
Fabo :D
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 15. December 2010, 13:46:31 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 15. December 2010, 15:39:48 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok
to je z Pálavskych jazier
Zaznamenané
Fabo :D
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 15. December 2010, 18:35:24 »

ano fanatik je to cesky rekord....Smiech a pan co je s kaprom na fotke je nominovany do sutaze strongman 2011...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 19 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk