AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 10:17:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Fox
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 16 Tlačiť
Autor Téma: Fox  (Prečítané 36784 krát)
Jaro - moderator
Hosť
Fox
« kedy: 13. Október 2010, 06:18:57 »

Pokec o výrobkoch FOX
Zaznamenané
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 15. December 2010, 16:08:30 »

http://www.carpproduct.sk/fox/fox-micron-signalizator-warrior-7126  tento je moj favorit
Zaznamenané
tumen
Jr. Member
**
Príspevkov: 76

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 20. December 2010, 23:23:04 »

a tento je moj favorit:
http://www.foxint.com/catalogues-products.php?lang=e&product=178&catalogue=1&section=14

a takto to vyzerá v reále spolu s TXR vysielačom, Horizon Pod, Warrior ES 12' 3.00lb, Stratos 12000E, Spring-Lok Hanger, Core-Lite Hanger a nové Berkley Gulp Carp  Mrknutie

Zaznamenané
tumen
Jr. Member
**
Príspevkov: 76

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 21. December 2010, 09:13:23 »

každopádne som veľmi zvedavý na toto:

Zaznamenané
foxint
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 21. December 2010, 09:18:42 »

naj klipy ma jedine fox a ostatne napodobeniny-nestoja za vela
« Posledná zmena: 21. December 2010, 09:20:47 od foxint » Zaznamenané
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 21. December 2010, 11:31:17 »

naj klipy ma jedine fox a ostatne napodobeniny-nestoja za vela

Myslíš LEAD CLIP ?
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
Ufo
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 21. December 2010, 11:57:02 »

http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/2219/ostatna-bizuteria-zelene
Mysli asi toto. Aj ja toto pouzivam, nestazujem si. Hovoria ze kordacke su lepsie. jedina nevyhoda, ze ak montaz s rybou utrhnes, a obratlik mas zaisteny tymto kolickom, je pravdepodobne ze ryba uz sa olova a montaze nezbavi..
Zaznamenané

Kto si necení malú rybu, nie je hoden veľkej...
foxint
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 21. December 2010, 12:34:49 »

ufo-mno to tazko povedat ze sa nezbavi ja malo kedy chytam na pevno ale ak niekedy tak uz pri zabere my vypne olovo,takze tak moja skusenost
Zaznamenané
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 21. December 2010, 15:07:56 »

Práve na to som narážal , že pri použití lead clip od fox som vždy na 100% stratil olovo. Nech som akokoľvek nasilu natlačil tú gumičku na clip... Korda nie je ich kópiou a je určite lepšia ! Takže u FOX do istej miery sklamanie... Jedine ak by som to chcel aby sa tak stalo , že stratím automaticky olovo. Potom sú ale lepšie clipi od NASH , ktorých je za rovnakú cenu 20 kusov v balení...
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
Ufo
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 21. December 2010, 15:09:47 »

Práve na to som narážal , že pri použití lead clip od fox som vždy na 100% stratil olovo. Nech som akokoľvek nasilu natlačil tú gumičku na clip... Korda nie je ich kópiou a je určite lepšia ! Takže u FOX do istej miery sklamanie... Jedine ak by som to chcel aby sa tak stalo , že stratím automaticky olovo. Potom sú ale lepšie clipi od NASH , ktorých je za rovnakú cenu 20 kusov v balení...
Charlie , chces mi povedat ze aj 130 g olovo by som stratil? Vobec nemam taky pocit zeby to tam slabo drzalo..
Zaznamenané

Kto si necení malú rybu, nie je hoden veľkej...
joe
Hero Member
Príspevkov: 557

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 21. December 2010, 16:36:17 »

Mat pocit a skutocnost je nieco ine.
Partak chcel trocha setrit a pri kazdom stahovani strata 135g olova.
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 21. December 2010, 16:41:56 »

Tak ja zatial pouzivam foxacke klipy asi pol roka ale nestratil som ani jedno olovo a to som s nimi aj nahadzoval...
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Chuck
Hero Member
Príspevkov: 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 21. December 2010, 16:42:26 »

Tie FOXY sú určené práve na to aby záťaž odpadávala a sú vhodné na veľké vyvážky, KORDA práve naopak má záťaž udržať ale na FOXE stačí vymeniť gumičku za inú a ozáťaž neodpadne.
Zaznamenané
joe
Hero Member
Príspevkov: 557

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 21. December 2010, 16:47:22 »

Tiez pouzivam tie fox-acke a nemam problem este ani raz mi olovo neodpadlo!
Kamos mal problem,ale nespravil to co pise Chuck(nevimenil gumicku).
Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 21. December 2010, 18:08:14 »

Presne tak charlie stratil som pritom olova od 100g do 130g vsetko spadlo tak jak pises ale potom som kupil gumicky uz ani neviem od koho a tie od foxu som vyhodil a problem bol vyrieseny ale tiez ma to sklamalo.Teraz musim kupit kupit nove tie lead clipy nevies mi nejake dobre poradit alebo aj ostatny chcel by som take s kolickom podobne ako fox len aby mi tie olovka uz neodpadavali Úsmev a nemusel som kupovat ine gumicky
« Posledná zmena: 21. December 2010, 18:09:45 od kermo20 » Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Strán: [1] 2 3 ... 16 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk