AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.11.2019 23:59:17

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carpshow 2011
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 Tlačiť
Autor Téma: Carpshow 2011  (Prečítané 54185 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #525 kedy: 21. Február 2011, 11:32:46 »

Môj názor i záver ohľadom CS: Akcia vydarená a zvládnutá po každej stránke. Tu sa nesnažím nadbiehať Ivanovi /vôbec sa nepoznáme a je mi jedno, aký názor má na ten môj/iba hodnotiť to, čo som videl. Kopec ľudí bažiacich po informáciách i dobrých produktoch od rôznych firiem.Prezentácie,špička domácej i zahraničnej kapráriny. Klobúk dole pred človekom,ktorý to pripravlil. Popravde sledujúc Ivana ako pobehuje hore-dolu som ho v určitých momentoch doslova ľutoval. Pripraviť a zvládnuť akciu takéhoto záberu nie je veru žiadna sranda. Že ľudia posedeli v bufete? Čo je na tom nenormálne? Samotná atmosféra tomu napomohla - na zlej akcii by ten bufet určite zíval prázdnotou. Takže pokec o tom,kto koľko degustoval,či to zvládol alebo nie, nie je celkom na mieste. Ak sa stretne partia skvelých ľudí je to na mieste. Ešte raz ďakujem za príjemné prostredie,skvelých ľudí a nové informácie ohľadom kapráriny. CS naplnila svoj cieľ aj účel na 100%. Mrknutie
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #526 kedy: 21. Február 2011, 11:36:05 »

presne, suhlasim z Jarom a tym by sme to mohli uzavriet.  Mrknutie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #527 kedy: 21. Február 2011, 11:44:45 »

Jaro dík za pár Tvojich viet, vážim si , každého kto prišiel na CS,vedeli sme , s Vladom, že sa chystajú kaprári aj z východu, merajú množstvo km a skutočne to bolo pre nás zaväzujúce aby sme nikoho nesklamali a veľmi som sa tešil, ako si to východniari užívali, že nadarmo nesedeli  toľké hodiny vo vlaku a nemíňali svoje erá na dopravu. Fakt sme sa tešili, že máme s týmto podujatím priazeň aj u kaprárov z východu, je to do budúcna pre nás veľké povzbudenie.
Zaznamenané
supik
Hosť
« Odpoveď #528 kedy: 21. Február 2011, 12:04:11 »

ivan ja viem ze ty ako organizator nemozes za to ked si niekto pomrvi prednasku.len proste je divne ak tam sedi clovek a prezentuje nieco comu sam neveri.ved rey nie je predsa boh a keby mi ofrflal moju montaz kaslem nanho,ved ked mi funguje tak kde je problem.je dolezite si verit a stat si za tym co robim a mam to overene praxou.ked uz prednasam tak musim vediet co robim teda aspon si myslim.
akcia bola super a kino sala nemala chybu len clovek ak si chcel pozriet aj prednasku a v tom momente isiel aj daky film tak sa musel roztrhnut.preto si myslim ze radsej menej kvalitnych prednasajucich a par dobrych filmov by stacilo.je to len moj nazor a nie je podstatny
skoda ze cca o 14 hod uz zivali stanky prazdnotou a ludia boli aj v sale ale je skoda ze ludia nevedia prist na cely den ale za to organizator nemoze
« Posledná zmena: 21. Február 2011, 15:59:18 od supik » Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #529 kedy: 21. Február 2011, 12:38:09 »

Bol som minuly rok bol som aj tento a znova sa mi to velmi velmi pacilo, klobuk dole nieco take zorganizovat, skoda ze som vsetko nestihol ale to o co som mal najvacsi zaujem som stihol, takze este raz diky za skvelu akciu
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Peter77
Hero Member
Príspevkov: 520

Lepší kapor vo vode, ako manželka v posteli...

Zobraziť profil
« Odpoveď #530 kedy: 21. Február 2011, 14:52:24 »

Ivan aj ja sa pripájam, veľmi slušná akcia a profesionálne zvládnutá. Mám malý postreh. Väčšina stánkov sa točila okolo návnad. Mne tam napríklad chýbal výhradný dovozca zn. Shimano na Slovensku, tiež by som viac uvítal predajcov udíc a navijákov a nielen návnad a nástrah. Možno by bol problém s miestom. Ale ešte raz vďaka za CS 2011.
Zaznamenané

Moje príspevky na tomto fóre môžu obsahovať stopové množstvo sarkazmu, irónie a iných foriem humoru, ktoré môžu u niektorých jedincov vyvolávať rôzne formy alergickej reakcie.
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #531 kedy: 21. Február 2011, 15:43:36 »

Peťo priamo na CS si už objednala stánok pre budúci rok na CS jedna firma, ktorá bude zastupovať Shimano, dúfam, že to čo sme sa dohodli dodržia.
Zaznamenané
Peter77
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #532 kedy: 21. Február 2011, 16:10:55 »

Peťo priamo na CS si už objednala stánok pre budúci rok na CS jedna firma, ktorá bude zastupovať Shimano, dúfam, že to čo sme sa dohodli dodržia.

Už sa teším...
Zaznamenané

Moje príspevky na tomto fóre môžu obsahovať stopové množstvo sarkazmu, irónie a iných foriem humoru, ktoré môžu u niektorých jedincov vyvolávať rôzne formy alergickej reakcie.
vito
Hosť
« Odpoveď #533 kedy: 21. Február 2011, 18:23:31 »

Peter77, suhlasim, tiez som si chcel osahat pruty a snad s vynimkou Daiwy, Hoogendijka a Soniku nebolo vobec co. Aj Starbaits mal iba jeden kusok z coho som bol trochu sklamany. Ale to je detail v porovnani s celkovym vyznenim show, bola naozaj vyborna.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #534 kedy: 21. Február 2011, 18:34:24 »

esta par fotiek ktore svedcia o tom ze na CS 2011 bola fakt skvela nalada stretol som tam super ludi a hlavne z fora s ktorymi sme si vyjastnili nase urcite prispevky v ktorych sme sa nevedeli vzdy zhodnut a vydiskutovali sme si to osobne samozrejme v klude a v dobrej nalade 
« Posledná zmena: 21. Február 2011, 20:27:21 od Čeko » Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #535 kedy: 21. Február 2011, 18:36:38 »

...

Zaznamenané
Vydra
Hero Member
Príspevkov: 515

CT Gemer

Zobraziť profil
« Odpoveď #536 kedy: 21. Február 2011, 19:25:36 »

Bol som tam len 4 hodiny  ale  stalo to zato .Dakujem   
Zaznamenané
Peter77
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #537 kedy: 21. Február 2011, 22:13:59 »

esta par fotiek ktore svedcia o tom ze na CS 2011 bola fakt skvela nalada stretol som tam super ludi a hlavne z fora s ktorymi sme si vyjastnili nase urcite prispevky v ktorych sme sa nevedeli vzdy zhodnut a vydiskutovali sme si to osobne samozrejme v klude a v dobrej nalade 

Treba ísť na stretnutie priaznivcov fóra, tam to bude kľudnejšie....
Zaznamenané

frenkyza
Sr. Member
Príspevkov: 326

Zobraziť profil
« Odpoveď #538 kedy: 22. Február 2011, 01:45:41 »

na takejto akcii som bol prvy krat a uplne ma dostala ... uz sa tesim na tu buducorocnu
Zaznamenané
pista PO
Hero Member
Príspevkov: 545

Zobraziť profil
« Odpoveď #539 kedy: 22. Február 2011, 08:11:47 »

ano....  len by ju trebalo usporiadať aspoň v B.Bystrici .... Čo???
Zaznamenané
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk