AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

08.12.2019 04:52:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carpshow 2011
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 Tlačiť
Autor Téma: Carpshow 2011  (Prečítané 54298 krát)
Martin Havlík
Hero Member
Príspevkov: 811

Zobraziť profil
« Odpoveď #510 kedy: 20. Február 2011, 21:24:30 »

a Ešte jedna  Mrknutie
Bola mi česť sa s nimi zoznámiť.
Robroj a dráčik

Zaznamenané

Čas strávený na rybách sa do života nezapočítava !!!
vito
Hosť
« Odpoveď #511 kedy: 20. Február 2011, 21:50:48 »

Pripajam sa k ostatnym, vdaka za skvelu akciu. Skoda len ze hodina ma iba 60minut. Zoznamit som sa nestihol, s vynimkou Karciho, ktoremu dakujem za cenne rady. Snad to dobehnem na Striebornici. Este raz vdaka!
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #512 kedy: 20. Február 2011, 22:43:52 »

Prave som obrzal SMS od Nookiho: Sedim v lietadle a asi 1m odo mna je maijetel Carp R Us. Pozdravuje chlapov z vcerajsej akcie a usmevom na tvari dodal ze super akcia a rok zas.
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #513 kedy: 21. Február 2011, 02:25:06 »

Som veľmi rád, že sa Vám 6- ročník Carp Show páčil. Snažili sme sa poučiť z chýb z minulých rokov, napriek tomu sa pár drobností vyskytlo. Každopádne, ak to v skratke zosumarizujem, voči minulému roku nám opäť vyskočil počet návštevníkov a z 650 (2010) sme sa posunuli na 757!!!  Úšklabok  Úšklabok  Úšklabok
Keď k tomu pripočítame len 150 ľudí od zástupcov firiem  (bolo to s istotou viac), tak sa nás tohto roku stretlo viac ako 900!!

Ešte raz všetkým ďakujeme. Máme z toho veľkú radosť.

Aj keď momentálne nemám najmenšiu chuť pomôcť organizovať ďalší ročník... Som vyšťavený ako citrón. 8 hodín spánku za 2 dni spraví svoje. Verím, že to ale už cez týždeň prejde a opäť začneme s Ivanom spriadať plány okolo 7. ročnika  Mrknutie

« Posledná zmena: 21. Február 2011, 02:27:49 od vladys » Zaznamenané
supik
Hosť
« Odpoveď #514 kedy: 21. Február 2011, 08:50:15 »

Som veľmi rád, že sa Vám 6- ročník Carp Show páčil. Snažili sme sa poučiť z chýb z minulých rokov, napriek tomu sa pár drobností vyskytlo. Každopádne, ak to v skratke zosumarizujem, voči minulému roku nám opäť vyskočil počet návštevníkov a z 650 (2010) sme sa posunuli na 757!!!  Úšklabok  Úšklabok  Úšklabok
Keď k tomu pripočítame len 150 ľudí od zástupcov firiem  (bolo to s istotou viac), tak sa nás tohto roku stretlo viac ako 900!!

Ešte raz všetkým ďakujeme. Máme z toho veľkú radosť.

Aj keď momentálne nemám najmenšiu chuť pomôcť organizovať ďalší ročník... Som vyšťavený ako citrón. 8 hodín spánku za 2 dni spraví svoje. Verím, že to ale už cez týždeň prejde a opäť začneme s Ivanom spriadať plány okolo 7. ročnika  Mrknutie

organizacne zvladnute na 1.gratulujem.skoda len ze clovek nestihne pozriet videa v malej kino sale zaroven pozriet prednasky a este aj pokukat novinky.chcelo by to podla mna radsej menej  menej prednasok a zkombinovat to s filmami na striedacku a prezentaciu by robili len ludia ktory na to maju.ja som si pozrel len prednasku posledneho chalana od ritchwordu a musel som sa smiat.je az neuveritelne ako si narod slovensky neveri.chlapec mal nafotene montaze ktore si pred prezentovanim preberal so smitom a vlastne zistil ze podla neho ich ma vlastne nahovno.je to na smiech aby takyto ludia robili prednasky  ::)ved ked mi ta montaz chyta a som s nou spokojny tak ku.va asi nie je zla Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #515 kedy: 21. Február 2011, 09:58:00 »

Supík malá reakcia na Tvoj príspevok : chceme ponúknuť viacero možností na výber, tak ako je to na hudobných, či filmových festivaloch, kde ide niekoľko programov na raz na viacerých miestach. Viem, že niektorí chcú vidieť všetko a niektorých zaujímajú len obchodníci, a niektorých len prednášky a pod, ale náš záujem je ponúknuť a zaujať programom čo najširšiu skupinu rybárov. Kino sme ponúkly ako takú alternatívnu oddychovú zónu, v príjemnom priam relaxačnom prostredí malej sály,kde si rybár mohol v pohode oddýchnuť počas dňa od toho hluku troška sa zrelaxovať. Náš záujem je podržať na Carp show väčšinu tých,ktorý už merajú cestu na toto podujatie počas celého dňa a ponúknuť im program taký ,aby sa ani minútu nemuseli nudiť. Určite v tom budeme pokračovať, Kvalita prednášok má každoročne stúpajúcu tendenciu.Osobne som bol na záver poslednej prednášky, a  nezdalo sa mi to  až také hrozné, ale je to asi dôsledok kvality predchádzajúcich prednášok a istej neskúsenosti prednášajúceho. Výber prednášajúcich robíme v spolupráci s vystavujúcimi firmami. Kvalitných prednášajúcich ako je Ray Smith vždy radi zakomponujeme do programu z dôvodu ich nového prínosu pre kaprarinu v európskom merítku . Samozrejme firmy, ktoré vystavujú, tiež by radi videli svojich ľudí prednášať a snažíme sa im vychádzať v ústrety, a potom je už na nich koho si vyberú na prednášku. To je len taká malá ospravedlnenka.   
Zaznamenané
rices
Sr. Member
Príspevkov: 357

Zobraziť profil
« Odpoveď #516 kedy: 21. Február 2011, 10:09:11 »

Supík malá reakcia na Tvoj príspevok : chceme ponúknuť viacero možností na výber, tak ako je to na hudobných, či filmových festivaloch, kde ide niekoľko programov na raz na viacerých miestach. Viem, že niektorí chcú vidieť všetko a niektorých zaujímajú len obchodníci, a niektorých len prednášky a pod, ale náš záujem je ponúknuť a zaujať programom čo najširšiu skupinu rybárov. Kino sme ponúkly ako takú alternatívnu oddychovú zónu, v príjemnom priam relaxačnom prostredí malej sály,kde si rybár mohol v pohode oddýchnuť počas dňa od toho hluku troška sa zrelaxovať. Náš záujem je podržať na Carp show väčšinu tých,ktorý už merajú cestu na toto podujatie počas celého dňa a ponúknuť im program taký ,aby sa ani minútu nemuseli nudiť. Určite v tom budeme pokračovať, Kvalita prednášok má každoročne stúpajúcu tendenciu.Osobne som bol na záver poslednej prednášky, a  nezdalo sa mi to  až také hrozné, ale je to asi dôsledok kvality predchádzajúcich prednášok a istej neskúsenosti prednášajúceho. Výber prednášajúcich robíme v spolupráci s vystavujúcimi firmami. Kvalitných prednášajúcich ako je Ray Smith vždy radi zakomponujeme do programu z dôvodu ich nového prínosu pre kaprarinu v európskom merítku . Samozrejme firmy, ktoré vystavujú, tiež by radi videli svojich ľudí prednášať a snažíme sa im vychádzať v ústrety, a potom je už na nich koho si vyberú na prednášku. To je len taká malá ospravedlnenka.   
Zaznamenané
rices
Sr. Member
Príspevkov: 357

Zobraziť profil
« Odpoveď #517 kedy: 21. Február 2011, 10:11:23 »

ospravedlnenka sa zamieta , to čo robíte s Vladisom fakt je na 150% :-)))
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #518 kedy: 21. Február 2011, 10:36:41 »

pocul som ze bolo fajn iba same pochvali  ze bolo co riesit a bolo co pozerat,nebol som a byvam hned vedla v dome Mrknutie    trosku som pil a nezvladol som ten den Smiech
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #519 kedy: 21. Február 2011, 10:40:27 »

ja som videl /pocul/ , ze to tam viacery nezvladli  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #520 kedy: 21. Február 2011, 10:46:34 »

Ja vôbec nemám z toho taký pocit,že to tam viacerí nezvládli, chalani sa proste bavili, na záver si pospievali , podebatovali, po drinkovali a to všetko patrí  na takéto Carp show. Nikto nerobil žiadny neporiadok všetko v maximálnej slušnosti a v skvelej nálade.
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #521 kedy: 21. Február 2011, 10:49:34 »

Ja vôbec nemám z toho taký pocit,že to tam viacerí nezvládli, chalani sa proste bavili, na záver si pospievali , podebatovali, po drinkovali a to všetko patrí  na takéto Carp show. Nikto nerobil žiadny neporiadok všetko v maximálnej slušnosti a v skvelej nálade.
jasne Ivan, ved ja som to v zlom ani nemyslel a dufam, ze si to tak ani nezobral.. Mrknutie
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #522 kedy: 21. Február 2011, 10:53:31 »

No nie je to celkom pravda, že to zvládli všetci ja viem minimálne o dvoch a to ja s Jarom sme museli predčasne pred finále odísť na vlak. Škoda!! Mrknutie
« Posledná zmena: 21. Február 2011, 10:57:21 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #523 kedy: 21. Február 2011, 10:54:39 »

presne Erno, ale nechcem tu rozputat boj, vojnu...
bolo to len take stuchnutie, ved oni vedia o koho sa jedna  Úšklabok Mrknutie
Zaznamenané

ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #524 kedy: 21. Február 2011, 10:59:05 »

samomo nič v zlom, asi mi niečo ušlo, a prosím vojnu nerozpútavaj Mrknutie
Zaznamenané
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk