AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 23:03:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  3-1460-1-4 Vindšachtské jazero (Banská Štiavnica)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť
Autor Téma: 3-1460-1-4 Vindšachtské jazero (Banská Štiavnica)  (Prečítané 16736 krát)
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #75 kedy: 25. Apríl 2014, 00:11:14 »

ahojte,chcel by som sa opýtať na nejaké ubytovanie v tesnej blízkosti jazera.chcel by som tam stráviť predĺžený víkend s rodinou.Ďakujem
penzionov tam je dost v okoli,najzaujimavejsi rovno pri vode je cosmopolitan ale aj najdrahsi,ak si zoberies spodny apartman s terasou tak mozes chytat celu noc len cez den ta budu rusit kupaci to je najvacsi problem v lete na windsachte,ale v noci si zachytas takze to az tak nevadi Mrknutie
Milan ty máš veľmi dobré informácie,nechodíš tam chytávať  po nociach?  Mrknutie Úšklabok
ceko uz som tam daco odchytal takze tu vodu dobre poznam dokonca som uz odskusal aj penzion a tento rok sa tam chystam znova,mam tam uz svoje miestecko ktore dava pekne ryby Mrknutie
práve preto som ťa pípol,že viem že si tam ako doma  Mrknutie Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané
matko291
Hero Member
Príspevkov: 567

Zobraziť profil
« Odpoveď #76 kedy: 02. September 2014, 15:20:09 »

A zas sa tu stretneme však Julko dame cigansku?  Vyplazujem jazyk

http://www.tajchy.sk/a/pohar-penzionu-cosmopolitan-iii-stiavnicke-bane-2014-85/
« Posledná zmena: 16. Marec 2015, 17:32:59 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
tomasiz
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #77 kedy: 24. Júl 2017, 21:33:27 »

Zdravím,bol tam niekto tento rok? Ako to tam vyzerá?
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #78 kedy: 25. Júl 2017, 11:23:28 »

hosťovačka čo stojí?
Zaznamenané

Chyť & pusť
matko291
Hero Member
Príspevkov: 567

Zobraziť profil
« Odpoveď #79 kedy: 13. August 2017, 22:19:31 »

10€
Zaznamenané
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #80 kedy: 25. August 2017, 14:12:09 »

Na našich miestnych vodách kapry stagnujú. Kde-tu nejaký amur.  Už ma to prestáva baviť,  preto hľadám vodu s možnosťou bivakovania a dopracoval som sa k tajchu Vindšachta. Poraďte mi. Je tam možnosť ulovenia kapra alebo inej ryby bez člna a sonaru ? Myslím klasickým zavezením bez sondovania dna a prípadne v ktorom sektore je najväčšia šanca niečo uloviť bez sonaru.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #81 kedy: 01. September 2017, 21:40:59 »

Na našich miestnych vodách kapry stagnujú. Kde-tu nejaký amur.  Už ma to prestáva baviť,  preto hľadám vodu s možnosťou bivakovania a dopracoval som sa k tajchu Vindšachta. Poraďte mi. Je tam možnosť ulovenia kapra alebo inej ryby bez člna a sonaru ? Myslím klasickým zavezením bez sondovania dna a prípadne v ktorom sektore je najväčšia šanca niečo uloviť bez sonaru.

Sasa, čo si  pamatam, tak na bivakovanie su tam hadam len 2-3 miesta. celkovo breh tazko pristupny. ja som chytal len na nahadzovanie. vedla mna zavazali lodkou.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #82 kedy: 02. September 2017, 13:42:34 »

Ďakujem za odpovede. Prišli už síce po funuse, ale aj tak ďakujem za ochotu. Dnes som prišiel domov z 1 týždňového pobytu na mojej obľúbenej miestnej vode, takže už na spomínané jazero  v blízkej dobe nepôjdeme.  Ešte raz ďakujem.
Zaznamenané
Picasso 1119
Full Member
Príspevkov: 234

Zobraziť profil
« Odpoveď #83 kedy: 03. September 2017, 12:06:35 »

Ďakujem za odpovede. Prišli už síce po funuse, ale aj tak ďakujem za ochotu. Dnes som prišiel domov z 1 týždňového pobytu na mojej obľúbenej miestnej vode, takže už na spomínané jazero  v blízkej dobe nepôjdeme.  Ešte raz ďakujem.
Saša nás poznaš čo si nedošiel,tyžden 50€ a dal by som ťa tam kde si zachytaš aj bez člna.
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #84 kedy: 03. September 2017, 13:24:20 »

Vladko, milerád Ťa navštívim, len ten kalendár obsadenosti nás odrádzal. Naposledy, keď sme tam boli, tak tam jedna partia zaplatila  akože dve miesta a lovili len z jedného, aby mali širšie pole pôsobnosti. My sme sa pražili v zátoke. Uvidíme, možno Ťa ešte tento rok zavolám, alebo si zaistíme nejaké termíny na budúci rok. Mrknutie
Zaznamenané
Picasso 1119
Full Member
Príspevkov: 234

Zobraziť profil
« Odpoveď #85 kedy: 03. September 2017, 21:08:58 »

Saša nepochopil si naš system,my berieme na jazero max15, rybarov a keď si sadnu stytria na jedno miesto to je ich vec ale ja predsa nemožem preto aby sme zarobili tam napliskať dalšich rybarov ,,to by bol podraz na tych styroch.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk