AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

05.04.2020 03:11:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 154 príspevkov v 1 843 tém od 1 862 užívateľov
Najnovší užívateľ: Peternator
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  3-1460-1-4 Vindšachtské jazero (Banská Štiavnica)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 Tlačiť
Autor Téma: 3-1460-1-4 Vindšachtské jazero (Banská Štiavnica)  (Prečítané 17161 krát)
carperko
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 10. September 2011, 20:42:58 »

.

Zaznamenané
carperko
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 10. September 2011, 20:48:09 »

.

Zaznamenané
carperko
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 10. September 2011, 21:01:10 »

.

Zaznamenané
marduk
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 01. Jún 2012, 14:22:27 »

Zdravim,niekto znaly miestnych pomerov-moze sa pri Vindsachte stanovat ci je povoleny len bivak?
Zaznamenané
Kopro
Jr. Member
**
Príspevkov: 53

Zobraziť profil
« Odpoveď #64 kedy: 13. Október 2012, 15:28:48 »

páni,chodí niekto na túto vodu? Nebol tu niekto nedávno ? Nejaké info,aktuálne ?
Zaznamenané

"V každom mužovi je skrytá ctižiadosť prechytračiť kone,ryby a ženy." Mark Twain
Kyselinár
Hero Member
Príspevkov: 543

Zobraziť profil
« Odpoveď #65 kedy: 09. November 2012, 12:00:04 »

,,,na Vinšachtu pribudla pred týždňom nová osádka rýb presnejšie 11ks od 10 do 19kg a cez týždeň  doniesli ďalších 68ks.o váhe od 4kg ale to bolo asi len 5kúskou do 10kg...
Zaznamenané

,,nehovor že sa niečo nedá,preto že raz príde niekto kto nevie že sa to nedá a urobí to!,,
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #66 kedy: 09. Jún 2013, 20:34:22 »

Velke vdaka patri organizatorom preteku na tejto vode
Od konca minuleho roku  doteraz tam pribudlo dost peknych ryb navyse zhanaju dalsie takze voda je zaujiamva Úsmev
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
miky
Newbie
*
Príspevkov: 8

Zobraziť profil
« Odpoveď #67 kedy: 01. Marec 2014, 13:46:25 »

Od minuleho roka pre mna voda cislo 1 Mrknutie
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 137

Zobraziť profil
« Odpoveď #68 kedy: 10. Marec 2014, 17:47:56 »

Kedy tam budú preteky tento rok?Proporcie?
Zaznamenané

Chyť & pusť
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #69 kedy: 10. Marec 2014, 19:52:17 »

Kedy tam budú preteky tento rok?Proporcie?
tu máš info,ale už je plné

Zaznamenané
cibulka11
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 23. Apríl 2014, 17:35:55 »

ahojte,chcel by som sa opýtať na nejaké ubytovanie v tesnej blízkosti jazera.chcel by som tam stráviť predĺžený víkend s rodinou.Ďakujem
Zaznamenané
milan
Sr. Member
Príspevkov: 255

Zobraziť profil
« Odpoveď #71 kedy: 23. Apríl 2014, 18:30:21 »

ahojte,chcel by som sa opýtať na nejaké ubytovanie v tesnej blízkosti jazera.chcel by som tam stráviť predĺžený víkend s rodinou.Ďakujem
penzionov tam je dost v okoli,najzaujimavejsi rovno pri vode je cosmopolitan ale aj najdrahsi,ak si zoberies spodny apartman s terasou tak mozes chytat celu noc len cez den ta budu rusit kupaci to je najvacsi problem v lete na windsachte,ale v noci si zachytas takze to az tak nevadi Mrknutie
Zaznamenané

prisiel som,chytil som,pustil som
cibulka11
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 23. Apríl 2014, 21:30:31 »

ďakujem,no skúsim ešte prehovoriť ženu do bivaku.Hádam to prežije.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #73 kedy: 23. Apríl 2014, 21:36:36 »

penzionov tam je dost v okoli,najzaujimavejsi rovno pri vode je cosmopolitan ale aj najdrahsi,ak si zoberies spodny apartman s terasou tak mozes chytat celu noc len cez den ta budu rusit kupaci to je najvacsi problem v lete na windsachte,ale v noci si zachytas takze to az tak nevadi Mrknutie
Milan ty máš veľmi dobré informácie,nechodíš tam chytávať  po nociach?  Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané
milan
Sr. Member
Príspevkov: 255

Zobraziť profil
« Odpoveď #74 kedy: 24. Apríl 2014, 07:59:46 »

Milan ty máš veľmi dobré informácie,nechodíš tam chytávať  po nociach?  Mrknutie Úšklabok
ceko uz som tam daco odchytal takze tu vodu dobre poznam dokonca som uz odskusal aj penzion a tento rok sa tam chystam znova,mam tam uz svoje miestecko ktore dava pekne ryby Mrknutie
Zaznamenané

prisiel som,chytil som,pustil som
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk