AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 16:23:21

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRETEKY
| | | |-+  Preteky v love kapra (zahraničné)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 70 Tlačiť
Autor Téma: Preteky v love kapra (zahraničné)  (Prečítané 116779 krát)
ivan fabian
Hosť
« kedy: 14. Máj 2009, 10:02:08 »

Neviem či niekto sledujete Rakúske preteky v Maďarsku Carpbrother Cup , je tam 50 tímov z 5 krajín, chytá sa len na odhod a zatiaľ vedie Števo Duc so svojim parťákom, zajtra je koniec tak dúfam , že to udržia. Majú to pekne rozbehnuté.Včera som s ním hovoril a vravel mi , že ryba mu ide na SK 30.Tak držte palce nech im to dobre dopadne.
« Posledná zmena: 28. Marec 2015, 10:37:31 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
hofi
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 14. Máj 2009, 23:39:07 »

No ja to sledujem a boj o prvé miesto je tesný ako guma v trenkách Úšklabok   Zajtra to končí, tak držím Pištovi  palce.  Tu je o tých pretekoch bližšie info:   http://www.carpbrothers.at/downloads/2009/cup/ergeb_mittwoch.pdf
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 15. Máj 2009, 11:27:52 »

Hofi len dúfam, že to nedopadne ako v Čechách na Štíte... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 15. Máj 2009, 12:29:35 »

Rišo ja som so Števom Ducom o tom hovoril, priznal chybu , ale vôbec ,že to nebolo tak, ako to bolo verejne interpretované. Myslím, že Pišta je skúsený pretekár a preto som ani ja nechápal čo sa stalo až kým mi to nevysvetlil. Jednoznačne porušil pravidlá a vôbec si neuvedomil, že by to mohlo takto dopadnúť,je to ponaučenie pre každého a osobne sa stým stotožňujem, kto porušuje pravidlá mal by ísť z preteku von.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 15. Máj 2009, 13:33:25 »

Myslím si, že takýmto výsledkom môže odčiniť tú chybu a ukázať, že skutočne patrí medzi špičku. Chyby robíme každý, ale priznať si ich je ťažšie.
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 15. Máj 2009, 14:44:14 »

Teraz som dotelefonoval so Števom Ducom a konečný výsledok je 3.miesto. Števo bol síce sklamaný, ale výsledok je to veľmi krásny. V takejto konkurencii takto obstáť, klobúk dolu. Gratulujem. Druhý skončil čo mne zasa neušlo, a mali aj najväčšiu rybu,rakúsky tím chytajúci na Star Baits. Sk30 aj im určite šlapala.
Zaznamenané
hofi
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 15. Máj 2009, 16:22:51 »

Ivan čuduješ sa že bol trošku sklamaný? Včera bol ešte na prvom mieste. Držal som im palce aby to udržali, ale podľa poslednej výsledkovej listiny bolo evidentné, že im ryba zo sektoru odtiahla.
Určite je rozdiel skončiť na prvom a na treťom mieste, a tak isto je rozdiel v cenách, keď za prvé miesto je 6000€ a za tretie ,,iba,, 1500€, ale ako si písal, obstáť v takej konkurencii /vyše 50 teamov! / je super výkon. Pripájam sa ku gratulácii.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 16. Máj 2009, 14:03:00 »

Ivan prepáč, ale nie som zbehlý v písaní na počítači a chcel som len dať citáciu od Teba a pod to moju vetu až keď som to poslal tak som zbadal, že to vyzerá ako celý citát od Teba. Ak sa to dá tak nech tento príspevok redaktor zmaže.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 18. Máj 2009, 06:44:55 »

zmazane

Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 18. Máj 2009, 07:10:45 »

Inak Stevovi k umiestneniu blahozelam!
Zaznamenané
ivan fab
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 15. Jún 2009, 07:54:05 »

Včera sme sa vrátili s Peťom Hofierkom z pretekov Dynamit Baits World Carp Cup . Boli tam zúčastnené tími z 9 krajín. Nám sa podarilo umiestniť sa na 2.mieste. Preteky sme viedli až do chvíľky keď začal fúkať silný severný vietor, ktorý prudko ochladzoval vodu. Ryby sa stiahli do zátoky, kde tento vietor nefúkal a tam ich dokázal  Erich Unger so svojím tímom nachytať v priebehu niekoľko hodín toľko aby si vytvoril dostatočný náskok pred nami. My sme počas tejto zmeny nedokázali chytiť 36hodín žiadnu bodovanú rybu. Postupne , ako sa vyrovnávala teplota vody sme opäť začali chytať, ale ten náskok Ericha sme už nedokázali stiahnuť.  Tretí tím od Kurta Grabmayera , Aquaborn team , inak pre zaujímavosť chytajúci na Hot Démon za nami zaostával asi o 100kg, mal však chytenú najväčšiu rybu. Chytali sme na SK30,a zo Star baits mixov robenú Octopussy.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 15. Jún 2009, 07:59:16 »

Pod novou identitou? Úšklabok Mrknutie
Vloz nam Ivanko i nejake fotografie.
Darmo, kto vie ten vie. Blahozelam.
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 15. Jún 2009, 08:52:58 »

Včera sme sa vrátili s Peťom Hofierkom z pretekov Dynamit Baits World Carp Cup . Boli tam zúčastnené tími z 9 krajín. Nám sa podarilo umiestniť sa na 2.mieste. Preteky sme viedli až do chvíľky keď začal fúkať silný severný vietor, ktorý prudko ochladzoval vodu. Ryby sa stiahli do zátoky, kde tento vietor nefúkal a tam ich dokázal  Erich Unger so svojím tímom nachytať v priebehu niekoľko hodín toľko aby si vytvoril dostatočný náskok pred nami. My sme počas tejto zmeny nedokázali chytiť 36hodín žiadnu bodovanú rybu. Postupne , ako sa vyrovnávala teplota vody sme opäť začali chytať, ale ten náskok Ericha sme už nedokázali stiahnuť.  Tretí tím od Kurta Grabmayera , Aquaborn team , inak pre zaujímavosť chytajúci na Hot Démon za nami zaostával asi o 100kg, mal však chytenú najväčšiu rybu. Chytali sme na SK30,a zo Star baits mixov robenú Octopussy.
  Opäť známa dvojica,ktorá dokazuje,že to s kapríkmi ovláda majstrovsky... Blahoželám a zasielam kyticu pív... Mrknutie
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member
Príspevkov: 271

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 15. Jún 2009, 13:12:14 »

CHCEM SA PRIPOJIT KU GRATULACIAM BOJOVALY STE STATOCNE CHCEL SOM SKOCIT SA ZA VAMI POZRIET ALE BOHU ZIAL PRACOVNA ZANEPRAZDNENOST NEPUSTI DO KONCA DVA MESIACE SOM NEBOL ANI NA RYBACH.ALE UZ TO TERAZ ROZBEHNEM ABY NA SIRAVU SOM BOL 100%
Zaznamenané
ivan fab
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 15. Jún 2009, 21:19:28 »

Díky moc za gratulácie.Pridávam fotečku.

Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 70 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk