AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

06.04.2020 23:19:14

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 161 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Štrkovisko Komjatice
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 Tlačiť
Autor Téma: Štrkovisko Komjatice  (Prečítané 30482 krát)
slizicek
Newbie
*
Príspevkov: 2

Chyť & Pusť

Zobraziť profil
« Odpoveď #75 kedy: 07. Január 2015, 21:11:37 »

minuly rok sme boli na 4 dni..vyborna rybačka...kapre od 6kg do 16 kg..pridavam foto najvačšieho...meral 103 cm a mal 16 kg..:-)

16 kg ? Smiech
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 548

Zobraziť profil
« Odpoveď #76 kedy: 07. Január 2015, 22:55:25 »

Treba si dávať pozor na váhu s ktorou vážiš, poznám zo dve lacné ktoré vážia od buka do buka, ale dá sa to ľahko odskúšať či presne váži...
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #77 kedy: 08. Január 2015, 07:07:13 »

od buka do buka Smiech ma napadla taka zabavna prihoda z komj, chalan krici, mam dvacku! prideme tam, vravime mu, prepni si tu vahu, lebo vazis v librach Smiech nechcel som sa tym dotknut ani urazit prispevok s fotkou, ciste na okraj ma to tak napadlo popri tomto, no ze niekedy sa nie presne vazi Smiech
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #78 kedy: 08. Január 2015, 18:00:50 »

od buka do buka Smiech ma napadla taka zabavna prihoda z komj, chalan krici, mam dvacku! prideme tam, vravime mu, prepni si tu vahu, lebo vazis v librach Smiech nechcel som sa tym dotknut ani urazit prispevok s fotkou, ciste na okraj ma to tak napadlo popri tomto, no ze niekedy sa nie presne vazi Smiech

podobnú príhodu mám aj já z leta, jedny chalani volajú že majú 16kg kapra, či im ho neodvážime, tak ho dovézli za nama, a já hned tak max 9kg oni zostali obarený. Vynulovau sem sak, dali sme kapra tam a ejhle 7,5kg já sem sa skoro začau smít. Kapra pustili spátky a odpochodovali ze zvisnutýma hlavama  Úšklabok
Zaznamenané
miko
Sr. Member
Príspevkov: 280

Nerybarcim pre rekordy, ale pre seba.

Zobraziť profil
« Odpoveď #79 kedy: 08. Január 2015, 18:39:52 »

Úšklabok Úšklabok  Úšklabok a co?
Ja sa cerstvo pamatam, kedze nie som az tak sluzobne stary rybar, jak sa mi v prvopociatkoch rotriasli kolena pri prvej vacsej rybe a tiez som ju chcel hned vazit  a merat  Gúľam očami  Úšklabok  Úšklabok
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 548

Zobraziť profil
« Odpoveď #80 kedy: 08. Január 2015, 20:46:15 »

Ale tá ryba na fotke mala určite dobre cez desať kíl.
Zaznamenané
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 22. Január 2015, 16:57:05 »

Ten kapor mohol mať uvedenú váhu len je odfotený zo zlého uhla...podľa veľkosti prstov myslím,že má pravdu..
Zaznamenané
Natas
Sr. Member
Príspevkov: 290

Co hovoria druhi ma vobec netrapi....

Zobraziť profil
« Odpoveď #82 kedy: 22. Január 2015, 17:29:13 »

Ono ja tiez kukam na tu fotku teraz ale fakt je tam zly uhol fotena ...a hlavne to nie je fotka ze ma natiahnute ruky do objektivu a z 12kg spravi pomaly 25 vsak? Smiech takze si myslim ze tie kila by sa dali v pohode... ;)Kazdeho vec nazoru a o tom to je on sam jediny vie ze ci to je alebo nie je pravda !! Smiech
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #83 kedy: 23. Január 2015, 00:38:08 »

na porovnanie: šupík chytený 1.11. 2014 ,rovných 22kg

« Posledná zmena: 23. Január 2015, 00:40:13 od Čeko » Zaznamenané
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #84 kedy: 23. Január 2015, 10:55:15 »

len ten o ktorom sa bavíme mal okolo 16 a podľa prstov by tie váhy mohli sedieť..píšem mohli...záleží na fotografovi,ja som mal 17 ,5 ale na fotke by som mu hádal sotva 10 kg preto sa zastávám autora ..
« Posledná zmena: 23. Január 2015, 10:57:49 od Vlado Picasso » Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 527

Zobraziť profil
« Odpoveď #85 kedy: 23. Január 2015, 11:47:18 »

len ten o ktorom sa bavíme mal okolo 16 a podľa prstov by tie váhy mohli sedieť..píšem mohli...záleží na fotografovi,ja som mal 17 ,5 ale na fotke by som mu hádal sotva 10 kg preto sa zastávám autora ..
raz veľmi dávno môj kamoš chytil osemnástku ( aspoň to tvrdila  Úšklabok) a nakoniec sa s toho vykľulo, že má iba 14 aj kúsok  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok už to nechajte tak, váha je len číslo ...
« Posledná zmena: 23. Január 2015, 11:49:18 od lagun22 » Zaznamenané
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 953

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #86 kedy: 23. Január 2015, 11:54:59 »

raz veľmi dávno môj kamoš chytil osemnástku ( aspoň to tvrdila  Úšklabok) a nakoniec sa s toho vykľulo, že má iba 14 aj kúsok  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok už to nechajte tak, váha je len číslo ...
Lubo a to potom bola ešte pod zákonom, tak sa to prevalilo  Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 527

Zobraziť profil
« Odpoveď #87 kedy: 23. Január 2015, 18:40:46 »

Lubo a to potom bola ešte pod zákonom, tak sa to prevalilo  Smiech Smiech Smiech Smiech
Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #88 kedy: 23. Január 2015, 23:37:37 »

Lagúnko pekne si to otočil  Mrknutie Úšklabok Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 137

Zobraziť profil
« Odpoveď #89 kedy: 24. Január 2015, 11:34:12 »

Hovorí sa že ryba váží tolko,aké dlhé ruky má rybár..... Smiech
Zaznamenané

Chyť & pusť
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk