AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

09.12.2019 22:58:02

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - sumec
| |-+  Sumčiarina
| | |-+  MIX
| | | |-+  Trofejné úlovky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 9 Tlačiť
Autor Téma: Trofejné úlovky  (Prečítané 19058 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 13. August 2010, 05:25:40 »

Správy o rekordných "fúzatých" úlovkoch
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 13. August 2010, 05:26:00 »

http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/foto-a-video-na-zahori-vytiahli-z-jazera-dvojmetroveho-sumca.html
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 13. August 2010, 12:22:55 »

3 hodiny?Čo???
Inak pekna ryba  Úsmev
Zaznamenané
Mstaxi
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 13. August 2010, 19:24:38 »

Možno na kaprarsku výbavu s 28 silonom ,,,, pekná rybička ;-)
Zaznamenané

Z každého trošku ,,,, ;-)
Tomas Komarno
Sr. Member
Príspevkov: 271

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 14. August 2010, 08:18:38 »

Ozaj pekny ulovok skoda ze ho uz nikto ini nema sancu ulovit Plač
Zaznamenané
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 15. August 2010, 10:37:58 »

vieš koko takých velkých je na Záhori ?? fakt vela  Som v rozpakoch
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 15. August 2010, 17:03:11 »

A kde je v tom problem?? Treba na nich dat pozor, lebo potom vies kolko takych budete mat casom? Max sinatorovy mozes povedat: vies kedysi kolko velkych tu bolo na Zahori!! A co mu povies ked nahodou bude rybar, a nahodou skusi na tie velke sumce???
Zaznamenané
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 16. August 2010, 09:05:46 »

takže napr.na jednej vode na Záhorí je 10 velkých 2 m dlhých sumcov!!! a revír je chyt a pust a naposledy ich vytiahli pred rokom !!!
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 16. August 2010, 11:47:38 »

No a aka velka je ta voda??? Ak je to revir ChaP tak tam ludia asi chodia lovit ryby a pustat. Podla teba taky clovek neexistuje, kto chce ulovit velke drave ryby a potom pustit??? Len kapor, lebo on nezere cojavjem stuky, ci zubace? Potom dojde choroba a zdochne cele jazero, lebo chyba odtial dravec. By si sa cudoval, kolko ludi taha aj sumciarina. nie len bojle-kapre. Nic proti nim, ale potom nech nesudia druhu rybu, ktora im do oci nepadne, lebo ako potravu si daj kapra.
Priklad: TATA -Derito to - je tam dost kaprarov, ale i sumciarov. Tyzdenne sa ulovy sumec 30+. A prave to tam taha rybarov. U nas co -sumca do mrazaku, kapra naspat.

Doprial by som ti 30ku sumca na udicu. Potom by si mozno prisiel na to preco niektory ludia fanaticky nahanaju tieto ryby....a pustaju ich.

Nepoviem nic, ak to bola nasada, a chytaju sa sumce do metra na vsetko. Tie jazera su tiez zle obhospodarovane.
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 18. September 2010, 10:18:45 »

Oki dobre hovoriš je to šalene dačo take chytiť .Ja som sice chytil sumca trochu inak.Neotrhol mi trhačku,tak sme mysleli že tam je len mali sumec a išly sme ho vybrať no a čo som vytiahol prekvapilo všetkých... Mrknutie. Moj treti sumec v živote a ešte nad 30kg...

« Posledná zmena: 18. September 2010, 10:23:57 od Pepo711 » Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 18. September 2010, 10:22:07 »

Nie som Sumčiar,ale ešte jedno šťastie pri mne stalo keď som asistoval pri zdolavačky tohto sumca nad 100kg...A toto prajem vydieť a zažiť každemu no to nepotrebuje komentar...

Zaznamenané

Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 22. September 2010, 17:01:15 »

no pepo to mas nezabudnutelny zazitok  Úsmev
Zaznamenané

Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 26. September 2010, 19:15:49 »

To mam fakt... Mrknutie
Zaznamenané

Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 26. September 2010, 19:42:45 »

vidiet take monstum tak to musi byt daco .
Pocuj ved ten maco to by bolo nieco hodne pre zoo  Úsmev
Zaznamenané

Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 26. September 2010, 23:34:07 »

Bol poctivo vrátený do vody  Mrknutie žiadne zoo.Dufam,že dorastie ešte dačo  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Raz som si povedal,že nikdy by som nestrčil ruku do takej papuľe...a prvy som do nej dal  Úšklabok Úšklabok Úšklabok po zdolavačke bol krotky jak babetko.. Úšklabok
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 9 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk