AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 18:32:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Pstruhová prívlač
| | |-+  HLAVÁTKA
| | | |-+  Hlavátková sezóna
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 36 Tlačiť
Autor Téma: Hlavátková sezóna  (Prečítané 67832 krát)
Palo Hurčala
Jr. Member
**
Príspevkov: 58

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 24. Október 2009, 06:57:26 »

nebudem tvrdiť, že nie.Zopár krásavic mám vytypovaných tam aj na Poprade.
Zaznamenané

ŠK Zubáč Svit
SAJRUS
Full Member
Príspevkov: 200

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 24. Október 2009, 10:58:04 »

nebudem tvrdiť, že nie.Zopár krásavic mám vytypovaných tam aj na Poprade.
Palko nieco aj mne nechaj Úšklabok
Zaznamenané
janek
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 24. Október 2009, 22:24:23 »

No a ja zasa pojdem z dlhým nosom odtial a ešte aj s bolavou hlavou :-) Klasika :-) Joži,ale ty mi hadam ukážeš,že kde nejaká metrovica leží ;-)
Zaznamenané
SAJRUS
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 25. Október 2009, 13:30:44 »

No a ja zasa pojdem z dlhým nosom odtial a ešte aj s bolavou hlavou :-) Klasika :-) Joži,ale ty mi hadam ukážeš,že kde nejaká metrovica leží ;-)

Janko nieco mam vyhliadnute prid a uvidime.
Zaznamenané
janek
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 25. Október 2009, 16:24:34 »

Joži,chceli sme dofrčat už prvého,ale pre prácu sme nakoniec dohodli,že dojdeme 10.teho. Tak ti dám dopredu vediet,že čo a ako.
Zaznamenané
SAJRUS
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 25. Október 2009, 17:00:47 »

Joži,chceli sme dofrčat už prvého,ale pre prácu sme nakoniec dohodli,že dojdeme 10.teho. Tak ti dám dopredu vediet,že čo a ako.

ok
Zaznamenané
janek
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 25. Október 2009, 19:51:13 »

ok
Ja už mám zasa také to chvenie celoosobové,presne tak ako každý rok o takomto čase,najradšej by som išiel hned.
Zaznamenané
SAJRUS
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 13. November 2009, 11:11:16 »

ok
Ja už mám zasa také to chvenie celoosobové,presne tak ako každý rok o takomto čase,najradšej by som išiel hned.
AKO JANEK UZ SI BOL? INAK TERAZ IDE NA FIGU VODA KALNA AJ VYSOKA
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 13. November 2009, 19:47:54 »

...teplo,teplo,teplo... chcelo by to riadne ochladenie - potom sa to snáď pohne... Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
SAJRUS
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 13. November 2009, 19:49:12 »

...teplo,teplo,teplo... chcelo by to riadne ochladenie - potom sa to snáď pohne... Vyvalujem oči! Super!
Tak tak trebalo by vyrazne ochladenie.
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 13. November 2009, 19:54:02 »

... snáď začiatok decembra... Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
SAJRUS
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 13. November 2009, 20:39:51 »

... snáď začiatok decembra... Vyvalujem oči! Super!
pozeral som predpoved pocasia na dva tyzdnne a je to na  ......... nijake mrazy Hnev
Zaznamenané
janek
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 14. November 2009, 18:19:01 »

ok

Joooj,veruže nebol Joži,nám volali,ako to vyzerá na figu s Popradom,tak sa ani nechystám,ved to škoda tam íst,mali sme íst v utorok,ved vieš ako trpím,ked nemožem íst? A ked prídem,to ja ti dám isto vediet,že som tam,skočíme ku Financovi na hrušku ;-)

Zaznamenané
janek
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 14. November 2009, 18:24:22 »

Veru,takéto počasie,srdce hlavatkára zaplače :-( Ak sa to neumúdri do konca novembra,už mi nedajú volno,takže čo sa týka Lubovne,obídem s dlhym nosom :-(
Ale vraj na Váhu,pri Kralovanoch dajaký hrádočan lapil 131 centimetrovú potvoru,nepočuli ste o tom niekto?
Zaznamenané
SAJRUS
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 14. November 2009, 20:06:22 »

ok

Joooj,veruže nebol Joži,nám volali,ako to vyzerá na figu s Popradom,tak sa ani nechystám,ved to škoda tam íst,mali sme íst v utorok,ved vieš ako trpím,ked nemožem íst? A ked prídem,to ja ti dám isto vediet,že som tam,skočíme ku Financovi na hrušku ;-)

ok
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 36 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk