AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

24.07.2019 05:19:04

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 067 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - sumec
| |-+  Sumčiarina
| | |-+  Lov sumca - "priamy prenos"
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 73 74 [75] Tlačiť
Autor Téma: Lov sumca - "priamy prenos"  (Prečítané 110838 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #1110 kedy: 11. September 2018, 14:09:56 »

Co by ja dal za 180
Ale no... Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #1111 kedy: 25. September 2018, 09:39:12 »

Konečne som sa dostal k foťáku a našiel chuť niečo vybrať  z neho Som v rozpakoch Som v rozpakoch
Aspon sa mi podarilo pokrstiť moju podložku Úšklabok
Teraz som bol dva víkendy už len vlačiť...No čuduj sa svete, ide mi aj to Šok Šok.Sám som prekvapkaný že jaký som šikovný  Úšklabok Úšklabok Úšklabok.Zubáčov jak hnoja a o čosik menej sumcov Úšklabok Úšklabok.

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
pujkar
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #1112 kedy: 19. Jún 2019, 20:59:44 »

Zdravím, no čo už ste zahájili sezónu? Ja už áno a zatiaľ neúspešne  Úšklabok

Zaznamenané
Strán: 1 ... 73 74 [75] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk