AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.10.2019 23:48:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 125 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  Muškárenie v Trenčíne/okolí
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Muškárenie v Trenčíne/okolí  (Prečítané 567 krát)
meggy
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« kedy: 05. December 2017, 13:07:28 »

Zdravím Vás, možno je to zatial bezpredmetné, kedže ešte len čakám, či ma prizvú do klubu (podával som si prihlášku do SRZ Trenčín) ale najviac ma zauíma muškárenie, rybárov poznám vela, ale ani jeden nemuškári a ani nepozná nikoho, kto by muškáril Smiech ...nakolko sa mi to ale velmi páči a chcel by som sa to nauciť, chcel by som sa spátať, či tu je nejaký muškár z Trenčína/okolia, poprípade či mi vie niekto odporučit nejake miesto kde by sa dalo chytať na mušky pstruhy (samozrejme v obdobi lovu Úsmev )
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 06. December 2017, 10:23:55 »

Ak si na FB tak si pozri take mena ze Martin Luptak napriklad, on je tusim priamo z TN a muskari. Ma aj taku nejaku profilovku. Osobne ho vobec nepoznam ale zaregistroval som nejake fotky na socialnych sietach.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Taro
Hero Member
Príspevkov: 584

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 07. Máj 2018, 21:50:51 »

Pstruhy vo Váhu plávajú, no ich najväčšia koncentrácia je pod Skalkou, kde pstruha vysádzajú a taktiež pri sútokoch s potokmi Vlára, Súčanka. Kto by ti ukázal muškárenie v TN a okolí to Ti neporadím.
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk