AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 16:46:20

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 182 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  Muškárenie - "priamy prenos"
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 86 Tlačiť
Autor Téma: Muškárenie - "priamy prenos"  (Prečítané 111962 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 28. Júl 2010, 17:16:05 »

Pokec o aktuálnych rybačkách /prípravy,akcia,vyhodnotenie,foto/
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 15. November 2010, 12:11:20 »

Ja dám foto nie z rybačky, ale ryba bola sama o sebe pekná. Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
Ing. Adam Arvai
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 23. November 2010, 18:53:23 »

je tu niekto prítomný?Čo???Čo???Čo???Čo???Čo????
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 23. November 2010, 18:58:16 »

je tu niekto prítomný?Čo???Čo???Čo???Čo???Čo????

...aktuálne 26 užívateľov...t.j. 52 očí... Nepoviem nič
Zaznamenané
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 23. November 2010, 21:49:51 »

ja vzdy cakam ze tu niekto nieco napise vzdy sledujem muskarinu- zacinajuci muskar. len je tu nejak mrtvo Šok Šok Šok Šok
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 23. November 2010, 23:13:19 »

no mozno nikto teraz nemuskari..  Úšklabok
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 24. November 2010, 08:57:59 »

aj by muskaril, keby boli dobre vody. na poslednej "vyprave" som napriklad nemal ani tuk Smútok
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 24. November 2010, 12:29:27 »

Ja som bol minulý týždeň na Orave. Na jednej pláni začali zbierať ryby, mal som našťastie aj muchárku. Na sucho som ulovil jedného PP a tri lipne. Foto nie je, bol som zabrodený a foťák v batohu. Nechcel som ho kúpať. Inak lipne nenormálne vyžrané. Je ich málo a majú potravy habadej. Pekne strávená trištvrte hodinka. A tie farby lipňov - to je úžas. Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
misoSL
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 24. November 2010, 18:19:40 »

Ja čo som muškáril na poprade pri SL tak za celý rok som chytil len pár jalčekov a jedného duháka
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 24. November 2010, 20:07:15 »

poprad je po tej zaplave taky divny, niekde ryby su a dakde nic... tento rok som parkrat bol ale vzdy sklamanie... ryb malo... snad uz taka potopa nepride a pp bude zasa voda plna ryb..
Zaznamenané
misoSL
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 25. November 2010, 18:32:05 »

Ja na budúci rok ani nevybavujem povolenku na lipňáky. začínaju stavať novú priehradu Hnev Hnev priamo v SL pri hlavnom moste na CHAP. cele leto bagrovali na mylave a voda bola ako kakao do ktoreho sme dali vela granka. na tu novu priehradu nemaju ani velke hradze takze budu navazat hlinu na vyvysenie a sezona v prdeli  Hnev Hnev Hnev Hnev Hnev Hnev
Zaznamenané
trichopter
Newbie
*
Príspevkov: 13

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 26. November 2010, 08:41:54 »

Ja na budúci rok ani nevybavujem povolenku na lipňáky. začínaju stavať novú priehradu Hnev Hnev priamo v SL pri hlavnom moste na CHAP. cele leto bagrovali na mylave a voda bola ako kakao do ktoreho sme dali vela granka. na tu novu priehradu nemaju ani velke hradze takze budu navazat hlinu na vyvysenie a sezona v prdeli  Hnev Hnev Hnev Hnev Hnev Hnev

SL znamená Slovenska Ľupča?
Zaznamenané
misoSL
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 26. November 2010, 12:55:08 »

nie Stará Ľubovna
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 14. Január 2011, 10:13:13 »

No pozor,pozor!!! Šok Šok
Od dnes  budem do tejto,pre mna totálne neznámej témy prispievat aj ja Šok Šok Šok
Jeden známy čo to vzdal,posiela mi  výstroj.Neviem čo konkretne.Večer sa  ozvem čo to je zač a uvítam nejaké rady Mrknutie Mrknutie
Upozornujem že v živote som na to ešte nevidel chytat  na menšiu vzdialenost ako 100 metrov.Tak uvítam všetky rady Mrknutie Mrknutie.
Len sa mi prosím nesmejte Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 14. Január 2011, 10:14:56 »

No pozor,pozor!!! Šok Šok
Od dnes  budem do tejto,pre mna totálne neznámej témy prispievat aj ja Šok Šok Šok
Jeden známy čo to vzdal,posiela mi  výstroj.Neviem čo konkretne.Večer sa  ozvem čo to je zač a uvítam nejaké rady Mrknutie Mrknutie
Upozornujem že v živote som na to ešte nevidel chytat  na menšiu vzdialenost ako 100 metrov.Tak uvítam všetky rady Mrknutie Mrknutie.
Len sa mi prosím nesmejte Smiech Smiech
...vitaj v klube začiatočníkov... na Striebornici môžeme trénovať... je tam málo stromov... Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 86 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk