AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 12:56:30

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Mikbaits
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 196 Tlačiť
Autor Téma: Mikbaits  (Prečítané 218918 krát)
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 11. August 2010, 18:39:21 »

mozno si nemal stastie
je to možné Smiech ved ne stále sa darí
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 11. August 2010, 18:42:56 »

myslim ze fanatica a red fish ananas nba su selektivne gule na vacsie kapre
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 11. August 2010, 18:43:45 »

mozno si nemal stastie
Nezhadzujem vinu na boilies. Ako píšeš nebolo mi súdené  Mrknutie
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 11. August 2010, 18:46:36 »

mozno si nemal stastie
Nezhadzujem vinu na boilies. Ako píšeš nebolo mi súdené  Mrknutie
ja ani netvrdim ze zhadzujes vinu na gule to by som si nedovolil
Zaznamenané
Carpi76
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 11. August 2010, 20:38:31 »

Vlani som nasulal MO XTR Broskyna chobotnica,za tyzden 1 kapor,aj ked najvacsi na tej vyprave,dalsia vyprava...nic...tak som ju predal kamosovi,ten na Windsachte na nu chytil skoro vsetky velke kapre co tam plavaju...tym chcem povedat ze ta ista gula niekde funguje niekde nie....a Ananas NBA nie je selektivna gula na velke kapre,beru na nu aj velke ryby ale vacsinou tie stredne a mensie.Je to gula na rychle chytanie,tak na 1-2 denne vypravy...
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 12. August 2010, 23:54:51 »

tak na Windsachte funguje skoro vsetko je to studena voda skoro ziadna prirodzena potrava je tam prirodzeny boj o potravu a tie vecsie ryby vyhravaju a na margo Ananas Nba si myslim ze zalezi aj na vode kamos to mocil 4 dni na Mare ani tuk
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 19. August 2010, 00:15:19 »

Fanatica+Slaná Ančovička na toto som chytal aj ja na neďalekej rieke-6.dni som nemal ani zaber Som v rozpakoch potom jedna 11.kg.Na sukr.revíry tiež len dva kapre okolo 8.kg Neviem čo si myslieť/Nerozhodný a to som aj slušne množstvo nahádzal ...,ale na mare bolo na to vytiahnuta 20.kg tak neviem...Nie všade asi ta gulička funguje. Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 19. August 2010, 16:55:20 »

Pokial viem tak slana anca je dost slektivna a podla info co mam kusok rybam trva kym si na nu zvyknu ... Na druhej strane to mas ako vacsinu guliek prosot nie vzdy vsade funguju ... niekde ti na to moze ist paradne a niekde ani pip
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 19. August 2010, 21:24:07 »

A niekde tie gule nechcu žrať vobec alebo sa načakaš... Hnev žeru len kukuricu. Toto sa stava unas na laborci už fakt neviem čo mam dakedy robiť Plač
Zaznamenané

samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 20. August 2010, 09:36:59 »

A niekde tie gule nechcu žrať vobec alebo sa načakaš... Hnev žeru len kukuricu. Toto sa stava unas na laborci už fakt neviem čo mam dakedy robiť Plač
uz nas to je bezne,..ze kapre na rieke uprednostnia kukuricu pred boiliami alebo peletami,...
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 23. August 2010, 20:16:18 »

Na druhej strane aspoň ušetrime Mrknutie Mrknutie Úšklabok.Ale vážne unáz mame skúsenosti z jahodou a ešte nejaky ten smrad.....ale aj tak kukurica vedie Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

pista PO
Hero Member
Príspevkov: 545

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 23. August 2010, 20:43:54 »

pepo kde chodíš na laborec ja som chodil min.sezonu často ku oboríne-vojany ale toho roku zaplavy tak to radsej sme ani nesli a teraz komare ako snimi a celkovo ako laborec sa teraz tvari?
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 23. August 2010, 20:59:10 »

pepo kde chodíš na laborec ja som chodil min.sezonu často ku oboríne-vojany ale toho roku zaplavy tak to radsej sme ani nesli a teraz komare ako snimi a celkovo ako laborec sa teraz tvari?
No komárov je tam požehnane to ti možem sĺubiť.Neďaleko od vojan na riečke Uh ani repelnt nepomahal už.. Úšklabok Úšklabok ;DnLaborec teraz daval rybu,ale malu.Všetko čo išlo mam taky pocit boli nasadove ryby z rybnikou čo povodeň splachla Úšklabok tak toto išlo.Sem tam nejaký kapor okolo 12kg cca...Minulý týždeň bol skupi ale,že vraj išiel bodrog... Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Pepo711
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 23. August 2010, 21:01:15 »

Chodim vačšinou do oborina ale ma to tam nebavy už strašne veľa ludi Hnev Hnev Hnev
Zaznamenané

Carpi76
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 24. August 2010, 08:27:46 »

o tom ze Gangster plni sny o osobnych rekordoch sa presvedcil kamos ktoremu sa podaril krasna 16,5kg lysec,pripomeniem ze nie na sukromaku ktore mnohi casto navstevujete...fotku pridam neskorsie...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 196 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk