AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:52:25

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Mikbaits
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 196 Tlačiť
Autor Téma: Mikbaits  (Prečítané 217236 krát)
Carpi76
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« kedy: 24. Júl 2010, 19:26:06 »

Piste skusenosti s produktami tejto znamej Ceskej firmy....
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 24. Júl 2010, 21:20:27 »

Cakal som kto tuto temu zalozi predsa len doostzname a pouzivane produkty. Olihnove fluo plavacky no.1 pre mna bez nich na ryby nejdem
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
marek
Hero Member
Príspevkov: 1 374

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 24. Júl 2010, 21:27:14 »

Ďaľšií asi zo stovky podobných českých výrobcov boilies programu. Pár vecí má obstojných ale komplexne na mňa produkty pôsobia ako riedený CC Moore za lepšiu cenu. Niektoré produkty dokonca necháva v originálnych názvoch CCMoore. Dobre urobený katalóg štýlom všetko naj, ktorý dobre prezentuje značku. Moje zhrnutie:  boilies program za slušnú cenu, ktorý má svojich fanúšikov,  žiadny zázrak. Keď kapre žerú, zožerú aj Mikbaits.

Ohlas s praxe /reči od vody/ : Rýchly nástup a potom rýchle ticho.
Zaznamenané

Carpi76
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 24. Júl 2010, 21:29:00 »

Momentalne bez plavaciek uz ani nechytam,ale od CC Moore.Ale momentalne skusam novinku Gangster G2.Minule naj kapor vypravy 12,5kg,aj teraz som mal za 1 noc zaber....ale v strasnej burke....ani som nesekal....po polhodine tam kapor este bol ale pretrhol sa mi vlasec 0,40 Smútok
Zaznamenané
Carpi76
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 24. Júl 2010, 21:37:45 »

Ďaľšií asi zo stovky podobných českých výrobcov boilies programu. Pár vecí má obstojných ale komplexne na mňa produkty pôsobia ako riedený CC Moore za lepšiu cenu. Niektoré produkty dokonca necháva v originálnych názvoch CCMoore. Dobre urobený katalóg štýlom všetko naj, ktorý dobre prezentuje značku. Moje zhrnutie:  boilies program za slušnú cenu, ktorý má svojich fanúšikov,  žiadny zázrak. Keď kapre žerú, zožerú aj Mikbaits.

Ohlas s praxe /reči od vody/ : Rýchly nástup a potom rýchle ticho. :Dtak porad daky zazrak....a to ze rychle ticho :Dto si sam skusil,ci jedna pani povedala?
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 24. Júl 2010, 21:42:44 »

Ako na toto poviem len jedno: to preto Mikbaits timy  na pretekoch su na poprednych miestach hej, lebo ryby to len tak zeru. A hadam nepoznam cloveka ktory by vyslovene mal taketo skusenosti
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Carpi76
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 24. Júl 2010, 21:55:45 »

lebo len tak nahodou sa na pretekoch najvacsie ryby chytaju prave na Mikbaits,Miso s Rafanom nahodou vyhrali Imperial Cup v Mereneye,kde sa ratali ryby nad 10kg... Mrknutie
Zaznamenané
marek
Hero Member
Príspevkov: 1 374

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 24. Júl 2010, 22:23:19 »

Povedal som len svoj názor, čo asi môžem a že má svojich fanúšikov, to sa hneď potvrdilo.

Inak keď ste si nevšimli, boilies od všetkých značiek v tejto téme kapre milujú a všetky sú super. Úsmev Úsmev Úsmev

A čo sa týka rečí od vody sú to názory ľudí čo na Mikbaits chytali, zato ma nekritizujte, iba som napísal to čo som počul, to povedali iný.

Určite ale ja by som radšej našil CCmoore.

A pre upresnenie nepovedal som, že nechytá ako to netrdím ani o ďaších veľa českých značkách medzi ktoré patrí.

Poradím aj zázrak: boilies, peleta, partikel - to sú tri zázraky na kapra.

Zaznamenané

kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 28. Júl 2010, 08:17:24 »

Chcem sa spytat ako vam idu tohorocne novinky Gangster a Haliboom?? Ten haliboom sa mi zda dost makky vacsinou mi ho atakovali malí kaprici do 60cm ake mate vy s nim skusenosti a gangstra som nemal cas poriadne vyskusat.Dik za odpovede a postrehy
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Carpi76
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 28. Júl 2010, 12:54:58 »

Gangstra G2 som prvykrat vyskusal minuly mesiac na vyprave. Hned prva ryba bola aj najvacsia....kapor mal 85cm a 12,5kg,dalsi kapor sa mi verezal.Minuly tyzden som bol tiez na 1 noc a zaber som mal tiez len skoda ze sa mi kapra nepodarilo zdolat....zatial kapre velmi nesli,boli velke horucavy,voda prehriata,uvidime co bude ked sa ochladi....
Zaznamenané
Hunter
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 06. August 2010, 12:26:32 »

Zdravim vcera som si objednal express boilies 18mm ananas N-BA + 18mm brusnica.Co myslite dobry vyber ?
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 06. August 2010, 16:10:57 »

Odskúšané:
Fanatica+Slaná Ančovička=0 bodov
Ultra Red Fish + Ananás N-BA= 0 bodov
Magická Oliheň XTR + Oliheň= 5 kaprov 56,58,62,64,75 z miestnej zväzovky

Hm.. neviem čo si o tom myslieť, ale na prvé dva  som nevyprodukoval ani len záber. Ale netvrdím že iným to nechytá. Každá voda je iná, treba skúsiť cena je celkom slušná.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 11. August 2010, 16:31:55 »

Odskúšané:

Hm.. neviem čo si o tom myslieť, ale na prvé dva  som nevyprodukoval ani len záber. Ale netvrdím že iným to nechytá. Každá voda je iná, treba skúsiť cena je celkom slušná.
Ultra Red Fish Ananas N-BA by som skusil do chladnejsej vody hlavne na jar uz ten nazov napoveda ze je to stavane do studenej vody ale to je moj nazor
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 11. August 2010, 18:26:16 »

Odskúšané:

Ultra Red Fish Ananas N-BA by som skusil do chladnejsej vody hlavne na jar uz ten nazov napoveda ze je to stavane do studenej vody ale to je moj nazor

Fanaticu Ananás som skúšal na jar a práve nato som sa spoliehal že niečo nachytá.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 11. August 2010, 18:36:17 »

mozno si nemal stastie
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 196 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk