AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

24.02.2018 13:11:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - Ako si úspešne zafeedrovať aj v chladnom počasí a ako si užiť pohodu na brehu pri love na ťažko? Pripravte sa na pstruhovú sezónu už teraz a naučte sa ich loviť na jazerách. Prenesieme sa späť v čase a ukážeme vám nádherné lipne z rieky San, či predstavíme baitrunnery, ktoré vám nezruinujú peňaženku...
231 428 príspevkov v 1 787 tém od 1 565 užívateľov
Najnovší užívateľ: Tomčo 007
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Orthodox Carp
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 460 Tlačiť
Autor Téma: Orthodox Carp  (Prečítané 566026 krát)
BV-BrAňO
Hero Member
Príspevkov: 879

Zobraziť profil
« Odpoveď #4515 kedy: 03. Február 2014, 20:34:04 »

Chlapi ja som sem tie fotky len presunul Úsmev ...Bolo povedané,že boli chytené min. rok na produkty OC  Úšklabok Ono to tak doapdne keď sa celá Ukrajina odfotí s jedným kaprom a posiela to každej firme Smiech
Zaznamenané
Robroj
Hero Member
Príspevkov: 599

Zrodený pre rybačku ... Born to fishing ...

Zobraziť profil
« Odpoveď #4516 kedy: 03. Február 2014, 21:04:53 »

Aj mi bolo divne, že je v kópii emailu uvedené aj lastia.sk. Toto asi bude problém, lebo uz sme si nechali na Carpshow vytlačiť transparenty v životnej veľkosti s týmito ulovkami. Dúfam Vilo, že Vy nie, lebo to by blbo vyzeralo, keď mame stánky vedľa seba. Co k tomu povedať, len sa usmejem a zamrmlem, že každý je strojcom svojho štastia. Ale asi to vravím v dnešnej dobe viac menej do vetra.
Len som si myslel, že nesedíme tak ďaleko od seba, možno bližšie ako si mnohí myslia a stačí zdvihnúť telefón a povedať chlapci neblbnite, niekto si tu z nás robí asi srandu a my sme myslím na toľko sčítaní a "normálni", že sa s ním vysporiadame raz a navždy.
Niekto včera písal, že rybačka má spájať a nie rozdeľovať.  Kdežeeeee, asi len fluorocarbon s pletenkou.
A taký to bol pekný predslov v tom Tvojom veľmi vydarenom zimnom videu ...
Ale na stánku sa určite zastav, dáme reč. Ja sa u Vás zastavím určite, počuchať nejaké dobroty.
Zaznamenané

... spájajú Nás výzvy ...
vilo bellay
Hero Member
Príspevkov: 761

Zobraziť profil
« Odpoveď #4517 kedy: 03. Február 2014, 21:46:51 »

Kľudne prídi, ja som v pohode Mrknutie Len zavolať si mohol aj Ty, keďže v kópii emailu bola uvedená Lastia. Určite to nie je  vina tích chlapíkov, čo sú na fotografiách, ale asi toho kto v roku 2012 posunul fotografie nám a teraz tie isté fotografie posunul Braňovi, pretože pôvodný email nebol posielaný z Bieloruska, ale sprostredkovane od Valéra vášho nového spolupracovníka. Chalanisko sa bude musieť naučiť, že nemôže len tak naslepo hádzať na fórum fotografie, ktoré mu niekto pošle a udá zavádzajúce informácie. Taktiež je smutné, že sa Braňo vyjadruje takýmto spôsobom o rybároch čo nepozná a ktorí majú minimálne na fotografiách chytené ryby, ktoré on videl zatiaľ len v rybárskych videách. Ak ho chcete k niečomu viesť tak ho veďte k poctivosti. Ešte raz, rád sa s tebou stretnem a porozprávam, veľa šťastia Úsmev
Zaznamenané

Lastia Slovakia team
Robroj
Hero Member
Príspevkov: 599

Zrodený pre rybačku ... Born to fishing ...

Zobraziť profil
« Odpoveď #4518 kedy: 03. Február 2014, 22:57:31 »

Aj mi je divné, že si tú prvú vetu z môjho predchádzajúceho príspevku zobral vážne!?!?! Vina je to v prvom rade moja, pretože fotky prišli mne a pretože som ich ja ako "majiteľ značky" prvý vložil na inú sociálnu sieť, takže Braňo mi mohol veriť v plnej miere. Načasoval som si to viac než dobre, ako vidím niekomu priamo na smeč, keďže fotky mi ležali v PC už vyše mesiaca a mohli sme sa "chváliť" oveľa skôr. Musíš nám ale prepáčiť, lebo tých fotiek je poslednú dobu toľko, že to už nestíhame overovať priamo v teréne. Ako vidím, bude potrebné najať "pátracie očko" a sledovať, kde sa čo mihne, či vypustí do éteru. Ale naozaj to nebol zámer!
No jedno mi nie je dosť jasné ... "rybári, čo majú chytené ryby, ktoré on videl zatiaľ len v rybárskych videách?" ... to sú aké? 15kg, 20kg, či 25kg??? Tak rád by som videl, tých "pánov" rybárov, ako chytia na Zemplínskej Šírave, aspoň také ryby ako Braňo, na vode o rozlohe 3500 ha, kde sa napr. v r. 2012 pokúšalo 38 teamov podľa Teba asi "špičkových" kaprárov chytiť bodovaného kapra a zrovna 17-tim z nich sa to za celý týždeň nepodarilo. Tak tie Braňove 8, 10 a 11 kg ryby, vlastne asi podľa Teba rybky a rybičky, chytené na tejto vode, kde rada SRZ nedala do roku tuším 2012 (2013) od spustenia režimu C&R ani kapriu šupinu, nestoja asi ani za kúsok slova. Bohužiaľ, všetci sa budeme musieť asi stretnúť na Blede a nachytať tie správne ryby do rybárskych videí, aby bolo načo naozaj pozerať.
Jedno viem ale iste, Braňo má v sebe zatiaľ toľko poctivosti, ako nemáme my všetci tridsiati v našom teame dokopy.
Zaznamenané

... spájajú Nás výzvy ...
BV-BrAňO
Hero Member
Príspevkov: 879

Zobraziť profil
« Odpoveď #4519 kedy: 03. Február 2014, 23:05:18 »

Vilo , tak ako piše Robo , tie fotky som nedostal priamo ja , ale prebral som ich na inej soc. sieti Úsmev a to , že sa s jednou rybou odfotí celá ukrajina...tak to som myslel obrazne a HLAVNE zo srandy , bože  Úsmev
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 601

Zobraziť profil
« Odpoveď #4520 kedy: 04. Február 2014, 11:27:35 »

Včerajší omyl s fotkami kaprov ktoré boli chytené na Lastiu je vyriešený  Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! chyba nastala pri odosielaní mailu.Valér nechtiac odoslal aj tieto fotky s fotkami kaprov ktoré boli chytené na produkty Orthodox Carp. Fotky kaprov ktoré sem nepatrili sú vymazané.
« Posledná zmena: 04. Február 2014, 11:37:51 od Čeko » Zaznamenané
Erik Nudzík
Full Member
Príspevkov: 188

ORTHODOX CARP ...spájajú nás výzvy..

Zobraziť profil
« Odpoveď #4521 kedy: 04. Február 2014, 11:46:11 »

Včerajší omyl s fotkami kaprov ktoré boli chytené na Lastiu je vyriešený  Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! chyba nastala pri odosielaní mailu.Valér nechtiac odoslal aj tieto fotky s fotkami kaprov ktoré boli chytené na produkty Orthodox Carp. Fotky kaprov ktoré sem nepatrili sú vymazané.
Každý a môže pomýliť Úsmev
Zaznamenané

..spájajú nás výzvy.. ERŽO Úsmev
milan
Hero Member
Príspevkov: 784

Zobraziť profil
« Odpoveď #4522 kedy: 04. Február 2014, 19:11:57 »

moje orthodoxne tazenie,   http://www.youtube.com/watch?v=9PZT0dbG-ic&feature=youtu.be     
« Posledná zmena: 04. Február 2014, 19:16:03 od milan » Zaznamenané

prisiel som,chytil som,pustil som
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4523 kedy: 04. Február 2014, 20:50:32 »

moje orthodoxne tazenie,   http://www.youtube.com/watch?v=9PZT0dbG-ic&feature=youtu.be     
Milan a z 2013 si tam prečo nedal fotky? či na budúci rok bude 2013 - 2014?  Mrknutie Úšklabok Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
vilo bellay
Hero Member
Príspevkov: 761

Zobraziť profil
« Odpoveď #4524 kedy: 04. Február 2014, 21:25:52 »

Čeko, ako som sľúbil tak aj držím slovo Mrknutie Beriem ospravedlnenie a považujem vec za vybavenú tak ako sa má medzi kaprármi. Nech sa vám darí a prajem vám veľa úspechov Mrknutie
Zaznamenané

Lastia Slovakia team
milan
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4525 kedy: 05. Február 2014, 07:05:04 »

Milan a z 2013 si tam prečo nedal fotky? či na budúci rok bude 2013 - 2014?  Mrknutie Úšklabok Vyvalujem oči! Super!
ceko vsetko ma svoj cas, bude aj 2013,2014 a mozno aj 2020 Smiech
Zaznamenané

Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4526 kedy: 05. Február 2014, 11:15:07 »

tak je potom dobre,keď vidíš tak ďaleko do budúcnosti   Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
milan
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4527 kedy: 05. Február 2014, 16:18:18 »

vidim celkom jasne len teba tam nevidim Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

valer
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #4528 kedy: 05. Február 2014, 21:41:44 »

ospravedlnujem sa za chybu ktorá sa stala pri odosielaní fotiek . bola to moja vina
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4529 kedy: 06. Február 2014, 03:53:18 »

vidim celkom jasne len teba tam nevidim Smiech Smiech Smiech
hlavne že tam vidíš seba Milanko  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 460 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk