AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.05.2018 20:25:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - Ako si úspešne zafeedrovať aj v chladnom počasí a ako si užiť pohodu na brehu pri love na ťažko? Pripravte sa na pstruhovú sezónu už teraz a naučte sa ich loviť na jazerách. Prenesieme sa späť v čase a ukážeme vám nádherné lipne z rieky San, či predstavíme baitrunnery, ktoré vám nezruinujú peňaženku...
232 045 príspevkov v 1 800 tém od 1 619 užívateľov
Najnovší užívateľ: duhart62
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Orthodox Carp
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 464 Tlačiť
Autor Téma: Orthodox Carp  (Prečítané 575929 krát)
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #4545 kedy: 17. Február 2014, 00:48:47 »

chlapci ďakujeme  Mrknutie Mrknutie Mrknutie Úšklabok Úšklabok Úšklabok Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4546 kedy: 17. Február 2014, 00:52:32 »

Na Carp Show & Spinning Shoow Trenčín 2014, Nás poctí svojou návštevou pán KOMAROMI Tibor predseda z PALOTAS-a . Kto má v pláne tohto roku si zachytať na Palotas-i bude si môct rezervovať dátum na stanku ORTHODOX CARP .
Tlmočiť bude Zsolt Bereckei - Carpfanatik
Super nápad to bol, rezervačka vybavená k spokojnosti. Ďakujem. Ste jedničky
...velké ďakujem patrí Zsoltimu - Carpfanatikovi za tlmočenie v nedelu ráno povedal že ho bolí sánka  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Kyselinár
Hero Member
Príspevkov: 543

Zobraziť profil
« Odpoveď #4547 kedy: 17. Február 2014, 07:37:45 »

Na Carp Show & Spinning Shoow Trenčín 2014, Nás poctí svojou návštevou pán KOMAROMI Tibor predseda z PALOTAS-a . Kto má v pláne tohto roku si zachytať na Palotas-i bude si môct rezervovať dátum na stanku ORTHODOX CARP .
...velké ďakujem patrí Zsoltimu - Carpfanatikovi za tlmočenie v nedelu ráno povedal že ho bolí sánka  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
  čeko ani sa nečudujem,,,tam muselo tých pohárikov padnúť... Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

,,nehovor že sa niečo nedá,preto že raz príde niekto kto nevie že sa to nedá a urobí to!,,
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #4548 kedy: 17. Február 2014, 07:48:14 »

čeko ani sa nečudujem,,,tam muselo tých pohárikov padnúť... Smiech Smiech Smiech

JUlko aj padlo aj men sa volaco uslo aj teba som hladal preco si nebol Čo???
Ceko inac dakujem vies za co Mrknutie
Zaznamenané
B.B. Carp
Hosť
« Odpoveď #4549 kedy: 17. Február 2014, 09:45:43 »

Úsmev Pre Slovakboya,,, a Čekiho... Úsmev

Zaznamenané
Kyselinár
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4550 kedy: 17. Február 2014, 14:50:08 »

VILO ja som vedel ako to dopadne tak som bol len na otočku,,,mal som aj v piatok nočnú aj v sobotu nočnú,,,tak že nebol čas na hrdinstvá  Smiech Smiech Smiech keby som bol vedel že ideš tak ti budem volať..a to že pojdem som sa dozvedel až v piatok večer.
Zaznamenané

,,nehovor že sa niečo nedá,preto že raz príde niekto kto nevie že sa to nedá a urobí to!,,
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #4551 kedy: 17. Február 2014, 14:53:08 »

VILO ja som vedel ako to dopadne tak som bol len na otočku,,,mal som aj v piatok nočnú aj v sobotu nočnú,,,tak že nebol čas na hrdinstvá  Smiech Smiech Smiech keby som bol vedel že ideš tak ti budem volať..a to že pojdem som sa dozvedel až v piatok večer.

Nevadi Julko ved na VNK sa stretneme Mrknutie alebo na Dubniku.
Zaznamenané
Kyselinár
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4552 kedy: 17. Február 2014, 14:56:45 »

neboj bude času  Úšklabok  PS:a čo si si pokúpil???donesiem ti aj tričko?? Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

balogh1735
Hosť
« Odpoveď #4553 kedy: 17. Február 2014, 16:17:55 »

neboj bude času  Úšklabok  PS:a čo si si pokúpil???donesiem ti aj tričko?? Úšklabok Úšklabok Úšklabok

Opytaj sa Ceka nabalil ma Smiech Smiech Mrknutie
Zaznamenané
Kyselinár
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4554 kedy: 17. Február 2014, 16:26:43 »

však ja o tom viem  Úšklabok preto podjebávam  Úšklabok

Zaznamenané

Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 682

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #4555 kedy: 17. Február 2014, 16:29:40 »

Čeko aj mne nieco pribalil. Tymto sa mu chcem este raz podakovat.  Mrknutie
Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #4556 kedy: 17. Február 2014, 16:39:39 »

však ja o tom viem  Úšklabok preto podjebávam  Úšklabok

Ty si iny hajzlik pockaj to ti oplatim Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Kyselinár
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4557 kedy: 17. Február 2014, 21:08:15 »

VILO už sa neviem dočkať odplaty mám rád  Mrknutie v tekutej forme  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Kyselinár
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4558 kedy: 18. Február 2014, 16:54:03 »

A co je tu tak ticho,ziadne fotky,ziadne story?to ma ako nema co mrziet?ze som tam s vami nebol? Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 18. Február 2014, 16:55:44 od Kyselinár » Zaznamenané

Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4559 kedy: 18. Február 2014, 17:01:10 »

A co je tu tak ticho,ziadne fotky,ziadne story?to ma ako nema co mrziet?ze som tam s vami nebol? Úšklabok Úšklabok
už sa na tom pracuje  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 464 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk