AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

24.02.2018 13:20:06

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - Ako si úspešne zafeedrovať aj v chladnom počasí a ako si užiť pohodu na brehu pri love na ťažko? Pripravte sa na pstruhovú sezónu už teraz a naučte sa ich loviť na jazerách. Prenesieme sa späť v čase a ukážeme vám nádherné lipne z rieky San, či predstavíme baitrunnery, ktoré vám nezruinujú peňaženku...
231 428 príspevkov v 1 787 tém od 1 565 užívateľov
Najnovší užívateľ: Tomčo 007
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Orthodox Carp
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 460 Tlačiť
Autor Téma: Orthodox Carp  (Prečítané 566041 krát)
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 601

Zobraziť profil
« kedy: 09. Júl 2010, 11:32:49 »

www.orthodoxcarp.sk novinka medzi boilies
« Posledná zmena: 09. Júl 2010, 22:18:13 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 09. Júl 2010, 13:01:44 »

to je slovenská firma ? Šok
« Posledná zmena: 09. Júl 2010, 22:18:43 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 09. Júl 2010, 13:21:46 »

éjha Smiech už som tam bol  Smiech dobrý su
« Posledná zmena: 09. Júl 2010, 22:19:26 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 09. Júl 2010, 13:25:11 »

vyzerá to šmakovo Smiech
« Posledná zmena: 09. Júl 2010, 22:19:52 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Dusan195
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 09. Júl 2010, 13:58:18 »

UZ SI NA NICH CHYTAL :?
« Posledná zmena: 09. Júl 2010, 22:20:12 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 09. Júl 2010, 14:36:22 »

Pozrel som si ponuku,ceny zaujímavé len tá dobierka a poštovné spolu za balík do 1kg mi k tomu nepasuje.
Príklad: (Poseidon 12,39)  Poplatok za dobierku 1,2 eur + poštovné 6,3 eur je spolu 7,5 eur uznajte je to nevýhodné nakoľko tieto produkty nepoznám a kupovať na skúšku niečo pri tak vysokom poštovnom Čo??? Sorry ale keď objednám Lastiu z ich stránky tak ma výjde poštovné na 3,95 eura a produkt poznám a verím mu.
Nič v zlom ale navrhujem upraviť cenu za poštovné.
« Posledná zmena: 09. Júl 2010, 22:20:36 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Dusan195
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 09. Júl 2010, 14:54:26 »

ladislav jednoznacne mas pravdu
« Posledná zmena: 10. Júl 2010, 08:34:41 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Robroj
Hero Member
Príspevkov: 599

Zrodený pre rybačku ... Born to fishing ...

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 09. Júl 2010, 22:47:46 »

Dobry vecer Ladislav,

sme radi, ze Vas zaujala nasa ponuka. Pokusim sa Vam vysvetlit ceny postovneho:
1. Snazime sa nasim zakaznikom ponuknut nadstandartny servis, ktory v sebe zahrna maximalne rychlu odozvu z nasej strany. Ako ste si vsimli, pouzivame sluzby EMS kuriera, ktory Vam doruci vasu objednavku priamo domov vo velmi kratkom case. Prakticky sa Vam moze stat, ze tovar Vam bude doruceny uz na druhy den od objednania (ak sa objednavka zada v doobednych hodinach), najpozdejsie na druhy den od objednania. Takto mozeme rychlo reagovat na poziadavky zakaznikov, ktori potrebuju kvalitne krmenie k okamzitemu odberu.
2. Musite si uvedomit, ze na rozdiel od inych predajcov, mame v nasej ponuke mrazene boilies, ktore vyzaduje rychle dorucenie, aby si zachovalo svoju maximalnu kvalitu a cerstvost.

Riadime sa tymito bodmi t.j. kvalitny a rychly servis, ktory je v inych krajinach uz samozrejmostou. V ziadnom pripade nechceme hanit lacnejsie postove sluzby, ale v tomto pripade vyhravaju nase skusenosti nad nizkou cenou.

V pripade, ze si neprajete platit poplatok za dobierku, mate jednoduchu moznost zaplatit za tovar prostrednictvom bankoveho prevodu alebo cez internetbanking priamo z pohodlia Vasho domova a nemusite sa o nic starat, objednavka bude dorucena priamo k Vam.

Ak si prajete ponukany tovar pred kupou pozriet, nie je nic jednoduchsie ako zajst do kamennych obchodov, ktore ponukaju nas sortiment. V kazdom obchode mame volne "testery", ktore si mozete "ovonat" ci "chytit".

Prajeme Vam vela rybarskych uspechov.  Mrknutie

P.S.: My svojim nastraham a navnadam verime! (Predvcerom na kratkej parhodinovej vychadzke na zvazovej vode, 13 kg a 15 kg).
« Posledná zmena: 10. Júl 2010, 08:34:51 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

... spájajú Nás výzvy ...
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 631

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 12. Júl 2010, 09:03:29 »

to poštovné je ozaj hrozné,...  Gúľam očami
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Robroj
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 18. Júl 2010, 22:51:05 »

Čeko, okrem upalu sa mi cez vikend podarilo chytit tieto dve krasne ryby. Malo zaberov , ale vysledky stali zato! Tentoraz slapala "na kamen" vysusena LAGUNA 2 x 24 mm, kratko dipnuta v identickom SIGNAL DIPE. Skoda druhej noci, kedy som dostal jediny, ale poriadny zaber, rybu som dotiahol k brehu, ale bohuzial sa nakoniec vypla ... odhad 20+ kg.
Partakom na pocet zaberov vynikajuco slapala kombinacia LAGUNA  + VULCAN alebo cisty TROPIC FISH v 2 x 20 mm.

Zaznamenané

Robroj
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 18. Júl 2010, 22:54:06 »

Kraska sobotnajsieho rana!

Zaznamenané

Šupi
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 18. Júl 2010, 23:04:14 »

To poštovné aj mna trocha zarazilo....objednávam z netu vela vecí na ryby....platím 5 eur za kuriéra a všetko mám vždy na dobierku a  mám to doma do 24 hod zaujímavé  Čo???
Zaznamenané
Robroj
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 18. Júl 2010, 23:25:43 »

Dobry den,

vyuzivame sluzieb EXPRES KURIERA - EMS - Slovenskej posty. Ich cennik je volne siritelny a vsetky ceny (podla hmotnosti) su zohladnene realne podla neho. Za dobierku si uctuju poplatok € 1,20. U kurierskych sluzieb samozrejme existuju zlavy na postovnom pre fy., co sa ale berie od poctu poslanych balikov za urcite obdobie. My ako nova firma/eshop zatial nemame moznost vyuzit tychto zliav ... to je odpoved na to, preco niektore ine fy. (ktore su na trhu uz niekolko rokov) mozu mat take postovne ako maju.

S pozdravom, Robroj.
Zaznamenané

Alan
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 19. Júl 2010, 00:01:35 »

Čeko, okrem upalu sa mi cez vikend podarilo chytit tieto dve krasne ryby. Malo zaberov , ale vysledky stali zato! Tentoraz slapala "na kamen" vysusena LAGUNA 2 x 24 mm, kratko dipnuta v identickom SIGNAL DIPE. Skoda druhej noci, kedy som dostal jediny, ale poriadny zaber, rybu som dotiahol k brehu, ale bohuzial sa nakoniec vypla ... odhad 20+ kg.
Partakom na pocet zaberov vynikajuco slapala kombinacia LAGUNA  + VULCAN alebo cisty TROPIC FISH v 2 x 20 mm.

Samozrejme ortodoxaci, ste vyvinuli boilies ktoré chyti aj na zväzovke kde sunajväcie  kapre do 15 kg tak vy tam chytite kapra najmenej nad 25 kg... , a navise ziadneho pod 20 kg...,taketo fotky vyslovene milujem, kapre sa fotia na kadejakych sukromakoch, samozrejme smerom od vody do hustia a potom sa tu budia pocity ake.- to je strasne jednoduche na nasich zväzovkach prave s tim vasim boiles nachytat najmenej dvadsatpätky (aj tam kde neplavu). takych tu uz mame dost ... .
Zaznamenané
Robroj
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 21. Júl 2010, 14:12:58 »

Dobry den,

na margo fotenia: Sceneriu pozadia si vybera kazdy sam, ci uz z dovodu, ze nechce prezradit svoje miesto lovu (co byva bohuzial u nas najcastejsia pricina) alebo inych dovodov napr. ten moj - ryba bola chytena okolo pol 10-tej doobeda, kedy bolo uz dobrych 25 stupnov a prazilo slnko. V tychto podmienkach je samozrejme nevhodne vystavovat rybu priamim slnecnym lucom, co by si mal uvedomovat kazdy sportovy rybar. Z tohto dovodu si treba najst ine vhodne miesto bez priameho slnka.
na margo hmotnosti ryb: Nikto z nas tu neprezentoval vahy ani dlzky ulovenych ryb ani miesto ulovenia. Nachytali sme mnozstvo ryb a vsetky mali pod 20, z tychto ryb vynikali uvedene dve, z ktorych jednej chybalo nieco vyse 2 kg do 20kg hranice (ktoru, v case trenia urcite s lahkostou prekracuje).
Lov kapitalnych ryb na zvazovych vodach nejde urcite tak lahko ako na vodach sukromnych, ale s pouzivanim rozumu, vhodnym spravanim sa pri vode a pozorovacimi schopnostami, ten "handycap" mnozstva nasadenych trofejnych ryb sa da rychlo dohnat a koniec koncov budete mat z toho este lepsi pocit. Aspon ja urcite.

S pozdravom, Robroj.
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 460 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk