AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 01:59:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Star Baits
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 324 325 [326] Tlačiť
Autor Téma: Star Baits  (Prečítané 702557 krát)
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #4875 kedy: 15. November 2016, 06:22:41 »

Rovnakú skúsenosť mám aj ja, ale treba povedať, že toto je chyba rybára. Stalo sa mi to len raz, následne som sa naučil, že pokiaľ je boilies tvrdé, stačí malým vrtáčikom predvrtať dierku a potom to už ide. A netreba to šroubovať tak, že necháš očko na háčiku, ale celého červíka si držím v ruke ja a nenechám tak pôsobiť celú silu na umelohmotné očko červíka ktoré je opreté pri zatáčaní o kovový háčik.   Mrknutie
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #4876 kedy: 15. November 2016, 22:59:23 »

Rovnakú skúsenosť mám aj ja, ale treba povedať, že toto je chyba rybára. Stalo sa mi to len raz, následne som sa naučil, že pokiaľ je boilies tvrdé, stačí malým vrtáčikom predvrtať dierku a potom to už ide. A netreba to šroubovať tak, že necháš očko na háčiku, ale celého červíka si držím v ruke ja a nenechám tak pôsobiť celú silu na umelohmotné očko červíka ktoré je opreté pri zatáčaní o kovový háčik.   Mrknutie
Dobre Ivo toto je technická záležitosť, ale lovil si aj na tie skrutky, či ich dať rovno deťom. Úšklabok Ja som to chcel použiť hlavne na plavačky. Skúsil si aj na dno?
« Posledná zmena: 15. November 2016, 23:20:29 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #4877 kedy: 16. November 2016, 06:33:01 »

Erno skúsil som, aj som lovil a dával som aj na dno na popku.  Lovil  som aj  na zig rig. Ulovil som rybu aj na ťažko aj zig.  Mrknutie
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #4878 kedy: 16. November 2016, 06:38:42 »

Erno ja ich používam na D-rig,alebo multi rig,tak ako písal Ivan,treba mať mäkké pop-up,na dno môžeš tiež,ale nesmieš mať tvrdú guľu aby sa ti nezlomilo to očko,pri tvrdej guličke ti nepomôže ani predvrtávanie,sú ešte podobné kovové,ale to je od inej značky.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #4879 kedy: 19. November 2016, 23:39:35 »

V ďaka molodci Mrknutie
Roman nemôžem prísť na chuť akosi týmto náväzcom. D-rig sa mi zdájú zbytočne komplikované pre nás čo už máme tvrdšie prsty, Smútok na druhej strane má "multy" výhodu, že rýchlo vymeníš háčik. Chcem to použiť hlavne na popku.
Na rok na LM by som sa chcel trochu povenovať Zig-rig montáži aj na náhod, nech to je trochu pestrejšie.
Zaznamenané

Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #4880 kedy: 20. November 2016, 07:45:43 »

Erník, používam iba tieto a nikdy som nemal žiadny problém, samozrejme vyvrtaná dierka musí byť

Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #4881 kedy: 20. November 2016, 13:18:38 »

Lubík - buď bez obáv "poprobujem" Smiech
Zaznamenané

mmat
Full Member
Príspevkov: 109

Zobraziť profil
« Odpoveď #4882 kedy: 21. Január 2017, 22:48:51 »

Rada probiotic v podani Jozefa Petricka

https://www.youtube.com/watch?v=eatg_nDlnV8
Zaznamenané
mmat
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4883 kedy: 28. Január 2017, 16:41:05 »

https://www.youtube.com/watch?v=LoxoPx5JTf8

pokracovanie , 2. časť o gulickach starbaits.tentokrat o rade concept
Zaznamenané
mmat
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4884 kedy: 06. Február 2017, 13:58:33 »

3. cast:
Táto čas je venovaná značke Starbaits a rade boilies Grab and Go. Člen teamu Starbaits SK, Jozef "Dido" Petričko prezradí ako využíva túto radu.
https://www.youtube.com/watch?v=t0L7wk5qB74
Zaznamenané
mmat
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4885 kedy: 12. Február 2017, 22:52:15 »

https://www.youtube.com/watch?v=wUI9si6CeD4
Eazi Stick
Zaznamenané
Strán: 1 ... 324 325 [326] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk