AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 20:13:39

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Star Baits
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 326 Tlačiť
Autor Téma: Star Baits  (Prečítané 687138 krát)
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 11. Jún 2010, 14:25:03 »

carpfanatik- som veľmi rád , že sa nám darí, ono musia všetky ohnivká do seba zapadať, a potom sa dostaví výsledok. Propagácia,kvalita výrobku, obchodný servis, ak toto do seba zapadne tak potom to funguje.je to však cesta na dlhé trate. Čo sa týka Lastie vždy ma úspechy tejto firmy tešili, som ich spriaznená duša, okolo Lastie sú fajn chalani a viem čo všetko robia preto,aby na trh uviedli kvalitný produkt. Síce sme obchodne istá konkurencia, ale ja osobne mám veľkú úctu voči tejto firme a verím, že sa jej bude dariť.
Zaznamenané
ivanmi5
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 11. Jún 2010, 15:09:51 »

carpfanatik- som veľmi rád , že sa nám darí, ono musia všetky ohnivká do seba zapadať, a potom sa dostaví výsledok. Propagácia,kvalita výrobku, obchodný servis, ak toto do seba zapadne tak potom to funguje.je to však cesta na dlhé trate. Čo sa týka Lastie vždy ma úspechy tejto firmy tešili, som ich spriaznená duša, okolo Lastie sú fajn chalani a viem čo všetko robia preto,aby na trh uviedli kvalitný produkt. Síce sme obchodne istá konkurencia, ale ja osobne mám veľkú úctu voči tejto firme a verím, že sa jej bude dariť.
Ivan o tých ohnivkách - včera som bol vjednom obchode a dnes v druhom a bohužial tie novinky ešte v predajni nemajú. Povedali, že pravdepodobne bude dealer robiť rozvoz až budúci týždeň. Ty si písal,  že už sú na pultoch, ale musíme ešte chvíľu počkať.  Mrknutie
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 11. Jún 2010, 17:00:03 »

Sú na pultoch, ešte ich ale nestihol dealer všade rozviesť, kto mal záujem. Ale firmy ,ktoré ich chceli rýchlo tak sme im to posielali PPL. V pondelok nám tie sety prišli na firmu,takže je priam nemožné stihnúť to dať všade do obchodov.
Zaznamenané
miker
Jr. Member
**
Príspevkov: 73

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 18. Jún 2010, 22:53:58 »

Nazdar chlapi. Vie mi niekto z vas prosim poradit ktore hotove boilies je vhodne na kratkodobe vychadzky 6-12h. chcem vyskusat tuto znacku a nechcem mat zly štart.dikes za radu.
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 125

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 21. Jún 2010, 17:44:41 »

No ja neviem,ja chytám hot demon a zábery prichádzajú až zpravidla tretí deň,ale väčšie!
Zaznamenané

Chyť & pusť
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 22. Jún 2010, 10:28:52 »

Skús Spicy Fish, alebo Japonského Kalmára.
Zaznamenané
Maroš Kobetič
Full Member
Príspevkov: 141

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 26. Jún 2010, 12:09:49 »

Už keď je to takto rozčlenené podľa produktov firiem skúsim aj ja prispieť svojou trochou.Niekoľko rokov sme skúšali s parťákmi snáď všetky firmy,ktoré vyrábajú hotovky.Nakoľko sme v tom už mali riadny chaos,tak ako určite mnoho z Vás rozhodli sme sa pre túto sezónu chytať len na produkty jednej firmy.Naše rozhodnutie padlo  na STARBAITS a môžem povedať,že vôbec neľutujeme.Od začiatku sezóny sme pochytali veľa pekných rýb.Podarilo sa nám na pretekoch na Dubníku chytiť na "Demoníka" aj najväčšieho kapra pretekov 10,5 kg.Poslednú výpravu sme absolvovali pred týždňom na Kráľovú a tam som na Hot Demona dipovaného v Demone chytil 16 kg šupíka a môj parťák Ďuri 13 kg lysca na SK 30-24 mm.Netvrdím a ani nikomu nechcem vnútiť,že Starbaits je najlepší,ale určite je to z toho množstva na trhu to lepšie. 
Zaznamenané
Dusan195
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 30. Jún 2010, 17:01:17 »

ma niekto skusenosti s timy boilies   

http://www.pelada.sk/boilies/starbaits
Zaznamenané
fishky
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 01. Júl 2010, 09:30:15 »

Nemám vyhradenú len jednu značku boilies ale chytám na rôznych výrobcov.
Moje najobľúbenejšie sú ale SB  Hot demon a Instant frenzy! Na tieto guličky som toho pochytal zatiaľ najviac! A chytajú celoročne veľmi dobre aj keď sú určené viac do chladnej vody. Takže toľko k tomu z mojej strany.
Zaznamenané
miro
Hero Member
Príspevkov: 640

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 05. Júl 2010, 22:25:18 »

Úsmev Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
miro
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 05. Júl 2010, 22:30:45 »

CHlapci nech sa darí ja teraz prerábam kúrenie a kúpelku.

Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 06. Júl 2010, 10:39:44 »

miro mna zaujima aka je to prichut v tej 0,5l plechovke.
Zaznamenané
Dusan195
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 06. Júl 2010, 12:44:47 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
miro
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 06. Júl 2010, 12:57:12 »

repelent
Zaznamenané
Dusan195
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 06. Júl 2010, 13:18:50 »

to je pivo
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 326 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk