AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 03:59:33

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Bivak / pokec o bivakoch/
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 127 128 [129] Tlačiť
Autor Téma: Bivak / pokec o bivakoch/  (Prečítané 297444 krát)
Milky_06
Sr. Member
Príspevkov: 280

Zobraziť profil
« Odpoveď #1920 kedy: 23. Január 2019, 09:23:11 »

ahojte, kúpil som si TFG Force 8 Day Shelter budem ho používať miesto dáždnika - rýchlejšie zloženie, bočnice, zdá sa mi to praktickejšie a za 60€ nebolo moc čo riešiť (anglingdirect), len mám otázku pre majiteľov tohto prístrešku, na zadnej strane nie sú uchytenia do zeme na kolíky (len dve lanka) nechýba Vám to tam? rozmýšľam že by som si tam dal zo 2 pútka našiť nech lícuje dobre so zemou aj zo zadu.. za každý postreh ďakujem Úsmev

« Posledná zmena: 23. Január 2019, 09:25:01 od Milky_06 » Zaznamenané
Lukysosa
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #1921 kedy: 03. Apríl 2019, 23:03:40 »

Dobrý večer,
Už dlhšiu dobu chcem kupit bivak pre dvoch, vedeli by ste mi poradiť nejaké tipy? Dakujem vopred za odpoved  Úšklabok
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #1922 kedy: 04. Apríl 2019, 18:58:37 »

výber je široký,moc sa nelíšia,tak v rozmeroch + - 10 cm. ja som vyberal podla výšky,chcel som aspon 165 cm.
mam starbaits at II continentál.mne vyhovuje.
Zaznamenané

Chyť & pusť
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #1923 kedy: 05. Apríl 2019, 01:46:11 »

Hlavne záleží ako budeš bivak používať a kde.
Ja by som sa hlavne zameral na vodný stĺpec, stabilitu, švíky.
Pozri :
https://www.sports.sk/poradca/article/aky-rybarsky-bivak-vybrat.xhtml
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Lukysosa
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #1924 kedy: 06. Apríl 2019, 14:07:56 »

Zdravimm, Dakujem za rady 😊 Bude to tahsie rozhodovanie, nechodím ešte na dlhé výpravy, skôr víkend keď je čas, ale určite by som chcel aby bol aspoň 160 cm vysoký, pre dvoch a dobrým vodným stĺpcom. Na tie bivaky od Delphinu máte aký názor? 🤔
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #1925 kedy: 06. Apríl 2019, 18:21:40 »

Zdravimm, Dakujem za rady 😊 Bude to tahsie rozhodovanie, nechodím ešte na dlhé výpravy, skôr víkend keď je čas, ale určite by som chcel aby bol aspoň 160 cm vysoký, pre dvoch a dobrým vodným stĺpcom. Na tie bivaky od Delphinu máte aký názor? 🤔
Ja mám Yurtu a som spokojný, dnes by som šiel do klíma kontrol....
Zaznamenané
karell
Hero Member
Príspevkov: 984

Zobraziť profil
« Odpoveď #1926 kedy: 08. Apríl 2019, 18:52:37 »

a kedže sme na SVK hodne záleží od financií...buduci rok to čaká aj mňa a fakt je ten, že opäť pôjdem asi do Ehmansu... je drahší ale veeeeľa muziky
Zaznamenané
Strán: 1 ... 127 128 [129] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk