carp and spinnig fishing show Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

01.03.2015 01:28:30

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
Február- ani sme sa nestihli spamätať z Vianoc a Silvestrovských osláv a už máme za sebou prvý mesiac v novom roku. Ako ste na tom s rybami? Úlovkové lístky odovzdané? S novým mesiacom je tu opäť nové číslo Slovenského rybára, v ktorom sa dočítame zaujímavé články zo sekcie kaprárina od rôznych autorov, článok o rybačke na Rio Ebro, love na prívlač a mnoho iných.
195 628 príspevkov v 1 511 tém od 2 001 užívateľov
Najnovší užívateľ: milos.klement
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
Varovanie!
Iba registrovaní užívatelia majú prístup do tejto sekcie.
Prosím, prihláste sa nižšie alebo sa zaregistrujte na Slovenský RYBÁR.
Prihlásiť
Užívateľ:
Heslo:
Doba prihlásenia:
Zostať stále prihlásený:
Zabudli ste heslo?

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk