AKTUÁLNESlovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

11.08.2020 08:19:05

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 662 príspevkov v 1 848 tém od 1 900 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ondro
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
Registrovať - Požadovaná informácia
Užívateľské meno:
Toto je iba identifikátor pre SMF. Plné meno s háčikmi a čiarkami si môžete potom zmeniť v nastavení vášho profilu.
Email:
Musí obsahovať platnú emailovú adresu.
Zvolte heslo:
Overte heslo:
Obrazové overenie registrácie:
Napis pismenka ktere vidis na obrazku
RZCAK
Vezmite prosím na vedomie, že všetky príspevky do tohto fóra vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátora, moderátorov a webmastera (mimo príspevky od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední. Administrátor a moderátori fóra upravia alebo odstránia akýkoľvek všeobecne nežiaduci materiál tak rýchlo ako to bude možné. Nie je možné prezrieť každý príspevok.

Žiadame o váš súhlas, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov vám môže privodiť okamžité a permanentné vyhostenie z fóra (a váš ISP bude o vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátor tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte budú uložené v databáze a nebudú poskytnuté ďalšej (tretej) strane bez vášho písomného súhlasu. Webmaster, administrátor a moderátor však nezodpovedajú za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť k tomu, že dáta budú kompromitované.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložili, slúžia len k zvýšeniu vášho pohodlia pri prezeraní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie vašich registračných informácií a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudli aktuálne).

So zaškrtnutím "Súhlasím" nižšie súhlasíte byť viazaný týmito podmienkami.Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk