AKTUÁLNESlovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.01.2020 06:17:44

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 413 príspevkov v 1 839 tém od 1 840 užívateľov
Najnovší užívateľ: Shimano
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
  Zobraziť príspevky January 0, December 0, November 0, October 0
Strán: [1]
1  Diskusia - o salmonidoch / Produkty firiem / Re: Prúty SONIK kedy: 09. Jún 2009, 05:41:59

 to ma ani tak neodradi kedze viem ako praskaju - sa lamu  podstatne drahsie znacky. uz som kupil a samozrejme hned bezal odskusat zatial za 1.
2  Diskusia - o salmonidoch / Produkty firiem / Prúty SONIK kedy: 04. Jún 2009, 15:54:10
Máte niekto skúsenosť s prútmi od SONIK? Uvažujem o kúpe pozrel som si ch v predajni Rybárik v Poprade vyzerajú byť OK. Aj na webe majú nejaké hodnotenia dokonca od Mira Antala. Bola recenzia aj v poslednom čísle Slov.rybára.
Strán: [1]
Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk