Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.07.2014 09:20:28

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
JÚL - V prvom prázdninovom čísle si môžete prečítať rozhovor s majstrom sveta v prívlači - Martinom Forbakom, ako aj s víťazmi prestížnych kaprárskych pretekov - ľubom žabčíkom a Rišom Ježíkom. Naviažeme si šťukový zonker a CDC spent a naučíme sa ako loviť feedrom v noci. Užívajte si leto, rybačku a podeľte sa s nami o vaše úspechy.
185 396 príspevkov v 1 455 tém od 1 837 užívateľov
Najnovší užívateľ: sekac
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Stojan
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 72 Tlačiť
Autor Téma: Stojan  (Prečítané 61833 krát)
Majkl
Jr. Member
**
Príspevkov: 52

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 09. Marec 2009, 10:39:46 »

ten Fox horizont sa mi tiež pozdáva ale na vlastné oči som ho nevidel ani v Košiciach v obchode. Ide mi hlavne o to ako sa dá vysoko dvihnúť.
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 267

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 09. Marec 2009, 10:51:31 »

ten Fox horizont sa mi tiež pozdáva ale na vlastné oči som ho nevidel ani v Košiciach v obchode. Ide mi hlavne o to ako sa dá vysoko dvihnúť.

....pekne obuješ a môže fúkať.....

http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/9-Stojany/0/5/58-Fox-Mini-Pod-Anchors-4ks
Zaznamenané
76Rado
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 09. Marec 2009, 11:27:12 »

No ja urcite do foxu nepojdem ani sky ani horizont nema to co nerezka a to nehovorim o tom ze bez boticiek je fox nahrany pri vetsom vetre ....Ale je to vec vkusu ... A vaha ma netrapi na kratke vypravy mam tri pod a na dlhsie mam toho zo sebou tolko ze ta vaha je zanedbatelna a auto to uveze ....
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 267

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 09. Marec 2009, 12:23:39 »

No ja urcite do foxu nepojdem ani sky ani horizont nema to co nerezka a to nehovorim o tom ze bez boticiek je fox nahrany pri vetsom vetre ....Ale je to vec vkusu ... A vaha ma netrapi na kratke vypravy mam tri pod a na dlhsie mam toho zo sebou tolko ze ta vaha je zanedbatelna a auto to uveze ....

....nehovorím ti aby si išiel do Foxu. Obutie robili na Sky pod a teraz ho robia na viac druhov čo je určite výhoda.
Zaznamenané
76Rado
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 09. Marec 2009, 12:45:33 »

V pohode ten sky nieje taky zly ma svoje caro len mam nanho svoj nazor po skusenostiach pri vode som bol docela sklamany je tam vela plastu a preto pozeram iba nerezku ....
Zaznamenané
sakal
Newbie
*
Príspevkov: 11

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 25. Marec 2009, 18:04:29 »

no neviem mám tripoda a nikdy som s ním nemal problém..... a na nerovnom povrchu mám pocit že je lepší ako quatropod
Zaznamenané
kaproš
Newbie
*
Príspevkov: 24

mooj mali mackoo 7kg :-)zatial!!!

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 25. Marec 2009, 23:03:06 »

určite suhlasim so šakalom!!!!!!!! ja mam 3pod od J.R.C a max spokojost Mrknutie Mrknutie Mrknutie stvorkolka zabere na placi viac miesta!!!!!!mozno bude stabilnejsia ALEEE AKO KDE PANIII!!!
Zaznamenané

taky začarečnik sem:-)
Tomas-SV
Full Member
Príspevkov: 191

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 23. November 2009, 17:23:35 »

Vsetko o stojanoch,ake uprednostnujete trojnozky,stvornozky alebo vidlicky?Skusenosti a odporucania...
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:24:36 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Marcus
Hero Member
Príspevkov: 814

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #53 kedy: 23. November 2009, 18:25:29 »

uz zopar rokov som stojan nepouzil, vsade kde sa daju zapichnut vidlicky, chytam na ne. je to prakticke, mozes si rozmiestnit pruty ako chces. ale zopar stojanov som odskusal a podla mna bol super emotion rod pod od x2. predal som ho a zase som ho kupil, pre pripad ze budem musiet pouzit stojan.

« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:24:48 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Hunters - Poľovnícke a rybárske potreby www.hunters.sk
Tomas-SV
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 23. November 2009, 18:32:12 »

marcus: Ten stojan sa podoba pelzeru phaser pod...Tvoj kolko stal?
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:02 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Marcus
Hero Member
Príspevkov: 814

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #55 kedy: 23. November 2009, 18:35:36 »

No ja som kupoval z druhej ruky aj prvy aj druhykrat. Teraz za nejakych 2000sk
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:14 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Hunters - Poľovnícke a rybárske potreby www.hunters.sk
Jozef DiDo Petričko
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #56 kedy: 23. November 2009, 19:04:01 »

no tak Pani ja mam take niečo je to domaca vyroba a vydel som to u vela ludi aj u skusenych kaprarov použivat najpr sa my zdalo že je to oničom ale postupne zistujem že je to vynikajuci stojan,ako Marcus pisal najlepšie je mat vidličky ktore su kvalitne a dlhe vela ludi to začina preferovat a postupom časom to kupim aj ja. Vyvalujem oči! Super!
ešte foto môjho stojana:
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:25 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

StarBaits Slovakia - otvorená skupina na FB https://www.facebook.com/groups/150773258332874/
StarBaits Slovakia - oficiálna stránka na FB https://www.facebook.com/pages/Starbaits-Slovakia/284456918349920
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 565

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 23. November 2009, 19:16:59 »

Musim s didom suhlasit ja osobne mam JRC a nie som velmi s nim spokojny a to bol drahsi ako ten didov... a vidlicky neviem pouzival som ich dlhe roky a casto sa mi stavalo ze sa tazko pichali do zeme ... ja som zastanca skor stojana
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:35 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Tomas-SV
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 23. November 2009, 19:21:51 »

Musim s didom suhlasit ja osobne mam JRC a nie som velmi s nim spokojny a to bol drahsi ako ten didov... a vidlicky neviem pouzival som ich dlhe roky a casto sa mi stavalo ze sa tazko pichali do zeme ... ja som zastanca skor stojana
Ja mam takisto trojnozku od vas z pod tatier od Alberta z Huncoviec,som velmi spokojny,no chcem stvornozku....
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:46 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 565

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 23. November 2009, 19:35:48 »

Ja mam takisto trojnozku od vas z pod tatier od Alberta z Huncoviec,som velmi spokojny,no chcem stvornozku....
Tak ten jeho stojan je clekom pekny len je o nieco tazsi.. mne od neho akurat nesedi ten jeho "swinger" taky trochu divny i ked funguje
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:57 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 72 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk