Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.11.2014 22:38:23

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
NOVEMBER- tak a máme tu predposledný mesiac tohto roku.  Doba lovu sa nám zase skrátila, avšak ani to nás neodrádza aspoň občas navštíviť naše obľúbené revíry.  Aká bola vaša sezóna 2014? Prelomili ste svoje osobné rekordy, či už v úlovkoch alebo v počte vychádzok? Jeseň je priam ukážková, tak hor sa využiť posledné teplé dni pri vode!
191 924 príspevkov v 1 490 tém od 1 944 užívateľov
Najnovší užívateľ: naiko
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať

+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Stojan
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 74 Tlačiť
Autor Téma: Stojan  (Prečítané 71336 krát)
Majkl
Jr. Member
**
Príspevkov: 52

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 09. Marec 2009, 10:39:46 »

ten Fox horizont sa mi tiež pozdáva ale na vlastné oči som ho nevidel ani v Košiciach v obchode. Ide mi hlavne o to ako sa dá vysoko dvihnúť.
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 09. Marec 2009, 10:51:31 »

ten Fox horizont sa mi tiež pozdáva ale na vlastné oči som ho nevidel ani v Košiciach v obchode. Ide mi hlavne o to ako sa dá vysoko dvihnúť.

....pekne obuješ a môže fúkať.....

http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/9-Stojany/0/5/58-Fox-Mini-Pod-Anchors-4ks
Zaznamenané
76Rado
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 09. Marec 2009, 11:27:12 »

No ja urcite do foxu nepojdem ani sky ani horizont nema to co nerezka a to nehovorim o tom ze bez boticiek je fox nahrany pri vetsom vetre ....Ale je to vec vkusu ... A vaha ma netrapi na kratke vypravy mam tri pod a na dlhsie mam toho zo sebou tolko ze ta vaha je zanedbatelna a auto to uveze ....
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 09. Marec 2009, 12:23:39 »

No ja urcite do foxu nepojdem ani sky ani horizont nema to co nerezka a to nehovorim o tom ze bez boticiek je fox nahrany pri vetsom vetre ....Ale je to vec vkusu ... A vaha ma netrapi na kratke vypravy mam tri pod a na dlhsie mam toho zo sebou tolko ze ta vaha je zanedbatelna a auto to uveze ....

....nehovorím ti aby si išiel do Foxu. Obutie robili na Sky pod a teraz ho robia na viac druhov čo je určite výhoda.
Zaznamenané
76Rado
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 09. Marec 2009, 12:45:33 »

V pohode ten sky nieje taky zly ma svoje caro len mam nanho svoj nazor po skusenostiach pri vode som bol docela sklamany je tam vela plastu a preto pozeram iba nerezku ....
Zaznamenané
sakal
Newbie
*
Príspevkov: 11

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 25. Marec 2009, 18:04:29 »

no neviem mám tripoda a nikdy som s ním nemal problém..... a na nerovnom povrchu mám pocit že je lepší ako quatropod
Zaznamenané
kaproš
Newbie
*
Príspevkov: 24

mooj mali mackoo 7kg :-)zatial!!!

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 25. Marec 2009, 23:03:06 »

určite suhlasim so šakalom!!!!!!!! ja mam 3pod od J.R.C a max spokojost Mrknutie Mrknutie Mrknutie stvorkolka zabere na placi viac miesta!!!!!!mozno bude stabilnejsia ALEEE AKO KDE PANIII!!!
Zaznamenané

taky začarečnik sem:-)
Tomas-SV
Full Member
Príspevkov: 191

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 23. November 2009, 17:23:35 »

Vsetko o stojanoch,ake uprednostnujete trojnozky,stvornozky alebo vidlicky?Skusenosti a odporucania...
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:24:36 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Marcus
Hero Member
Príspevkov: 821

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #53 kedy: 23. November 2009, 18:25:29 »

uz zopar rokov som stojan nepouzil, vsade kde sa daju zapichnut vidlicky, chytam na ne. je to prakticke, mozes si rozmiestnit pruty ako chces. ale zopar stojanov som odskusal a podla mna bol super emotion rod pod od x2. predal som ho a zase som ho kupil, pre pripad ze budem musiet pouzit stojan.

« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:24:48 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Hunters - Poľovnícke a rybárske potreby www.hunters.sk
Tomas-SV
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 23. November 2009, 18:32:12 »

marcus: Ten stojan sa podoba pelzeru phaser pod...Tvoj kolko stal?
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:02 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Marcus
Hero Member
Príspevkov: 821

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #55 kedy: 23. November 2009, 18:35:36 »

No ja som kupoval z druhej ruky aj prvy aj druhykrat. Teraz za nejakych 2000sk
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:14 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Hunters - Poľovnícke a rybárske potreby www.hunters.sk
Jozef DiDo Petričko
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #56 kedy: 23. November 2009, 19:04:01 »

no tak Pani ja mam take niečo je to domaca vyroba a vydel som to u vela ludi aj u skusenych kaprarov použivat najpr sa my zdalo že je to oničom ale postupne zistujem že je to vynikajuci stojan,ako Marcus pisal najlepšie je mat vidličky ktore su kvalitne a dlhe vela ludi to začina preferovat a postupom časom to kupim aj ja. Vyvalujem oči! Super!
ešte foto môjho stojana:
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:25 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

StarBaits Slovakia - otvorená skupina na FB https://www.facebook.com/groups/150773258332874/
StarBaits Slovakia - oficiálna stránka na FB https://www.facebook.com/pages/Starbaits-Slovakia/284456918349920
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 569

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 23. November 2009, 19:16:59 »

Musim s didom suhlasit ja osobne mam JRC a nie som velmi s nim spokojny a to bol drahsi ako ten didov... a vidlicky neviem pouzival som ich dlhe roky a casto sa mi stavalo ze sa tazko pichali do zeme ... ja som zastanca skor stojana
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:35 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Tomas-SV
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 23. November 2009, 19:21:51 »

Musim s didom suhlasit ja osobne mam JRC a nie som velmi s nim spokojny a to bol drahsi ako ten didov... a vidlicky neviem pouzival som ich dlhe roky a casto sa mi stavalo ze sa tazko pichali do zeme ... ja som zastanca skor stojana
Ja mam takisto trojnozku od vas z pod tatier od Alberta z Huncoviec,som velmi spokojny,no chcem stvornozku....
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:46 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 569

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 23. November 2009, 19:35:48 »

Ja mam takisto trojnozku od vas z pod tatier od Alberta z Huncoviec,som velmi spokojny,no chcem stvornozku....
Tak ten jeho stojan je clekom pekny len je o nieco tazsi.. mne od neho akurat nesedi ten jeho "swinger" taky trochu divny i ked funguje
« Posledná zmena: 23. November 2009, 21:25:57 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 74 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk