Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.04.2014 07:42:23

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
APRÍL - Pstruhová sezóna sa tento mesiac otvorí a všetkým pstruhárom odľahne. V tomto čísle vám prinášame informácie o muškách na začiatok sezóny, ako loviť pstruhy na prívlač, prečítate si krásny článok o muškárení na rieke San, ale aj informáciami nabitý článok o pstruhovi dúhovom... Nech berú!
179 571 príspevkov v 1 421 tém od 1 742 užívateľov
Najnovší užívateľ: Laco(CHaP)
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Revíry
| | |-+  DOMÁCE REVÍRY (ostatné)
| | | |-+  Súkr. rybniky Pusté Úľany a okolie
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Súkr. rybniky Pusté Úľany a okolie  (Prečítané 5627 krát)
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 610

Zobraziť profil
« kedy: 27. September 2009, 13:48:37 »

caute viem ze v okoli pustych ulan by malo byt zopar sukromnych rybnikov viete mi povedat kde to je ake ??
nazvy, ceny, ryby
« Posledná zmena: 31. Október 2009, 18:01:55 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
tomibreak
Full Member
Príspevkov: 153

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 28. September 2009, 14:38:39 »

no takze je tam rybnik znamy ako u cerva,vstupenka 3,5 eur na den za 2 udice,su tam 4 jazera ale vacsinou sa chyta na prvych 2,teraz sa tam chyta od 7:00 do 22:00.zarybnenie no to uz ni je take slavne ale daju sa chytit sem tam nejaky kaprici do 8-9kg,ale osobne som tento revir nenavstivil iba co mi rozpravali znamy a spravca.Potom je tam ta jelka,ale o tom som uz pisal....a dalsie su potom uz nizsie niekde za dun.stredou ci tak nejako.
Zaznamenané

chyt a pust
dmfriend
Sr. Member
Príspevkov: 461

Trnava ®Team

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 03. November 2009, 17:39:01 »

hmm tiez by ma zaujimalo viacej o tychto rybnikov v ulanoch..
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 02. Jún 2010, 19:50:45 »

ja byvam nedaleko

to je pekne, ze byvas nedaleko,  Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami
ale ak vies nejake info by si mohol napisat  Mrknutie
Zaznamenané

jan kollarovič
Sr. Member
Príspevkov: 257

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 02. Jún 2010, 20:05:44 »

ok zystim
Zaznamenané
noger
Sr. Member
Príspevkov: 253

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 03. Jún 2010, 11:12:42 »

janko, neber to v zlom, ale ked nahodis udice, povinne citat pravopis slovenskeho jazyka!!! az ma striaslo, ked som videl "zystim"
Zaznamenané

noger
C&R
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 03. Jún 2010, 16:18:16 »

ved nemusis zIstovat,
len z toho, ze byvas nedaleko som pochopil, ze budes vediet nejake info a napises,...
Zaznamenané

marek38
Hero Member
Príspevkov: 547

ži a nechaj žit

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 19. August 2010, 16:12:02 »

Ja som z Ulan som som sice viac polovnik/bývali rybár aj súťažní chvilu ako dorast :-) teraz rekreační ale vylúčne sa držím hesla CHYT a PUST/,ale už treti rok sem chodím na víkendy,chytam vylučne viac menej len kaprov moj osobny rekord tu na tomto rybniku je 13,4kg kapor,potom kopa 10kg,naposledy minulí týžden 12,75kg,väčšinou na tažko boilies,ale aj na feder kostnače moj rekord na feeder 10kg kaprík,a k osadke zvyčajne chytam na prvom rybníku kde som nachytal kapre,karasy,sumca a pleskáčov tych je tam neurekom,ale je tu je tu viac druhov ryb ako tolstolobik,štuky,bolen.Na dvojke mi utiekol bolo tam viac ludí ktorý tvrdili že ten kapor mohol mať okolo 15kg,ale je tu vela kaprov,amurov/švagrov rekord na amura ručička na 25kg vahe prebehla ešte asi na 4kg tak že riadne torpédo/vela sumcov,bolenov sem tam nejaky tolstolobik.Na 3 a 4 je toho pomenej kedze na tychto oproti prvym dvoch sa platí len za palicu tak je to viac vychytane,ale kamarat tam tiež nachytal pekných kaprov cez 14kg/ale to su už domorodci starí pardali/To je asi z mojho pohladu.Ináč super voda ja si tu pekne vždy oddychnem.PS:mne sa ešte nestalo že som nič nechytil,naposledy som piatok sobota 6 kaprov,plno pleskačov na feeder a 2 kapry sa odrezali čo sa stáva :-)
« Posledná zmena: 19. August 2010, 16:14:10 od marek38 » Zaznamenané
Tono
Sr. Member
Príspevkov: 469

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 19. August 2010, 16:26:34 »

v pustych ulanoch je vela strkovisk,no sukromne je len jedno a to "u červíka"...ostatné su pod MO Sladkovicovo, medzi nimi je aj Strkovisko PU c.3, ktore je CHaP a velmi zaujimavy revir.... Mrknutie
Zaznamenané

Nezvyčajné postupy prinášajú nezvyčajné ryby....
GarantBaits team
marek38
Hero Member

ži a nechaj žit

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 19. August 2010, 21:52:13 »

To je v poriadku ale U červíka su 4 jazerá preto som písal že 1,2 - tu sa plati za udice a aj za rybu ked chcete a 3,4 kde len za palicu no a jasne potom su nie 2 ale tri jedno menšie rašelinisko,jedno väčšie a štrkovisko/chyť a pusť podla mojich info už len posledny rok/ tie patria MOSRZ
« Posledná zmena: 19. August 2010, 21:54:51 od marek38 » Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 021

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #10 kedy: 09. September 2010, 21:26:16 »

A naco sa tam pochytali kapriky? btw.: ako to je velke? Pojdem to asi pozriet na dalsi tyzden...
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
marek38
Hero Member

ži a nechaj žit

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 21. September 2010, 09:37:44 »

Tak sobota na obed jeden kaprík  10,5kg,dalej jeden 5,5 ,no cez noc dalšie 3 kapre okolo 3kg :-)
Zaznamenané
Carpi76
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 21. September 2010, 14:35:23 »

Chlapi tak ako to je.My sme tam chceli ist v lete,volal som s chlapikom ze voda ma aj 40ha,je to CaR voda....tazka voda,hlboka...ale krasne ryby aj nad 20kg...a ze sa tam este tazi raselina,ze je tam zly pristup....tak ako?
Zaznamenané
marek38
Hero Member

ži a nechaj žit

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 21. September 2010, 15:12:04 »

To si prosím ta s kým volal tam sa rašelina netaží už nai nepamätám a hlbka vody,no zvyčajne lovím na prvom rybníku a tam čo viem je max hlbka 3metre na ostatných to tiež viacej nebude teda cca max do 4m,ty maš na mysli asi zväzovku ktorá je štrkova tak to je s tym čo si napísal ako vyšitá ale ta je ako som napísal štrkovna.
« Posledná zmena: 21. September 2010, 15:13:39 od marek38 » Zaznamenané
Carpi76
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 21. September 2010, 15:41:21 »

Volal som s p.Chrenkom,myslim ze je policajt.Hovorili sme o strkovisku Puste Ulany.Ale to nie je vo Zvazovej povolenke,treba si kupit hostovacku.Tazi sa tam ale teraz uz neviem presne ci strk alebo raselina,ale ze je tam pristup len z jednej strany,na druhu ze dali dopravniky....vela miest zasypali.....myslim ze to bolo Strkovisko c.3,ale teraz uz som si nie isty....
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk