Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.10.2014 01:58:38

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
OKTÓBER - Jeseň v plnom prúde a s ňou aj nové číslo Slovenského RYBÁRA. Dozviete sa ako loviť kapry takmer pod brehom, ako ich prekabátiť aj na kôrku chleba. Priaznivcom prívlače ponúkame informácie o love zubáčov i boleňov. Na svoje si prídu všetci! A nezabudnite na našu veľkú predplatiteľskú súťaž o hodnotné ceny.
190 117 príspevkov v 1 481 tém od 1 910 užívateľov
Najnovší užívateľ: somozo
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Produkty firiem
| | |-+  Kimot Team
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 258 Tlačiť
Autor Téma: Kimot Team  (Prečítané 182526 krát)
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 2 164

Zobraziť profil
« Odpoveď #1410 kedy: 17. Október 2012, 18:55:35 »

Super vysledok..

To som ani ja nečakal, že by nachytali toľko rýb  Smiech
Zaznamenané
lagun22
Hero Member
Príspevkov: 4 368

Zobraziť profil
« Odpoveď #1411 kedy: 17. Október 2012, 18:58:23 »

a rýb nad 10 kiláčov bolo kolko  Mrknutie
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1412 kedy: 17. Október 2012, 18:59:07 »

a rýb nad 10 kiláčov bolo kolko  Mrknutie

Tak to neviem, to ti môžu napísať až chalani, nemám od nich také info
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 779

Zobraziť profil
« Odpoveď #1413 kedy: 17. Október 2012, 19:00:54 »

Pekne,pekne výhercom gratulujem...a aj novému osobačiku... Úsmev
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 712

Zobraziť profil
« Odpoveď #1414 kedy: 17. Október 2012, 19:08:27 »

Tak a je dobojováno, chlapci už sú na ceste domov, možno už aj doma.

Celkovo sa chytilo 121 kusov rýb a najväčší kapor už spomínaný 21,8 kg
Najbližšie k tipu o najťažšieho kapra bol Pedro36 ktorý tipol 21,4 kg-bolo to tesné ale predsa, výhráva od Jana Peča 1000 metrov silónu
A najbližšie k ulovenému množstvu s tipom 123 ks rýb bol Vladoj, ktorý dostane od Kimota 3 kg boiliesu.

Výhercom gratulujeme, ked dojdú chlapci budeme ich kontaktovať cez sz,
A zúčastnených ďakujem za tipy a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri nejakom súťažení.  Úšklabok Úšklabok
ale neeeee ...neverím.....ja som niečo vyhral?.....tak od dneska verím na príslovie...KED SA ŠTASTIE UNAVÍ................... Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

/Kolko krát rybu pustíš tolko krát si človekom/
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1415 kedy: 17. Október 2012, 19:13:46 »

Najbližšie k tipu o najťažšieho kapra bol Pedro36 ktorý tipol 21,4 kg-bolo to tesné ale predsa, výhráva od Jana Peča 1000 metrov silónu
A najbližšie k ulovenému množstvu s tipom 123 ks rýb bol Vladoj, ktorý dostane od Kimota 3 kg boiliesu.

A zúčastnených ďakujem za tipy a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri nejakom súťažení.  Úšklabok Úšklabok
ale neeeee ...neverím.....ja som niečo vyhral?.....tak od dneska verím na príslovie...KED SA ŠTASTIE UNAVÍ................... Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok

No proste mal si to v oku, či v mysli. Gratulujem. Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1416 kedy: 17. Október 2012, 19:23:51 »

Dakujeeem.....len dúfam že sa aj mne niekedy podarý taký osobáčik alebo aspon podobný...(100g hore-dole) Smiech Smiech Smiech Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1417 kedy: 17. Október 2012, 19:25:39 »

Tak pridám jednu rybu.
Ráno som vybehol po dvojdnovom predkrmovaní do večera k vode. Bola dobrá kosa 2°C. Nahadzoval som ešte za tmy, a hody leteli cez opar do vody. Potom som im ešte podhodil lososa a tuňáka.
Pochvíli boli nejaké pípance, ale asi od prejazdu rýb.
Do hodiny som mal záber, nezáber, no sekal som do prázdna. Nahadzujem späť udicu a idem si zdriemnuť ešte :-)
Po dalšej hodine mám padák, ale nič z toho, vytiahol som zamotanú montáž, to nahnevá.
Nakoniec som sa dočkal poriadnej jazdy. Krásny súboj a lysák je v podberáku, fotenie, váženie a šup s ním do vody. Zabral na Losos+patentka+čierne korenie. Potom sa vyhrievam na slniečku ako jašterica, ale záber do večera už neprichádza.

Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1418 kedy: 17. Október 2012, 19:26:37 »

Dakujeeem.....len dúfam že sa aj mne niekedy podarý taký osobáčik alebo aspon podobný...(100g hore-dole) Smiech Smiech Smiech Mrknutie Mrknutie
Šak snad ano a budeš štastný jak blecha
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1419 kedy: 17. Október 2012, 19:32:14 »

No pekné typy, len na upozornenie, nieje to žiaden kaprodrom Mrknutie. Ešte pred odchodom som vložil na naše stránky dve nové videá. Je to taká upútávka na nové DVD KAPŘÍ PEVNOSTI lll. http://www.kimotteam.sk/index.php/videa
Tak ked to nieje žiadny kaprodrom a vy ste ulovili 121 kusov tak na to už mám iba jedno vysvetlenie ......ste výborný kaprári a klobúk ped vama dole Mrknutie Mrknutie Mrknutie......a inak tiež gratulujem ku krásnym úlovkom a k osobáčiku Mrknutie
Zaznamenané

vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 028

Zobraziť profil
« Odpoveď #1420 kedy: 17. Október 2012, 21:12:11 »

No chlapcom gratulujem,pekne zachytali.
Zaznamenané
Palo B.
Full Member
Príspevkov: 116

Zobraziť profil
« Odpoveď #1421 kedy: 17. Október 2012, 21:15:11 »

Zdar.
Jankovi  gratulujem k novému osobáčku a aj výhercovi tipovacej sútaže.
Viem si predstaviť ako ste makali...a pozerám na fotku od Janka a určite ste si užili aj dažda.
Zaznamenané
vladoj
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1422 kedy: 17. Október 2012, 21:18:24 »

Pali kde su tie fotky?
Zaznamenané
Palo B.
Full Member
Príspevkov: 116

Zobraziť profil
« Odpoveď #1423 kedy: 17. Október 2012, 21:24:40 »

Pali kde su tie fotky?

No je to len jedna a je o 3 stránky spátek
Zaznamenané
vladoj
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #1424 kedy: 17. Október 2012, 21:25:44 »

jaj  Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 258 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk