Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.10.2014 12:04:51

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
OKTÓBER - Jeseň v plnom prúde a s ňou aj nové číslo Slovenského RYBÁRA. Dozviete sa ako loviť kapry takmer pod brehom, ako ich prekabátiť aj na kôrku chleba. Priaznivcom prívlače ponúkame informácie o love zubáčov i boleňov. Na svoje si prídu všetci! A nezabudnite na našu veľkú predplatiteľskú súťaž o hodnotné ceny.
190 202 príspevkov v 1 483 tém od 1 912 užívateľov
Najnovší užívateľ: F4B3S
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Revíry
| | |-+  TOP REVÍRY DOMÁCE
| | | |-+  Carpraj-Búč
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 27 28 [29] Tlačiť
Autor Téma: Carpraj-Búč  (Prečítané 33281 krát)
dafko
Newbie
*
Príspevkov: 22

Zobraziť profil
« Odpoveď #420 kedy: 07. Január 2014, 07:06:58 »

takže dostal som zase info a ževraj je to pravda,bude len chovný rybník
Tomi napíš mi prosím ťa, kto výdáva takéto bludy?! Búč bude normálne fungovať!!!
Pan majitel by medzi svojimy najblizsimy priaťelmi a pomocnikmy by si mal dat poriadok, a zaskolit ze co mozu povedat a co nie Hnev . Ved aj predvlani sa hovorilo ze nepredal nic, preco odtial odchadzali dlhym nosom rybari Smútok Klamat ludi sa da do najblizsieho odlovu. Dalej nie. Mrknutie
Zaznamenané
dafko
Newbie
*
Príspevkov: 22

Zobraziť profil
« Odpoveď #421 kedy: 07. Január 2014, 07:08:35 »

http://carpraj.sim-games.cz/index.php/fotogaleria-fotogaleria/ulovky/2013.html

Carper vela ich neni, keďže tam chodia hlavne jednodňový rybári. Na pretekoch bol najväčší kaprík 16,70 ...

Ale to nič nemení na tom že to Ďuso doj...l ...
A som zvedavy na tvoje reakcie 2014. Úšklabok
Zaznamenané
Marian K.
Full Member
Príspevkov: 238

C&R

Zobraziť profil
« Odpoveď #422 kedy: 07. Január 2014, 18:43:30 »

takže dostal som zase info a ževraj je to pravda,bude len chovný rybník
Tomi napíš mi prosím ťa, kto výdáva takéto bludy?! Búč bude normálne fungovať!!!
Pan majitel by medzi svojimy najblizsimy priaťelmi a pomocnikmy by si mal dat poriadok, a zaskolit ze co mozu povedat a co nie Hnev . Ved aj predvlani sa hovorilo ze nepredal nic, preco odtial odchadzali dlhym nosom rybari Smútok Klamat ludi sa da do najblizsieho odlovu. Dalej nie. Mrknutie
Poprosím ťa, prečitaj si veci čo sa tu napísali, nikto nikdy nenapísal, že sa ryby nepredali. Každý rok idú z Búču ryby, tak ako aj na poslednom výlove, lenže sa aj vždy ryby dokúpia tak ako túto zimu keď sa kúpilo cca 70ks ... Nikto ľudí neklame.
Navyše sa ani nečudujem majiteľovy, že tie ryby predá, keďže mu v posledných rokoch dosť rýb "zmizlo" dlhoprstými ... Ja tvrdím stále len to, čo mne povie majiteľ. Tak prosím ťa, nemúť zbytočne vodu, aj tak to nikam nebude viesť...
Zaznamenané

LK Baits - Big Carp Connection
VILO
Hero Member
Príspevkov: 1 263

Som hrdý na to že som športový rybár

Zobraziť profil
« Odpoveď #423 kedy: 07. Január 2014, 19:54:33 »

Marian ja sa moc nechcem do toho montovat mozno ze ta teraz aj urazim ale ved od toho je forum a ja pisem rovno co si myslim nestrkam sa tu nikomu do zadnice.
Urcite mas od svojho bydliska ten Carp raj Buc asi tak daleko kam ja docikam samozrejme oproti vetru.
Pochytal si tam nejake kapriky o tom niet pochyb urcite si odkukal montaze od pekne oblecenych panov rybarov tej a tej znacky.
Dostal si cenne rady,potom si isiel domov osprchoval si sa mama ti urobila kakao a k tomu maslovy rozok a isiel si spat.
Rano si sa zobudil a bol z teba najvacsi kaprar pod slnkom ktory neda na Carp raj buc dopustit.
Az ked podrasties a prides na to ako to vlastne chodi potom pochopis ze tu niekto aj pise pravdu.
Marianko nech sa ti dari Mrknutie
Zaznamenané
Tomi
Hero Member
Príspevkov: 579

Zobraziť profil
« Odpoveď #424 kedy: 07. Január 2014, 20:09:41 »

Marian ja sa moc nechcem do toho montovat mozno ze ta teraz aj urazim ale ved od toho je forum a ja pisem rovno co si myslim nestrkam sa tu nikomu do zadnice.
Urcite mas od svojho bydliska ten Carp raj Buc asi tak daleko kam ja docikam samozrejme oproti vetru.
Pochytal si tam nejake kapriky o tom niet pochyb urcite si odkukal montaze od pekne oblecenych panov rybarov tej a tej znacky.
Dostal si cenne rady,potom si isiel domov osprchoval si sa mama ti urobila kakao a k tomu maslovy rozok a isiel si spat.
Rano si sa zobudil a bol z teba najvacsi kaprar pod slnkom ktory neda na Carp raj buc dopustit.
Az ked podrasties a prides na to ako to vlastne chodi potom pochopis ze tu niekto aj pise pravdu.

Vilko to radšej maž lebo nevieš čo píšeš,to je úplný nezmysel čo si napísal.kolkokrát si bol na búči????hm???poznáš Mariána??ja len tolko viem že každej témé hráš na múdrého,asi len zbieraš príspevky.Ja poznám Mariana a ani jedno slovo nieje pravda vtom čo si písal Smútok Som v rozpakoch
Zaznamenané
Marian K.
Full Member

C&R

Zobraziť profil
« Odpoveď #425 kedy: 07. Január 2014, 20:22:44 »

Vilo, Búč som mal kedysi pod nosom "cca 40km", momentálne ho mám cez 140km. Samozrejme že montáže som "odkukal z časákov" a podľa mojich potrieb si ich upravoval, tak ako každý, tipujem že ani ty niesi výnimka Mrknutie Nerobím zo seba najväčšieho kaprára pod slnkom, nikde som tu o tom nikdy nič také nenapísal a nechápem význam tejto tvojej myšlienky, budiž... Na Búč nedám dopustiť, v tomto máš pravdu, na Búči som vyrastal, učil sa tam toho dosť o love väčších kaprov, každý máme nejakú srdcovú vodu na ktorú nedáme dopustiť a ktorá Nám priniesla nezabudnuteľné zážitky. Viem veľmi dobre ako to chodí a chápem že niekto píše pravdu, niekto bludy ako ty s tým kakaukom ktoré mávaš asi na raňajky Úsmev Nechápem o čo ti vôbec ide ... Znovu sa budem opakovať, píšem len to, čo mi tvrdí majiteľ, nič viac, nič menej.  Keď sa ti na tom niečo nepáči je to už len a len tvoj problém. Nemám za potreby sa niekomu strkať niekam, s majiteľom som veľmi dobrý kamarát, tak nevidím dôvod, prečo mu nepomôcť, aj keď zadarmo Mrknutie Možno ty to vidíš inak, možno sa znovu potvrdilo slovenské príslovie: Podľa seba, súdim Teba.
Búč sa neradí medzi súkromáky typu "príď a nachytáš kopu 20+" ... Uvedomte si konečne, že Búč je hlavne chovný rybník s možnosťou rybolovu ...
« Posledná zmena: 07. Január 2014, 20:27:01 od Marián Kéry » Zaznamenané

cttimata
Full Member
Príspevkov: 208

všetky ryby vraciam vode

Zobraziť profil
« Odpoveď #426 kedy: 07. Január 2014, 22:03:27 »

to mas pravdu, ze tam nenachytas kopu 20+, kolko ich tam asi tak bolo? 1-2ks? Viem, ze tam mali byt raz ryby okolo 20kg a ked sa urobil vylov, tak tam bola jedna max. tusim jedna 18-ka. Ale to som len pocul, osobne co viem, tak sa raz na pretekoch chytili 2ks okolo 18kg. Osadku tej vody nepoznam, ale ked som tam isiel velice davno na preteky, tak mi vtedy tusim hovorili len o 2 rybach, ktore tam mohli mat cez 20kg.
Zaznamenané

lovím na zväzových vodách
VILO
Hero Member
Príspevkov: 1 263

Som hrdý na to že som športový rybár

Zobraziť profil
« Odpoveď #427 kedy: 08. Január 2014, 06:13:29 »

to mas pravdu, ze tam nenachytas kopu 20+, kolko ich tam asi tak bolo? 1-2ks? Viem, ze tam mali byt raz ryby okolo 20kg a ked sa urobil vylov, tak tam bola jedna max. tusim jedna 18-ka. Ale to som len pocul, osobne co viem, tak sa raz na pretekoch chytili 2ks okolo 18kg. Osadku tej vody nepoznam, ale ked som tam isiel velice davno na preteky, tak mi vtedy tusim hovorili len o 2 rybach, ktore tam mohli mat cez 20kg.
Uz sa nebudem v teme carp raj buc radsej vyjadrovat nestoji to za to.
Tu vobec neslo o to ci tam nachytas 20+ pre mna je pekna ryba aj 2+ kapor tu ide o princip.
Nemyslel som to v zlom Mrknutie
Tomi apropo ak by som chcel zbierat prispevky tak by som tu hodil smajlika a hotovo ja pisem skor dost vseobecne staci sa nad tym zamysliet.
Ja viem o par pretekoch a bol som na tej vode a to mi staci.Ono niekedy nestaci len chciet treba vediet a vidiet par veci okolo toho.
Marian Tomi nech sa dari.
Ps ja sa na mudreho nehram ani som neni to ze moje prispevky su niekedy arogantne tak ja za to nemozem po precitani vasich prispevkov sa mi dviha cukor v krvi a v zapeti sa mi rozbehnu prsty na klavesnici.
Napisem ti este jednu vetu ako to chapem ja  ze niekto je rybar srdcom a cely zivot a potom su docasny rybari skor pre frajerinu,neuprimny,nebezpecny pre rybu.
Na Buci som videl len tych frajerov Mrknutie samozrejme je to aj na inych reviroch ale bavime sa o Buci.
Zaznamenané
Tomi
Hero Member
Príspevkov: 579

Zobraziť profil
« Odpoveď #428 kedy: 08. Január 2014, 07:05:13 »

Vilo natom som sa nasral že čo si napísal o Marošovi,to že napíšeš niečo o jazere ok,ale načo treba písať nepravdivé veci o iných.Ano aj to je pravda že vela ludí len  preto ide naryby,lebo teraz to je trend.Ja osobne chytam od 6rokov a 90% na zväzovkách a nehrám na frajera,nezabudni nie sme všetci rovnaky.
Zaznamenané
Marian K.
Full Member

C&R

Zobraziť profil
« Odpoveď #429 kedy: 08. Január 2014, 18:45:40 »

V roku 2012 sa chytili 4 ryby nad 20kg, plus pár čo mali nad 19kg. Ono s tým výlovom na Búči to neni také jednoduché, nedá sa to vždy 100% zloviť, keďže sú tu aj jamy s hĺbkou 3m a zostávajú tam ryby. V roku 2011 sa pár rýb nezlovilo, v roku 2012 sa na výlove ukázali a Ďuso nechápal kde sa mu tam zobrali. Aktuálny stav si netrúfnem odhadnúť,vidíme cez rok, čo tam všetko zostalo aj po vlaňajších nájazdoch dlhoprstých ...

Uz sa nebudem v teme carp raj buc radsej vyjadrovat nestoji to za to.
Tu vobec neslo o to ci tam nachytas 20+ pre mna je pekna ryba aj 2+ kapor tu ide o princip.
Nemyslel som to v zlom Mrknutie
Tomi apropo ak by som chcel zbierat prispevky tak by som tu hodil smajlika a hotovo ja pisem skor dost vseobecne staci sa nad tym zamysliet.
Ja viem o par pretekoch a bol som na tej vode a to mi staci.Ono niekedy nestaci len chciet treba vediet a vidiet par veci okolo toho.
Marian Tomi nech sa dari.
Ps ja sa na mudreho nehram ani som neni to ze moje prispevky su niekedy arogantne tak ja za to nemozem po precitani vasich prispevkov sa mi dviha cukor v krvi a v zapeti sa mi rozbehnu prsty na klavesnici.
Napisem ti este jednu vetu ako to chapem ja  ze niekto je rybar srdcom a cely zivot a potom su docasny rybari skor pre frajerinu,neuprimny,nebezpecny pre rybu.
Na Buci som videl len tych frajerov Mrknutie samozrejme je to aj na inych reviroch ale bavime sa o Buci.

Vilo, viem že si nepísal nič o tom, či sú tam také ryby alebo nie, to bolo myslené pre všetkých, ktorý si myslia že k nám prídu a nachytajú takéto ryby.
Netreba byť hneď arogantný a urážať ľudí, o ktorých nevieš absolútne nič, tie prsty predsa ovláda hlava ... KEby si ten svoj predchádzajúci post, formuloval na jazero, nič sa nedeje. Ale keď ma začneš bezdôvodne urážať to už je trošku o inom.
S tými dočasnými rybármi ti musím dať za pravdu a len súhlasiť, je pravda že na Búč chodí dosť takých, o tom niet pochýb, ale nájdu sa medzi nimi aj normálny, nebudem ich tu menovať, ale nájdu ... Ono problém Búču je len jeden a to zlý prístup majiteľa k vode ako takej, ale zase na druhej strane ho chápem, keďže bez výlovu neprežije zimu a je to jeho živobytie.
Zaznamenané

lucciano
Newbie
*
Príspevkov: 3

Zobraziť profil
« Odpoveď #430 kedy: 04. August 2014, 08:43:32 »

Zdravím,
len otázočka. vie niekto aká je ubytovacia kapacita chatiek, čo sú na tejto vode?

Vďaka
Zaznamenané
Strán: 1 ... 27 28 [29] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk